TURBA PMConsulting OÜ
TURBA PMConsulting OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16093819, staatus: likvideerimisel. Põhitegevusala: Programmeerimine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 23 385 €parem kui 55% ettevõteteltegevusala mediaan 14 309 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 336
- Puhasrentaablus · 2025 -78,4 %parem kui 8% ettevõteteltegevusala mediaan 15,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 943
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | — | — |
| 2026 II kv | — | — | — | — |
| 2026 I kv | — | — | — | — |
| 2025 IV kv | — | — | — | — |
| 2025 III kv | — | — | — | — |
| 2025 II kv | 6 889 | — | — | — |
| 2025 I kv | 16 819 | — | — | — |
| 2024 IV kv | 11 382 | — | — | — |
| 2024 III kv | 22 802 | — | — | — |
| 2024 II kv | 9 000 | — | — | — |
| 2024 I kv | 28 750 | — | — | — |
| 2023 IV kv | 5 500 | — | — | — |
| 2023 III kv | 43 641 | — | — | — |
| 2023 II kv | 13 076 | — | — | — |
| 2023 I kv | 5 000 | — | — | — |
| 2022 IV kv | 1 860 | — | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2025 | 23 385 | -18 338 | 0 | 539 | 539 | 0 |
| 2024 | 39 682 | -37 893 | 0 | 18 877 | 18 877 | 0 |
| 2023 | 76 554 | 9 607 | 0 | 56 770 | 56 770 | 0 |
| 2022 | 7 344 | -1 173 | 0 | 57 163 | 47 163 | 0 |
| 2021 | 50 000 | 38 336 | 0 | 68 336 | 48 336 | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 02.04.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 06.05.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 24.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 20.10.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 09.11.2020 – 31.12.2021 | 26.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Evgenii Sergeevich DrykinLikvideerija · alates 13.04.2026
Omanikud
- Evgenii Sergeevich DrykinFüüsiline isik · 10 000 €
Tegelikud kasusaajad
- Evgenii Sergeevich Drykinotsene osalus · BEL · alates 28.06.2024
Asutajad ja muud isikud
- Nikolai KochnevAsutaja · 2 500 € · 04.11.2020
Tegevusalad (EMTAK)
- 62101Programmeerimine Põhitegevus
Muudatuste ajalugu
| Mis | Väärtus | Periood |
|---|---|---|
| Staatus | Likvideerimisel | 13.04.2026 – praegu |
| Staatus | Registrisse kantud | 09.11.2020 – praegu |
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 50159368 / 9 13.04.2026 |
Lõpetamiskanne | Jõustunud 13.04.2026 |
||
| Ä 50159368 / M3 17.07.2024 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 20.10.2024 | Puudused kõrvaldatud 25.07.2024 |
|
| Ä 50159368 / 8 01.07.2024 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 01.07.2024 |
||
| Ä 50159368 / 7 11.08.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.08.2022 |
||
| Ä 50159368 / 6 20.07.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.07.2022 |
||
| Ä 50159368 / M2 15.07.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 04.08.2022 | Puudused kõrvaldatud 19.07.2022 |
|
| Ä 50159368 / 5 27.06.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.06.2022 |
||
| Ä 50159368 / M1 06.04.2022 |
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s | Jõustunud 06.04.2022 |
||
| Ä 50159368 / 4 07.02.2022 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 07.02.2022 |
||
| Ä 50159368 / 3 06.04.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.04.2021 |
||
| Ä 50159368 / 2 18.03.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.03.2021 |
||
| Ä 50159368 09.11.2020 |
Esmakanne | Jõustunud 09.11.2020 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes