Lumilill Home OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16092613 OÜ Peetri alevik Registreeritud 06.11.2020
Võrdle

Lumilill Home OÜ (OÜ), Peetri alevik, registrikood 16092613, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu mujal liigitamata tootmine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 33 983 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
972 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 198 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Muu tootmine · EMTAK 32

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 198 €
    tegevusala mediaan 1 664 € · ettevõtteid tegevusalal: 293
  • Müügitulu · 2025 33 983 €
    tegevusala mediaan 15 630 € · ettevõtteid tegevusalal: 668
  • Puhasrentaablus · 2025 16,3 %
    tegevusala mediaan 4,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 476

Maksud ja käive

2026 I kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 198 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 664 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002026 I kv Ettevõte: 399 € Tegevusala mediaan: 1 577 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 198 € Tegevusala mediaan: 1 542 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 198 € Tegevusala mediaan: 1 664 €III·2605001 0001 5002 0002026 I kv Ettevõte: 399 € Tegevusala mediaan: 1 577 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 198 € Tegevusala mediaan: 1 542 €2026 III kv Ettevõte: 1 198 € Tegevusala mediaan: 1 664 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 972 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
02004006008001 0002026 I kv Ettevõte: 324 €I·262026 II kv Ettevõte: 972 €II·262026 III kv Ettevõte: 972 €III·2602004006008001 0002026 I kv Ettevõte: 324 €I·262026 II kv Ettevõte: 972 €2026 III kv Ettevõte: 972 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 972 1 198 1
2026 II kv — 972 1 198 1
2026 I kv — 324 399 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
399 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2021 – 2025
Müügitulu, € 2025: 33 983 € · +8,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 15 630 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002021 Ettevõte: 23 382 € Tegevusala mediaan: 26 265 €20212022 Ettevõte: 18 991 € Tegevusala mediaan: 22 848 €20222023 Ettevõte: 26 870 € Tegevusala mediaan: 16 122 €20232024 Ettevõte: 31 400 € Tegevusala mediaan: 15 894 €20242025 Ettevõte: 33 983 € Tegevusala mediaan: 15 630 €2025010 00020 00030 00040 0002021 Ettevõte: 23 382 € Tegevusala mediaan: 26 265 €20212022 Ettevõte: 18 991 € Tegevusala mediaan: 22 848 €2023 Ettevõte: 26 870 € Tegevusala mediaan: 16 122 €20232024 Ettevõte: 31 400 € Tegevusala mediaan: 15 894 €2025 Ettevõte: 33 983 € Tegevusala mediaan: 15 630 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 5 539 € · +1 457,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 82 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
-5 00005 00010 00015 00020 0002021 Ettevõte: 19 778 € Tegevusala mediaan: 591 €20212022 Ettevõte: 9 175 € Tegevusala mediaan: 203 €20222023 Ettevõte: 19 116 € Tegevusala mediaan: 167 €20232024 Ettevõte: -408 € Tegevusala mediaan: 87 €20242025 Ettevõte: 5 539 € Tegevusala mediaan: 82 €2025-5 00005 00010 00015 00020 0002021 Ettevõte: 19 778 € Tegevusala mediaan: 591 €20212022 Ettevõte: 9 175 € Tegevusala mediaan: 203 €2023 Ettevõte: 19 116 € Tegevusala mediaan: 167 €20232024 Ettevõte: -408 € Tegevusala mediaan: 87 €2025 Ettevõte: 5 539 € Tegevusala mediaan: 82 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 16,3 % · +17,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,9 % · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
-200204060801002021 Ettevõte: 84,6 % Tegevusala mediaan: 6,6 %20212022 Ettevõte: 48,3 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20222023 Ettevõte: 71,1 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: -1,3 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20242025 Ettevõte: 16,3 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025-200204060801002021 Ettevõte: 84,6 % Tegevusala mediaan: 6,6 %20212022 Ettevõte: 48,3 % Tegevusala mediaan: 5,2 %2023 Ettevõte: 71,1 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: -1,3 % Tegevusala mediaan: 5,0 %2025 Ettevõte: 16,3 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 56 604 € · +10,8% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002021 Ettevõte: 25 682 €20212022 Ettevõte: 34 857 €20222023 Ettevõte: 53 973 €20232024 Ettevõte: 51 065 €20242025 Ettevõte: 56 604 €2025020 00040 00060 0002021 Ettevõte: 25 682 €20212022 Ettevõte: 34 857 €2023 Ettevõte: 53 973 €20232024 Ettevõte: 51 065 €2025 Ettevõte: 56 604 €2025
Omakapital, € 2025: 56 604 € · +10,8% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002021 Ettevõte: 25 682 €20212022 Ettevõte: 34 857 €20222023 Ettevõte: 53 973 €20232024 Ettevõte: 51 065 €20242025 Ettevõte: 56 604 €2025020 00040 00060 0002021 Ettevõte: 25 682 €20212022 Ettevõte: 34 857 €2023 Ettevõte: 53 973 €20232024 Ettevõte: 51 065 €2025 Ettevõte: 56 604 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 33 983 5 539 0 56 604 56 604 0
2024 31 400 -408 0 51 065 51 065 0
2023 26 870 19 116 0 53 973 53 973 0
2022 18 991 9 175 0 34 857 34 857 0
2021 23 382 19 778 0 25 682 25 682 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
16,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
9,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
9,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 02.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 05.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 23.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 06.11.2020 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Kerli Raag
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 06.11.2020

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 32991Muu mujal liigitamata tootmine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50158776 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50158776
06.11.2020
Esmakanne Jõustunud
06.11.2020
PDF
Ä 50158776 / M1
02.11.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.11.2020 Puudused kõrvaldatud
06.11.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes