Kõrtsi vili OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16091039 OÜ Pakaste küla Registreeritud 04.11.2020
Võrdle

Kõrtsi vili OÜ (OÜ), Pakaste küla, registrikood 16091039, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 3 574 € ja töötajaid .

Käive
3 574 €
Riiklikud maksud
37 €
↑ 48,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 3 574 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Müügitulu · 2025 52 659 €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 -20,7 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 3 574 € · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 25% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002023 IV kv Ettevõte: 39 605 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 29 480 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 93 200 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 28 436 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 24 224 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 49 183 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 574 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26020 00040 00060 00080 000100 0002024 IV kv Ettevõte: 93 200 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 28 436 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 24 224 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 49 183 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 3 574 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 37 € · +48,0% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 6 625 €IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 267 €II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: 16 615 €IV·242025 I kv Ettevõte: 100 €2025 II kv Ettevõte: 25 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 015 €2025 IV kv Ettevõte: 1 981 €IV·252026 I kv Ettevõte: 11 431 €2026 II kv Ettevõte: 25 €II·262026 III kv Ettevõte: 37 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 16 615 €2025 I kv Ettevõte: 100 €I·252025 II kv Ettevõte: 25 €2025 III kv Ettevõte: 3 015 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 981 €2026 I kv Ettevõte: 11 431 €I·262026 II kv Ettevõte: 25 €2026 III kv Ettevõte: 37 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 3 574 37 — —
2026 II kv — 25 — —
2026 I kv 49 183 11 431 — —
2025 IV kv 24 224 1 981 — —
2025 III kv 28 436 3 015 — —
2025 II kv — 25 — —
2025 I kv — 100 — —
2024 IV kv 93 200 16 615 — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv 29 480 267 — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv 39 605 6 625 — —
2023 III kv 34 530 3 141 — —
2023 II kv — — — —
2023 I kv 99 776 14 835 — —
2022 IV kv 92 665 12 541 — —
2022 III kv — — — —
2022 II kv 2 909 — — —
2022 I kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2021 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 52 659 € · −57,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
0501001502002021 Ettevõte: 119 577 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 151 027 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 118 458 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 122 680 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 52 659 € Tegevusala mediaan: 10 955 €20250501001502002021 Ettevõte: 119 577 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 151 027 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 118 458 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 122 680 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 52 659 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -10 905 € · −131,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 12% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 0002021 Ettevõte: 43 238 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 53 465 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: 30 986 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 34 890 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: -10 905 € Tegevusala mediaan: 392 €2025-20 000020 00040 00060 0002021 Ettevõte: 43 238 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 53 465 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: 30 986 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 34 890 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: -10 905 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -20,7 % · −49,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 19% tegevusala ettevõtetel
-40-20020402021 Ettevõte: 36,2 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 35,4 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: 26,2 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 28,4 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: -20,7 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025-40-20020402021 Ettevõte: 36,2 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 35,4 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: 26,2 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 28,4 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: -20,7 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 198 770 € · −13,5% võrreldes 2024
0501001502002502021 Ettevõte: 88 709 €20212022 Ettevõte: 145 633 €20222023 Ettevõte: 212 279 €20232024 Ettevõte: 229 685 €20242025 Ettevõte: 198 770 €20250501001502002502021 Ettevõte: 88 709 €20212022 Ettevõte: 145 633 €2023 Ettevõte: 212 279 €20232024 Ettevõte: 229 685 €2025 Ettevõte: 198 770 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 198 312 € · −5,2% võrreldes 2024
0501001502002502021 Ettevõte: 87 372 €20212022 Ettevõte: 140 837 €20222023 Ettevõte: 174 323 €20232024 Ettevõte: 209 217 €20242025 Ettevõte: 198 312 €20250501001502002502021 Ettevõte: 87 372 €20212022 Ettevõte: 140 837 €2023 Ettevõte: 174 323 €20232024 Ettevõte: 209 217 €2025 Ettevõte: 198 312 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 52 659 -10 905 0 198 770 198 312 1
2024 122 680 34 890 0 229 685 209 217 1
2023 118 458 30 986 0 212 279 174 323 1
2022 151 027 53 465 0 145 633 140 837 1
2021 119 577 43 238 0 88 709 87 372 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-20,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-5,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-5,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
92,53
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
52 659 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
0 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 17.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 04.11.2020 – 31.12.2021 17.09.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01111Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50159075 / 4
27.11.2023
Muutmiskanne Jõustunud
27.11.2023
PDF
Ä 50159075 / 3
16.11.2023
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
04.12.2023
PDF
Ä 50159075 / M1
24.10.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.11.2023 Jõustunud
16.11.2023
PDF
Ä 50159075 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50159075
04.11.2020
Esmakanne Jõustunud
04.11.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes