Arhitektuuribüroo Panda OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16078263 OÜ Tallinn Registreeritud 19.10.2020
Võrdle

Arhitektuuribüroo Panda OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16078263, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Arhitektitegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 72 935 € ja töötajaid 5.

Käive
72 935 €
↓ 33,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
20 479 €
↓ 8,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
12 058 €
↑ 15,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
5
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs · EMTAK 71

  • Käive · 2026 III kv 72 935 €
    tegevusala mediaan 16 250 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 781
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 412 €
    tegevusala mediaan 1 751 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 910
  • Müügitulu · 2025 283 550 €
    tegevusala mediaan 23 548 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 824
  • Puhasrentaablus · 2025 -10,9 %
    tegevusala mediaan 15,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 876

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 72 935 € · −33,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 250 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 90 753 € Tegevusala mediaan: 17 217 €IV·232024 I kv Ettevõte: 64 817 € Tegevusala mediaan: 15 638 €2024 II kv Ettevõte: 69 687 € Tegevusala mediaan: 15 992 €II·242024 III kv Ettevõte: 101 284 € Tegevusala mediaan: 16 330 €2024 IV kv Ettevõte: 75 563 € Tegevusala mediaan: 17 266 €IV·242025 I kv Ettevõte: 62 003 € Tegevusala mediaan: 15 215 €2025 II kv Ettevõte: 77 783 € Tegevusala mediaan: 16 150 €II·252025 III kv Ettevõte: 70 099 € Tegevusala mediaan: 16 910 €2025 IV kv Ettevõte: 84 556 € Tegevusala mediaan: 17 310 €IV·252026 I kv Ettevõte: 95 935 € Tegevusala mediaan: 15 906 €2026 II kv Ettevõte: 109 830 € Tegevusala mediaan: 16 256 €II·262026 III kv Ettevõte: 72 935 € Tegevusala mediaan: 16 250 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 75 563 € Tegevusala mediaan: 17 266 €2025 I kv Ettevõte: 62 003 € Tegevusala mediaan: 15 215 €I·252025 II kv Ettevõte: 77 783 € Tegevusala mediaan: 16 150 €2025 III kv Ettevõte: 70 099 € Tegevusala mediaan: 16 910 €III·252025 IV kv Ettevõte: 84 556 € Tegevusala mediaan: 17 310 €2026 I kv Ettevõte: 95 935 € Tegevusala mediaan: 15 906 €I·262026 II kv Ettevõte: 109 830 € Tegevusala mediaan: 16 256 €2026 III kv Ettevõte: 72 935 € Tegevusala mediaan: 16 250 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 412 € · −7,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 751 € · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 4 057 € Tegevusala mediaan: 1 648 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 668 € Tegevusala mediaan: 1 639 €2024 II kv Ettevõte: 1 818 € Tegevusala mediaan: 1 671 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 267 € Tegevusala mediaan: 1 753 €2024 IV kv Ettevõte: 2 780 € Tegevusala mediaan: 1 750 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 165 € Tegevusala mediaan: 1 767 €2025 II kv Ettevõte: 2 349 € Tegevusala mediaan: 1 758 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 325 € Tegevusala mediaan: 1 847 €2025 IV kv Ettevõte: 3 192 € Tegevusala mediaan: 1 847 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 369 € Tegevusala mediaan: 1 780 €2026 II kv Ettevõte: 2 604 € Tegevusala mediaan: 1 758 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 412 € Tegevusala mediaan: 1 751 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 780 € Tegevusala mediaan: 1 750 €2025 I kv Ettevõte: 2 165 € Tegevusala mediaan: 1 767 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 349 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 III kv Ettevõte: 2 325 € Tegevusala mediaan: 1 847 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 192 € Tegevusala mediaan: 1 847 €2026 I kv Ettevõte: 2 369 € Tegevusala mediaan: 1 780 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 604 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2026 III kv Ettevõte: 2 412 € Tegevusala mediaan: 1 751 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 5 · +25,0% võrreldes 2026 II kv
0123452023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 52024 IV kv Ettevõte: 5IV·242025 I kv Ettevõte: 52025 II kv Ettevõte: 5II·252025 III kv Ettevõte: 52025 IV kv Ettevõte: 4IV·252026 I kv Ettevõte: 42026 II kv Ettevõte: 4II·262026 III kv Ettevõte: 5III·260123452024 IV kv Ettevõte: 52025 I kv Ettevõte: 5I·252025 II kv Ettevõte: 52025 III kv Ettevõte: 5III·252025 IV kv Ettevõte: 42026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 42026 III kv Ettevõte: 5III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 20 479 € · −8,1% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 23 289 €IV·232024 I kv Ettevõte: 15 289 €2024 II kv Ettevõte: 13 428 €II·242024 III kv Ettevõte: 22 563 €2024 IV kv Ettevõte: 22 482 €IV·242025 I kv Ettevõte: 22 240 €2025 II kv Ettevõte: 21 253 €II·252025 III kv Ettevõte: 17 478 €2025 IV kv Ettevõte: 21 189 €IV·252026 I kv Ettevõte: 20 420 €2026 II kv Ettevõte: 22 276 €II·262026 III kv Ettevõte: 20 479 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 22 482 €2025 I kv Ettevõte: 22 240 €I·252025 II kv Ettevõte: 21 253 €2025 III kv Ettevõte: 17 478 €III·252025 IV kv Ettevõte: 21 189 €2026 I kv Ettevõte: 20 420 €I·262026 II kv Ettevõte: 22 276 €2026 III kv Ettevõte: 20 479 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 72 935 20 479 12 058 5
2026 II kv 109 830 22 276 10 416 4
2026 I kv 95 935 20 420 9 476 4
2025 IV kv 84 556 21 189 12 766 4
2025 III kv 70 099 17 478 11 627 5
2025 II kv 77 783 21 253 11 743 5
2025 I kv 62 003 22 240 10 826 5
2024 IV kv 75 563 22 482 13 900 5
2024 III kv 101 284 22 563 11 334 5
2024 II kv 69 687 13 428 7 272 4
2024 I kv 64 817 15 289 9 336 2
2023 IV kv 90 753 23 289 12 171 3
2023 III kv 86 935 21 857 12 340 4
2023 II kv 94 437 17 323 11 190 4
2023 I kv 66 980 18 149 10 061 4
2022 IV kv 121 148 18 367 7 716 4
2022 III kv 77 367 16 132 8 171 3
2022 II kv 81 715 11 770 7 721 4
2022 I kv 132 010 18 347 7 021 4
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
804 €
Käive töötaja kohta kvartalis
14 587 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 283 550 € · −14,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 23 548 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002020 Ettevõte: 11 400 € Tegevusala mediaan: 21 696 €20202021 Ettevõte: 114 910 € Tegevusala mediaan: 23 290 €20212022 Ettevõte: 400 332 € Tegevusala mediaan: 23 304 €20222023 Ettevõte: 293 944 € Tegevusala mediaan: 22 720 €20232024 Ettevõte: 330 388 € Tegevusala mediaan: 22 098 €20242025 Ettevõte: 283 550 € Tegevusala mediaan: 23 548 €202501002003004005002020 Ettevõte: 11 400 € Tegevusala mediaan: 21 696 €2021 Ettevõte: 114 910 € Tegevusala mediaan: 23 290 €20212022 Ettevõte: 400 332 € Tegevusala mediaan: 23 304 €2023 Ettevõte: 293 944 € Tegevusala mediaan: 22 720 €20232024 Ettevõte: 330 388 € Tegevusala mediaan: 22 098 €2025 Ettevõte: 283 550 € Tegevusala mediaan: 23 548 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -30 814 € · −176,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 536 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-40 000-20 000020 00040 00060 0002020 Ettevõte: 11 366 € Tegevusala mediaan: 2 183 €20202021 Ettevõte: 27 395 € Tegevusala mediaan: 2 742 €20212022 Ettevõte: 48 021 € Tegevusala mediaan: 1 794 €20222023 Ettevõte: -15 516 € Tegevusala mediaan: 2 165 €20232024 Ettevõte: 40 502 € Tegevusala mediaan: 1 691 €20242025 Ettevõte: -30 814 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025-40 000-20 000020 00040 00060 0002020 Ettevõte: 11 366 € Tegevusala mediaan: 2 183 €2021 Ettevõte: 27 395 € Tegevusala mediaan: 2 742 €20212022 Ettevõte: 48 021 € Tegevusala mediaan: 1 794 €2023 Ettevõte: -15 516 € Tegevusala mediaan: 2 165 €20232024 Ettevõte: 40 502 € Tegevusala mediaan: 1 691 €2025 Ettevõte: -30 814 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -10,9 % · −23,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 15,1 % · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
-2502550751002020 Ettevõte: 99,7 % Tegevusala mediaan: 16,8 %20202021 Ettevõte: 23,8 % Tegevusala mediaan: 19,6 %20212022 Ettevõte: 12,0 % Tegevusala mediaan: 16,6 %20222023 Ettevõte: -5,3 % Tegevusala mediaan: 17,1 %20232024 Ettevõte: 12,3 % Tegevusala mediaan: 15,3 %20242025 Ettevõte: -10,9 % Tegevusala mediaan: 15,1 %2025-2502550751002020 Ettevõte: 99,7 % Tegevusala mediaan: 16,8 %2021 Ettevõte: 23,8 % Tegevusala mediaan: 19,6 %20212022 Ettevõte: 12,0 % Tegevusala mediaan: 16,6 %2023 Ettevõte: -5,3 % Tegevusala mediaan: 17,1 %20232024 Ettevõte: 12,3 % Tegevusala mediaan: 15,3 %2025 Ettevõte: -10,9 % Tegevusala mediaan: 15,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 145 667 € · −22,0% võrreldes 2024
0501001502002020 Ettevõte: 12 449 €20202021 Ettevõte: 49 103 €20212022 Ettevõte: 86 392 €20222023 Ettevõte: 130 894 €20232024 Ettevõte: 186 794 €20242025 Ettevõte: 145 667 €20250501001502002020 Ettevõte: 12 449 €2021 Ettevõte: 49 103 €20212022 Ettevõte: 86 392 €2023 Ettevõte: 130 894 €20232024 Ettevõte: 186 794 €2025 Ettevõte: 145 667 €2025
Omakapital, € 2025: 22 450 € · −57,9% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002020 Ettevõte: 11 366 €20202021 Ettevõte: 32 461 €20212022 Ettevõte: 68 277 €20222023 Ettevõte: 12 761 €20232024 Ettevõte: 53 263 €20242025 Ettevõte: 22 450 €2025020 00040 00060 00080 0002020 Ettevõte: 11 366 €2021 Ettevõte: 32 461 €20212022 Ettevõte: 68 277 €2023 Ettevõte: 12 761 €20232024 Ettevõte: 53 263 €2025 Ettevõte: 22 450 €2025
Töötajad 2025: 4 · −20,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
0123452020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120250123452020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 283 550 -30 814 111 084 145 667 22 450 4
2024 330 388 40 502 101 065 186 794 53 263 5
2023 293 944 -15 516 109 190 130 894 12 761 4
2022 400 332 48 021 83 374 86 392 68 277 4
2021 114 910 27 395 17 432 49 103 32 461 2
2020 11 400 11 366 — 12 449 11 366 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-10,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-137,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-21,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
15,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
84,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,54
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
70 888 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 314 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 22.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 19.10.2020 – 31.12.2020 03.11.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Andrei Paladjuk
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 19.10.2020

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 71111Arhitektitegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50157640 / 4
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50157640 / 3
27.09.2021
Muutmiskanne Jõustunud
27.09.2021
PDF
Ä 50157640 / 2
06.11.2020
Muutmiskanne Jõustunud
06.11.2020
PDF
Ä 50157640 / M1
29.10.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 28.11.2020 Puudused kõrvaldatud
06.11.2020
PDF
Ä 50157640
19.10.2020
Esmakanne Jõustunud
19.10.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes