Carrera Invest OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16054400 OÜ Keila linn Registreeritud 16.09.2020
Võrdle

Carrera Invest OÜ (OÜ), Keila linn, registrikood 16054400, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 37 827 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
100 €
↑ 177,8% võrreldes: 2025 IV kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Müügitulu · 2025 37 827 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 69,2 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2022 I kv – 2026 I kv
Riiklikud maksud, € 2026 I kv: 100 € · +177,8% võrreldes 2025 IV kv
0204060801002022 I kv Ettevõte: 64 €I·222022 IV kv Ettevõte: 13 €IV·222023 I kv Ettevõte: 64 €I·232023 IV kv Ettevõte: 12 €IV·232024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 64 €III·242024 IV kv Ettevõte: 22 €IV·242025 I kv Ettevõte: 100 €I·252025 IV kv Ettevõte: 36 €IV·252026 I kv Ettevõte: 100 €I·260204060801002023 I kv Ettevõte: 64 €2023 IV kv Ettevõte: 12 €IV·232024 II kv Ettevõte: 0 €2024 III kv Ettevõte: 64 €III·242024 IV kv Ettevõte: 22 €2025 I kv Ettevõte: 100 €I·252025 IV kv Ettevõte: 36 €2026 I kv Ettevõte: 100 €I·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 I kv — 100 — —
2025 IV kv — 36 — —
2025 I kv — 100 — —
2024 IV kv — 22 — —
2024 III kv — 64 — —
2024 II kv — — — —
2023 IV kv — 12 — —
2023 I kv — 64 — —
2022 IV kv — 13 — —
2022 I kv — 64 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, € 2025: 37 827 € · +3,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 4 039 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 22 547 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 29 744 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 39 872 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 36 441 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 37 827 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 4 039 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 22 547 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 29 744 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 39 872 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 36 441 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 37 827 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 26 192 € · +104,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002020 Ettevõte: 3 414 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 9 830 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 16 456 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 14 567 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 12 817 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 26 192 € Tegevusala mediaan: 283 €2025010 00020 00030 0002020 Ettevõte: 3 414 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 9 830 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 16 456 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 14 567 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 12 817 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 26 192 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 69,2 % · +34,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
0204060801002020 Ettevõte: 84,5 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 43,6 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 55,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 36,5 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 35,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 69,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20250204060801002020 Ettevõte: 84,5 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 43,6 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 55,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 36,5 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 35,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 69,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 265 718 € · −0,3% võrreldes 2024
01002003002020 Ettevõte: 7 376 €20202021 Ettevõte: 270 353 €20212022 Ettevõte: 266 800 €20222023 Ettevõte: 273 576 €20232024 Ettevõte: 266 579 €20242025 Ettevõte: 265 718 €202501002003002020 Ettevõte: 7 376 €2021 Ettevõte: 270 353 €20212022 Ettevõte: 266 800 €2023 Ettevõte: 273 576 €20232024 Ettevõte: 266 579 €2025 Ettevõte: 265 718 €2025
Omakapital, € 2025: 86 366 € · +43,5% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002020 Ettevõte: 5 914 €20202021 Ettevõte: 15 744 €20212022 Ettevõte: 32 200 €20222023 Ettevõte: 47 357 €20232024 Ettevõte: 60 174 €20242025 Ettevõte: 86 366 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002020 Ettevõte: 5 914 €2021 Ettevõte: 15 744 €20212022 Ettevõte: 32 200 €2023 Ettevõte: 47 357 €20232024 Ettevõte: 60 174 €2025 Ettevõte: 86 366 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 37 827 26 192 265 718 86 366 0
2024 36 441 12 817 266 579 60 174 0
2023 39 872 14 567 273 576 47 357 0
2022 29 744 16 456 266 800 32 200 0
2021 22 547 9 830 270 353 15 744 0
2020 4 039 3 414 7 376 5 914 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
69,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
30,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
9,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
32,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
67,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,03
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 11.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 12.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 04.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 03.02.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 16.09.2020 – 31.12.2020 17.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50155077 / 3
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50155077 / 2
10.02.2021
Muutmiskanne Jõustunud
10.02.2021
PDF
Ä 50155077
16.09.2020
Esmakanne Jõustunud
16.09.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes