OÜ Its Yoga Tallinn

Registrisse kantud Registrikood 16050738 OÜ Tallinn Registreeritud 11.09.2020
Võrdle

OÜ Its Yoga Tallinn (OÜ), Tallinn, registrikood 16050738, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu spordiõpe. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 10 335 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
10 335 €
↓ 59,0% võrreldes: 2024
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2024

2025 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Haridus · EMTAK 85

  • Müügitulu · 2025 10 335 €
    tegevusala mediaan 2 265 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 180
  • Puhasrentaablus · 2025 1,8 %
    tegevusala mediaan 6,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 232

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2021 – 2025
Müügitulu, € 2025: 10 335 € · −59,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 265 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002021 Ettevõte: 29 915 € Tegevusala mediaan: 1 251 €20212022 Ettevõte: 8 950 € Tegevusala mediaan: 1 727 €20222023 Ettevõte: 12 015 € Tegevusala mediaan: 1 800 €20232024 Ettevõte: 25 238 € Tegevusala mediaan: 2 003 €20242025 Ettevõte: 10 335 € Tegevusala mediaan: 2 265 €2025010 00020 00030 0002021 Ettevõte: 29 915 € Tegevusala mediaan: 1 251 €20212022 Ettevõte: 8 950 € Tegevusala mediaan: 1 727 €2023 Ettevõte: 12 015 € Tegevusala mediaan: 1 800 €20232024 Ettevõte: 25 238 € Tegevusala mediaan: 2 003 €2025 Ettevõte: 10 335 € Tegevusala mediaan: 2 265 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 187 € · −98,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 136 € · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
-10 000-5 00005 00010 00015 0002021 Ettevõte: 13 598 € Tegevusala mediaan: 207 €20212022 Ettevõte: -5 995 € Tegevusala mediaan: 93 €20222023 Ettevõte: -4 706 € Tegevusala mediaan: 179 €20232024 Ettevõte: 11 164 € Tegevusala mediaan: 102 €20242025 Ettevõte: 187 € Tegevusala mediaan: 136 €2025-10 000-5 00005 00010 00015 0002021 Ettevõte: 13 598 € Tegevusala mediaan: 207 €20212022 Ettevõte: -5 995 € Tegevusala mediaan: 93 €2023 Ettevõte: -4 706 € Tegevusala mediaan: 179 €20232024 Ettevõte: 11 164 € Tegevusala mediaan: 102 €2025 Ettevõte: 187 € Tegevusala mediaan: 136 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,8 % · −42,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,7 % · parem kui 39% tegevusala ettevõtetel
-75-50-25025502021 Ettevõte: 45,5 % Tegevusala mediaan: 9,8 %20212022 Ettevõte: -67,0 % Tegevusala mediaan: 6,8 %20222023 Ettevõte: -39,2 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20232024 Ettevõte: 44,2 % Tegevusala mediaan: 7,1 %20242025 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 6,7 %2025-75-50-25025502021 Ettevõte: 45,5 % Tegevusala mediaan: 9,8 %20212022 Ettevõte: -67,0 % Tegevusala mediaan: 6,8 %2023 Ettevõte: -39,2 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20232024 Ettevõte: 44,2 % Tegevusala mediaan: 7,1 %2025 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 6,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 14 373 € · +2,2% võrreldes 2024
05 00010 00015 0002021 Ettevõte: 14 186 €20212022 Ettevõte: 7 930 €20222023 Ettevõte: 3 071 €20232024 Ettevõte: 14 061 €20242025 Ettevõte: 14 373 €202505 00010 00015 0002021 Ettevõte: 14 186 €20212022 Ettevõte: 7 930 €2023 Ettevõte: 3 071 €20232024 Ettevõte: 14 061 €2025 Ettevõte: 14 373 €2025
Omakapital, € 2025: 14 248 € · +1,3% võrreldes 2024
05 00010 00015 0002021 Ettevõte: 13 598 €20212022 Ettevõte: 7 603 €20222023 Ettevõte: 2 898 €20232024 Ettevõte: 14 061 €20242025 Ettevõte: 14 248 €202505 00010 00015 0002021 Ettevõte: 13 598 €20212022 Ettevõte: 7 603 €2023 Ettevõte: 2 898 €20232024 Ettevõte: 14 061 €2025 Ettevõte: 14 248 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 10 335 187 0 14 373 14 248 0
2024 25 238 11 164 0 14 061 14 061 0
2023 12 015 -4 706 0 3 071 2 898 0
2022 8 950 -5 995 0 7 930 7 603 0
2021 29 915 13 598 0 14 186 13 598 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
1,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
109,19
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 19.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 11.09.2020 – 31.12.2021 01.08.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Marilyn Jurman
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 11.09.2020

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 85519Muu spordiõpe Põhitegevus
  • 93131Spordi- ja jõusaalide tegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50154688 / 3
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50154688 / 2
02.01.2023
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
02.01.2023
PDF
Ä 50154688
11.09.2020
Esmakanne Jõustunud
11.09.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes