MvL Capital Invest OÜ
MvL Capital Invest OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16021151, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 270 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 270 €parem kui 2% ettevõteteltegevusala mediaan 14 685 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 227
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 3 483 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 688
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 270 | — | — | — |
| 2026 II kv | 270 | — | — | — |
| 2026 I kv | 1 170 | 22 | — | — |
| 2025 IV kv | 372 | — | — | — |
| 2025 III kv | 343 | — | — | — |
| 2025 II kv | 544 | — | — | — |
| 2025 I kv | 366 | — | — | — |
| 2024 IV kv | 346 | — | — | — |
| 2024 III kv | 346 | 4 808 | 1 203 | — |
| 2024 II kv | 559 | — | — | — |
| 2024 I kv | 523 | 1 136 | — | — |
| 2023 IV kv | 1 782 | 1 | — | — |
| 2023 III kv | 1 955 | — | — | — |
| 2023 II kv | 2 233 | — | — | — |
| 2023 I kv | 31 909 | 2 985 | — | — |
| 2022 IV kv | 118 252 | — | — | — |
| 2022 III kv | 116 691 | 6 000 | — | — |
| 2022 II kv | 42 106 | — | — | — |
| 2022 I kv | 30 376 | 6 889 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -16 672 | 0 | 169 209 | 68 456 | 0 |
| 2024 | 0 | -39 620 | 0 | 185 881 | 85 128 | 0 |
| 2023 | 22 372 | -19 415 | 0 | 246 338 | 144 449 | 0 |
| 2022 | 270 282 | 178 475 | 0 | 264 616 | 163 864 | 0 |
| 2021 | 40 771 | 34 443 | 0 | 36 943 | 36 943 | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 09.09.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 04.04.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 17.05.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 03.05.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 03.08.2020 – 31.12.2021 | 15.02.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Michael Van LammersJuhatuse liige · alates 01.11.2021
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Michael Van LammersFüüsiline isik · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Michael Van Lammerskõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · MLT · alates 03.08.2020
Asutajad ja muud isikud
- Attest Advisory OÜAsutaja · 2 500 € · 03.08.2020
Tegevusalad (EMTAK)
- 82991Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 50151546 / 5 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 50151546 / 4 01.11.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.11.2021 |
||
| Ä 50151546 / M1 19.10.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 18.11.2021 | Puudused kõrvaldatud 29.10.2021 |
|
| Ä 50151546 / 3 09.11.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.11.2020 |
||
| Ä 50151546 / 2 13.08.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.08.2020 |
||
| Ä 50151546 03.08.2020 |
Esmakanne | Jõustunud 03.08.2020 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes