AUREX INVEST OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16014323 OÜ Elva linn Registreeritud 22.07.2020
Võrdle

AUREX INVEST OÜ (OÜ), Elva linn, registrikood 16014323, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata rajatiste ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 82 298 € ja töötajaid 3.

Käive
82 298 €
↓ 13,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 207 €
↓ 5,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 967 €
↑ 10 496,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Rajatiste ehitus · EMTAK 42

  • Käive · 2026 III kv 82 298 €
    tegevusala mediaan 52 240 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 125
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 989 €
    tegevusala mediaan 1 750 € · ettevõtteid tegevusalal: 933
  • Müügitulu · 2025 105 640 €
    tegevusala mediaan 88 960 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 426
  • Puhasrentaablus · 2025 -1,2 %
    tegevusala mediaan 5,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 185

Maksud ja käive

2025 I kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 82 298 € · −13,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 52 240 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002025 I kv Ettevõte: 5 508 € Tegevusala mediaan: 34 084 €I·252025 II kv Ettevõte: 31 318 € Tegevusala mediaan: 44 234 €II·252025 III kv Ettevõte: 41 679 € Tegevusala mediaan: 54 940 €III·252025 IV kv Ettevõte: 17 922 € Tegevusala mediaan: 60 220 €IV·252026 I kv Ettevõte: 42 976 € Tegevusala mediaan: 36 839 €I·262026 II kv Ettevõte: 95 349 € Tegevusala mediaan: 44 874 €II·262026 III kv Ettevõte: 82 298 € Tegevusala mediaan: 52 240 €III·26020 00040 00060 00080 000100 0002025 I kv Ettevõte: 5 508 € Tegevusala mediaan: 34 084 €I·252025 II kv Ettevõte: 31 318 € Tegevusala mediaan: 44 234 €2025 III kv Ettevõte: 41 679 € Tegevusala mediaan: 54 940 €III·252025 IV kv Ettevõte: 17 922 € Tegevusala mediaan: 60 220 €2026 I kv Ettevõte: 42 976 € Tegevusala mediaan: 36 839 €I·262026 II kv Ettevõte: 95 349 € Tegevusala mediaan: 44 874 €2026 III kv Ettevõte: 82 298 € Tegevusala mediaan: 52 240 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 989 € · +6 964,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 750 € · parem kui 19% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 717 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 538 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 845 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 070 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 721 €I·262026 II kv Ettevõte: 14 € Tegevusala mediaan: 1 482 €II·262026 III kv Ettevõte: 989 € Tegevusala mediaan: 1 750 €III·2605001 0001 5002 0002 5002025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 717 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 538 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 845 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 070 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 721 €I·262026 II kv Ettevõte: 14 € Tegevusala mediaan: 1 482 €2026 III kv Ettevõte: 989 € Tegevusala mediaan: 1 750 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +50,0% võrreldes 2026 II kv
01232025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 3III·2601232025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 207 € · −5,3% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0002025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €II·252025 III kv Ettevõte: 106 €III·252025 IV kv Ettevõte: 869 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 590 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 388 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 207 €III·2601 0002 0003 0004 0002025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: 106 €III·252025 IV kv Ettevõte: 869 €2026 I kv Ettevõte: 1 590 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 388 €2026 III kv Ettevõte: 3 207 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 82 298 3 207 2 967 3
2026 II kv 95 349 3 388 28 2
2026 I kv 42 976 1 590 — —
2025 IV kv 17 922 869 — —
2025 III kv 41 679 106 — —
2025 II kv 31 318 — — —
2025 I kv 5 508 — — —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
330 €
Käive töötaja kohta kvartalis
27 433 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 105 640 € · +194,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 88 960 € · parem kui 54% tegevusala ettevõtetel
02550751001252020 Ettevõte: 50 € Tegevusala mediaan: 79 900 €20202021 Ettevõte: 2 090 € Tegevusala mediaan: 85 202 €20212022 Ettevõte: 1 500 € Tegevusala mediaan: 83 429 €20222023 Ettevõte: 2 100 € Tegevusala mediaan: 84 652 €20232024 Ettevõte: 35 858 € Tegevusala mediaan: 74 590 €20242025 Ettevõte: 105 640 € Tegevusala mediaan: 88 960 €202502550751001252020 Ettevõte: 50 € Tegevusala mediaan: 79 900 €2021 Ettevõte: 2 090 € Tegevusala mediaan: 85 202 €20212022 Ettevõte: 1 500 € Tegevusala mediaan: 83 429 €2023 Ettevõte: 2 100 € Tegevusala mediaan: 84 652 €20232024 Ettevõte: 35 858 € Tegevusala mediaan: 74 590 €2025 Ettevõte: 105 640 € Tegevusala mediaan: 88 960 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -1 314 € · −107,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 500 € · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
-5 00005 00010 00015 00020 0002020 Ettevõte: 50 € Tegevusala mediaan: 1 997 €20202021 Ettevõte: 196 € Tegevusala mediaan: 2 977 €20212022 Ettevõte: 153 € Tegevusala mediaan: 2 069 €20222023 Ettevõte: 16 € Tegevusala mediaan: 2 486 €20232024 Ettevõte: 18 583 € Tegevusala mediaan: 1 984 €20242025 Ettevõte: -1 314 € Tegevusala mediaan: 2 500 €2025-5 00005 00010 00015 00020 0002020 Ettevõte: 50 € Tegevusala mediaan: 1 997 €2021 Ettevõte: 196 € Tegevusala mediaan: 2 977 €20212022 Ettevõte: 153 € Tegevusala mediaan: 2 069 €2023 Ettevõte: 16 € Tegevusala mediaan: 2 486 €20232024 Ettevõte: 18 583 € Tegevusala mediaan: 1 984 €2025 Ettevõte: -1 314 € Tegevusala mediaan: 2 500 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -1,2 % · −53,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,0 % · parem kui 25% tegevusala ettevõtetel
-2002040602020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,2 %20202021 Ettevõte: 9,4 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20212022 Ettevõte: 10,2 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20222023 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 5,1 %20232024 Ettevõte: 51,8 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20242025 Ettevõte: -1,2 % Tegevusala mediaan: 5,0 %2025-2002040602020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,2 %2021 Ettevõte: 9,4 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20212022 Ettevõte: 10,2 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2023 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 5,1 %20232024 Ettevõte: 51,8 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2025 Ettevõte: -1,2 % Tegevusala mediaan: 5,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 64 979 € · −2,0% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002020 Ettevõte: 50 €20202021 Ettevõte: 49 006 €20212022 Ettevõte: 47 899 €20222023 Ettevõte: 47 710 €20232024 Ettevõte: 66 293 €20242025 Ettevõte: 64 979 €2025020 00040 00060 00080 0002020 Ettevõte: 50 €2021 Ettevõte: 49 006 €20212022 Ettevõte: 47 899 €2023 Ettevõte: 47 710 €20232024 Ettevõte: 66 293 €2025 Ettevõte: 64 979 €2025
Omakapital, € 2025: 17 684 € · −6,9% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002020 Ettevõte: 50 €20202021 Ettevõte: 246 €20212022 Ettevõte: 399 €20222023 Ettevõte: 415 €20232024 Ettevõte: 18 998 €20242025 Ettevõte: 17 684 €202505 00010 00015 00020 0002020 Ettevõte: 50 €2021 Ettevõte: 246 €20212022 Ettevõte: 399 €2023 Ettevõte: 415 €20232024 Ettevõte: 18 998 €2025 Ettevõte: 17 684 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01232020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 2202501232020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 105 640 -1 314 0 64 979 17 684 0
2024 35 858 18 583 0 66 293 18 998 0
2023 2 100 16 0 47 710 415 0
2022 1 500 153 0 47 899 399 0
2021 2 090 196 0 49 006 246 0
2020 50 50 0 50 50 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-1,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-7,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-2,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
27,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
72,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,38
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 04.09.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 14.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 08.10.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 25.12.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 25.12.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 22.07.2020 – 31.12.2020 25.12.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 42991Mujal liigitamata rajatiste ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50150823 / M3
05.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 09.12.2024 Puudused kõrvaldatud
09.10.2024
PDF
Ä 50150823 / M2
16.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 19.10.2024 Puudused kõrvaldatud
24.08.2024
PDF
Ä 50150823 / M1
16.12.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 20.03.2024 Puudused kõrvaldatud
26.12.2023
PDF
Ä 50150823 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50150823
22.07.2020
Esmakanne Jõustunud
22.07.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes