Top Groom Pet-Care Services OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16003242 OÜ Tallinn Registreeritud 07.07.2020
Võrdle

Top Groom Pet-Care Services OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16003242, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Lemmikloomade hooldamine. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 36 361 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 917 €
↓ 11,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 956 €
↓ 16,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Teenindus · EMTAK 96

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 956 €
    tegevusala mediaan 969 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 989
  • Müügitulu · 2024 36 361 €
    tegevusala mediaan 7 630 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 281
  • Puhasrentaablus · 2024 10,0 %
    tegevusala mediaan 1,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 570

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 956 € · −16,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 969 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 2 336 € Tegevusala mediaan: 734 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 483 € Tegevusala mediaan: 769 €2024 II kv Ettevõte: 1 698 € Tegevusala mediaan: 806 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 047 € Tegevusala mediaan: 806 €2024 IV kv Ettevõte: 1 129 € Tegevusala mediaan: 806 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 984 € Tegevusala mediaan: 863 €2025 II kv Ettevõte: 1 882 € Tegevusala mediaan: 899 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 902 € Tegevusala mediaan: 922 €2025 IV kv Ettevõte: 1 368 € Tegevusala mediaan: 903 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 052 € Tegevusala mediaan: 921 €2026 II kv Ettevõte: 2 332 € Tegevusala mediaan: 937 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 956 € Tegevusala mediaan: 969 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 129 € Tegevusala mediaan: 806 €2025 I kv Ettevõte: 1 984 € Tegevusala mediaan: 863 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 882 € Tegevusala mediaan: 899 €2025 III kv Ettevõte: 1 902 € Tegevusala mediaan: 922 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 368 € Tegevusala mediaan: 903 €2026 I kv Ettevõte: 2 052 € Tegevusala mediaan: 921 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 332 € Tegevusala mediaan: 937 €2026 III kv Ettevõte: 1 956 € Tegevusala mediaan: 969 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 917 € · −11,3% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 2 217 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 316 €2024 II kv Ettevõte: 1 541 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 894 €2024 IV kv Ettevõte: 996 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 804 €2025 II kv Ettevõte: 1 728 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 732 €2025 IV kv Ettevõte: 1 201 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 878 €2026 II kv Ettevõte: 2 162 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 917 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 996 €2025 I kv Ettevõte: 1 804 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 728 €2025 III kv Ettevõte: 1 732 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 201 €2026 I kv Ettevõte: 1 878 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 162 €2026 III kv Ettevõte: 1 917 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 917 1 956 1
2026 II kv — 2 162 2 332 1
2026 I kv — 1 878 2 052 1
2025 IV kv — 1 201 1 368 1
2025 III kv — 1 732 1 902 1
2025 II kv — 1 728 1 882 1
2025 I kv — 1 804 1 984 1
2024 IV kv — 996 1 129 1
2024 III kv — 1 894 2 047 1
2024 II kv — 1 541 1 698 1
2024 I kv — 1 316 1 483 1
2023 IV kv — 2 217 2 336 1
2023 III kv — 1 193 1 390 1
2023 II kv — 2 519 2 747 2
2023 I kv — 1 562 1 755 2
2022 IV kv — 2 257 2 444 2
2022 III kv — 3 898 4 203 2
2022 II kv — 2 995 3 256 2
2022 I kv — 1 563 1 738 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
652 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, € 2024: 36 361 € · −4,7% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 7 630 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 11 906 € Tegevusala mediaan: 5 869 €20202021 Ettevõte: 39 433 € Tegevusala mediaan: 6 379 €20212022 Ettevõte: 39 796 € Tegevusala mediaan: 6 970 €20222023 Ettevõte: 38 170 € Tegevusala mediaan: 7 275 €20232024 Ettevõte: 36 361 € Tegevusala mediaan: 7 630 €20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8 249 €2025010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 11 906 € Tegevusala mediaan: 5 869 €2021 Ettevõte: 39 433 € Tegevusala mediaan: 6 379 €20212022 Ettevõte: 39 796 € Tegevusala mediaan: 6 970 €2023 Ettevõte: 38 170 € Tegevusala mediaan: 7 275 €20232024 Ettevõte: 36 361 € Tegevusala mediaan: 7 630 €2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8 249 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 3 637 € · −12,7% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 26 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002020 Ettevõte: 3 111 € Tegevusala mediaan: 24 €20202021 Ettevõte: 1 607 € Tegevusala mediaan: 45 €20212022 Ettevõte: 1 100 € Tegevusala mediaan: 47 €20222023 Ettevõte: 4 164 € Tegevusala mediaan: 38 €20232024 Ettevõte: 3 637 € Tegevusala mediaan: 26 €20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 29 €202501 0002 0003 0004 0005 0002020 Ettevõte: 3 111 € Tegevusala mediaan: 24 €2021 Ettevõte: 1 607 € Tegevusala mediaan: 45 €20212022 Ettevõte: 1 100 € Tegevusala mediaan: 47 €2023 Ettevõte: 4 164 € Tegevusala mediaan: 38 €20232024 Ettevõte: 3 637 € Tegevusala mediaan: 26 €2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 29 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 10,0 % · −0,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,6 % · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
01020302020 Ettevõte: 26,1 % Tegevusala mediaan: 2,4 %20202021 Ettevõte: 4,1 % Tegevusala mediaan: 2,5 %20212022 Ettevõte: 2,8 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20222023 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 10,0 % Tegevusala mediaan: 1,6 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,5 %202501020302020 Ettevõte: 26,1 % Tegevusala mediaan: 2,4 %2021 Ettevõte: 4,1 % Tegevusala mediaan: 2,5 %20212022 Ettevõte: 2,8 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2023 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 10,0 % Tegevusala mediaan: 1,6 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 12 481 € · +31,7% võrreldes 2023
02 5005 0007 50010 00012 5002020 Ettevõte: 3 111 €20202021 Ettevõte: 4 718 €20212022 Ettevõte: 5 310 €20222023 Ettevõte: 9 474 €20232024 Ettevõte: 12 481 €20242025 Ettevõte: —202502 5005 0007 50010 00012 5002020 Ettevõte: 3 111 €2021 Ettevõte: 4 718 €20212022 Ettevõte: 5 310 €2023 Ettevõte: 9 474 €20232024 Ettevõte: 12 481 €2025 Ettevõte: —2025
Omakapital, € 2024: 12 481 € · +31,7% võrreldes 2023
02 5005 0007 50010 00012 5002020 Ettevõte: 3 111 €20202021 Ettevõte: 4 718 €20212022 Ettevõte: 5 310 €20222023 Ettevõte: 9 474 €20232024 Ettevõte: 12 481 €20242025 Ettevõte: —202502 5005 0007 50010 00012 5002020 Ettevõte: 3 111 €2021 Ettevõte: 4 718 €20212022 Ettevõte: 5 310 €2023 Ettevõte: 9 474 €20232024 Ettevõte: 12 481 €2025 Ettevõte: —2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 — — — — — 1
2024 36 361 3 637 25 102 12 481 12 481 1
2023 38 170 4 164 24 144 9 474 9 474 1
2022 39 796 1 100 34 796 5 310 5 310 2
2021 39 433 1 607 33 446 4 718 4 718 2
2020 11 906 3 111 7 474 3 111 3 111 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
10,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
29,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
29,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Müügitulu töötaja kohta
36 361 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 092 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 01.08.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 12.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 06.11.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.08.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 07.07.2020 – 31.12.2020 17.11.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 96991Lemmikloomade hooldamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50149658 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50149658
07.07.2020
Esmakanne Jõustunud
07.07.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes