Flamingo Kids OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14994688
OÜ Tartu linn Registreeritud 22.06.2020
Võrdle
Flamingo Kids OÜ (OÜ), Tartu linn, registrikood 14994688, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Jaemüük posti või Interneti teel. 2022. aasta aruande järgi oli müügitulu 77 585 € ja töötajaid 1.
2025 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47
Müügitulu · 2022 77 585 €
parem kui 68% ettevõtetel
tegevusala mediaan 22 891 € · ettevõtteid tegevusalal: 12 652
Puhasrentaablus · 2022 -3,7 %
parem kui 20% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 346
Maksud ja käive
2022 I kv – 2025 I kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2024 II kv: 11 125 € · +79,0% võrreldes 2024 I kv · tegevusala mediaan 26 103 € · parem kui 34% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2022 I kv
Ettevõte: 48 708 €
Tegevusala mediaan: 26 512 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 22 701 €
Tegevusala mediaan: 31 278 € 2022 III kv
Ettevõte: 23 995 €
Tegevusala mediaan: 30 027 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 22 191 €
Tegevusala mediaan: 29 725 € 2023 I kv
Ettevõte: 27 379 €
Tegevusala mediaan: 25 924 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 28 322 €
Tegevusala mediaan: 29 408 € 2023 III kv
Ettevõte: 26 944 €
Tegevusala mediaan: 29 073 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 25 791 €
Tegevusala mediaan: 26 822 € 2024 I kv
Ettevõte: 6 214 €
Tegevusala mediaan: 23 246 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 11 125 €
Tegevusala mediaan: 26 103 € 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 24 905 € III·24 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 21 556 € I·25 0 10 000 20 000 30 000 2023 I kv
Ettevõte: 27 379 €
Tegevusala mediaan: 25 924 € 2023 II kv
Ettevõte: 28 322 €
Tegevusala mediaan: 29 408 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 26 944 €
Tegevusala mediaan: 29 073 € 2023 IV kv
Ettevõte: 25 791 €
Tegevusala mediaan: 26 822 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 6 214 €
Tegevusala mediaan: 23 246 € 2024 II kv
Ettevõte: 11 125 €
Tegevusala mediaan: 26 103 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 24 905 € 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 21 556 € I·25 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2023 II kv: 1 060 € · +83,7% võrreldes 2023 I kv · tegevusala mediaan 938 € · parem kui 56% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2022 I kv
Ettevõte: 1 740 €
Tegevusala mediaan: 821 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 789 €
Tegevusala mediaan: 855 € 2022 III kv
Ettevõte: 1 234 €
Tegevusala mediaan: 912 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 313 €
Tegevusala mediaan: 913 € 2023 I kv
Ettevõte: 577 €
Tegevusala mediaan: 916 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 1 060 €
Tegevusala mediaan: 938 € 2023 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 976 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 971 € 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 002 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 009 € 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 048 € III·24 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 099 € I·25 0 250 500 750 1 000 1 250 2023 I kv
Ettevõte: 577 €
Tegevusala mediaan: 916 € 2023 II kv
Ettevõte: 1 060 €
Tegevusala mediaan: 938 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 976 € 2023 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 971 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 002 € 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 009 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 048 € 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 099 € I·25 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2023 II kv: 1 · +0,0% võrreldes 2023 I kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2022 I kv
Ettevõte: 1 I·22 2022 II kv
Ettevõte: 1 2022 III kv
Ettevõte: 1 III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 1 2023 I kv
Ettevõte: 1 I·23 2023 II kv
Ettevõte: 1 2023 III kv
Ettevõte: — III·23 2023 IV kv
Ettevõte: — 2024 I kv
Ettevõte: — I·24 2024 II kv
Ettevõte: — 2024 III kv
Ettevõte: — III·24 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 I kv
Ettevõte: 1 2023 II kv
Ettevõte: 1 II·23 2023 III kv
Ettevõte: — 2023 IV kv
Ettevõte: — IV·23 2024 I kv
Ettevõte: — 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 2024 III kv
Ettevõte: — 2025 I kv
Ettevõte: — I·25
Riiklikud maksud , € 2025 I kv: 1 131 € · +573,2% võrreldes 2024 III kv
0 2 000 4 000 6 000 8 000 2022 I kv
Ettevõte: 6 685 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 2 463 € 2022 III kv
Ettevõte: 4 193 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 2 638 € 2023 I kv
Ettevõte: 3 633 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 4 722 € 2023 III kv
Ettevõte: 4 085 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 1 534 € 2024 I kv
Ettevõte: 2 737 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 1 102 € 2024 III kv
Ettevõte: 168 € III·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 131 € I·25 0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2023 I kv
Ettevõte: 3 633 € 2023 II kv
Ettevõte: 4 722 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 4 085 € 2023 IV kv
Ettevõte: 1 534 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 737 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 102 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 168 € 2025 I kv
Ettevõte: 1 131 € I·25
Majandusnäitajad aastate kaupa
2020 – 2022
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2022: 77 585 € · −60,2% võrreldes 2021 · tegevusala mediaan 22 891 € · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 2020
Ettevõte: 93 863 €
Tegevusala mediaan: 21 390 € 2020 2021
Ettevõte: 194 897 €
Tegevusala mediaan: 23 333 € 2021 2022
Ettevõte: 77 585 €
Tegevusala mediaan: 22 891 € 2022 0 50 100 150 200 2020
Ettevõte: 93 863 €
Tegevusala mediaan: 21 390 € 2020 2021
Ettevõte: 194 897 €
Tegevusala mediaan: 23 333 € 2022
Ettevõte: 77 585 €
Tegevusala mediaan: 22 891 € 2022 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2022: -2 899 € · −127,8% võrreldes 2021 · tegevusala mediaan 96 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
-5 000 0 5 000 10 000 15 000 2020
Ettevõte: 8 196 €
Tegevusala mediaan: 98 € 2020 2021
Ettevõte: 10 427 €
Tegevusala mediaan: 245 € 2021 2022
Ettevõte: -2 899 €
Tegevusala mediaan: 96 € 2022 -5 000 0 5 000 10 000 15 000 2020
Ettevõte: 8 196 €
Tegevusala mediaan: 98 € 2020 2021
Ettevõte: 10 427 €
Tegevusala mediaan: 245 € 2022
Ettevõte: -2 899 €
Tegevusala mediaan: 96 € 2022 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2022: -3,7 % · −9,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
-5 -3 0 3 5 8 10 2020
Ettevõte: 8,7 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2020 2021
Ettevõte: 5,4 %
Tegevusala mediaan: 3,3 % 2021 2022
Ettevõte: -3,7 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2022 -5 -3 0 3 5 8 10 2020
Ettevõte: 8,7 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2020 2021
Ettevõte: 5,4 %
Tegevusala mediaan: 3,3 % 2022
Ettevõte: -3,7 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2022 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2022: 22 145 € · −12,1% võrreldes 2021
0 10 000 20 000 30 000 2020
Ettevõte: 16 710 € 2020 2021
Ettevõte: 25 184 € 2021 2022
Ettevõte: 22 145 € 2022 0 10 000 20 000 30 000 2020
Ettevõte: 16 710 € 2020 2021
Ettevõte: 25 184 € 2022
Ettevõte: 22 145 € 2022
Omakapital , € 2022: 18 224 € · −13,7% võrreldes 2021
0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2020
Ettevõte: 10 696 € 2020 2021
Ettevõte: 21 123 € 2021 2022
Ettevõte: 18 224 € 2022 0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2020
Ettevõte: 10 696 € 2020 2021
Ettevõte: 21 123 € 2022
Ettevõte: 18 224 € 2022
Töötajad 2022: 1 · +0,0% võrreldes 2021 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2022 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2022 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2022
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
14.11.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
14.07.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
22.06.2020 – 31.12.2020
30.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegevusalad (EMTAK)
47911 Jaemüük posti või Interneti teel
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes