Lina Rai OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14980953 OÜ Tallinn Registreeritud 01.06.2020
Võrdle

Lina Rai OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14980953, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kellade ja ehete hulgimüük. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 34 807 € ja töötajaid 1.

Müügitulu
34 807 €
↑ 34,9% võrreldes: 2024
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2024

2025 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Müügitulu · 2025 34 807 €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 4,2 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, € 2025: 34 807 € · +34,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002020 Ettevõte: 11 128 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 55 967 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 30 711 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 23 057 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 25 801 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 34 807 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025020 00040 00060 00080 0002020 Ettevõte: 11 128 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 55 967 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 30 711 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 23 057 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 25 801 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 34 807 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 1 467 € · +1 530,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
-10 000-5 00005 00010 0002020 Ettevõte: 8 394 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: -7 945 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 1 404 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: 1 650 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 90 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: 1 467 € Tegevusala mediaan: 127 €2025-10 000-5 00005 00010 0002020 Ettevõte: 8 394 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: -7 945 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 1 404 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: 1 650 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 90 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: 1 467 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 4,2 % · +3,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
-200204060802020 Ettevõte: 75,4 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: -14,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 4,6 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025-200204060802020 Ettevõte: 75,4 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: -14,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 4,6 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 2 703 € · −30,4% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002020 Ettevõte: 8 464 €20202021 Ettevõte: 519 €20212022 Ettevõte: 1 923 €20222023 Ettevõte: 3 793 €20232024 Ettevõte: 3 883 €20242025 Ettevõte: 2 703 €202502 0004 0006 0008 00010 0002020 Ettevõte: 8 464 €2021 Ettevõte: 519 €20212022 Ettevõte: 1 923 €2023 Ettevõte: 3 793 €20232024 Ettevõte: 3 883 €2025 Ettevõte: 2 703 €2025
Omakapital, € 2025: 2 703 € · −30,4% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002020 Ettevõte: 8 395 €20202021 Ettevõte: 450 €20212022 Ettevõte: 1 854 €20222023 Ettevõte: 3 793 €20232024 Ettevõte: 3 883 €20242025 Ettevõte: 2 703 €202502 0004 0006 0008 00010 0002020 Ettevõte: 8 395 €2021 Ettevõte: 450 €20212022 Ettevõte: 1 854 €2023 Ettevõte: 3 793 €20232024 Ettevõte: 3 883 €2025 Ettevõte: 2 703 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 34 807 1 467 32 288 2 703 2 703 1
2024 25 801 90 23 909 3 883 3 883 1
2023 23 057 1 650 12 672 3 793 3 793 1
2022 30 711 1 404 28 826 1 923 1 854 1
2021 55 967 -7 945 59 533 519 450 1
2020 11 128 8 394 0 8 464 8 395 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
4,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
54,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
54,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad
Müügitulu töötaja kohta
34 807 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 691 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 21.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 08.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 10.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 02.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.06.2020 – 31.12.2020 02.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46481Kellade ja ehete hulgimüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50147286 / 4
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50147286 / 3
03.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.05.2023
PDF
Ä 50147286 / 2
22.09.2020
Muutmiskanne Jõustunud
22.09.2020
PDF
Ä 50147286 / M1
18.09.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 28.09.2020 Puudused kõrvaldatud
22.09.2020
PDF
Ä 50147286
01.06.2020
Esmakanne Jõustunud
01.06.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes