OÜ Montesalo

Registrisse kantud Registrikood 14960318 OÜ Võru linn Registreeritud 28.04.2020
Võrdle

OÜ Montesalo (OÜ), Võru linn, registrikood 14960318, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 34 591 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
377 €
↑ 37 600,0% võrreldes: 2025 IV kv
Tööjõumaksud
400 €
Töötajad
—

2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus · EMTAK 33

  • Müügitulu · 2024 34 591 €
    tegevusala mediaan 40 902 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 460
  • Puhasrentaablus · 2024 6,5 %
    tegevusala mediaan 4,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 244

Maksud ja käive

2023 II kv – 2026 I kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 II kv: 922 € · −30,2% võrreldes 2025 I kv · tegevusala mediaan 1 514 € · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 II kv Ettevõte: 1 012 € Tegevusala mediaan: 1 309 €II·232023 III kv Ettevõte: 1 222 € Tegevusala mediaan: 1 362 €2023 IV kv Ettevõte: 640 € Tegevusala mediaan: 1 353 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 038 € Tegevusala mediaan: 1 432 €2024 II kv Ettevõte: 1 101 € Tegevusala mediaan: 1 415 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 942 € Tegevusala mediaan: 1 452 €2024 IV kv Ettevõte: 2 386 € Tegevusala mediaan: 1 508 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 321 € Tegevusala mediaan: 1 497 €2025 II kv Ettevõte: 922 € Tegevusala mediaan: 1 514 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 524 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 541 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 485 €I·2605001 0001 5002 0002 5002024 II kv Ettevõte: 1 101 € Tegevusala mediaan: 1 415 €2024 III kv Ettevõte: 1 942 € Tegevusala mediaan: 1 452 €III·242024 IV kv Ettevõte: 2 386 € Tegevusala mediaan: 1 508 €2025 I kv Ettevõte: 1 321 € Tegevusala mediaan: 1 497 €I·252025 II kv Ettevõte: 922 € Tegevusala mediaan: 1 514 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 524 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 541 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 485 €I·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 II kv: 1 · +0,0% võrreldes 2025 I kv
0,00,20,40,60,81,02023 II kv Ettevõte: 1II·232023 III kv Ettevõte: 12023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —I·260,00,20,40,60,81,02024 II kv Ettevõte: 12024 III kv Ettevõte: 1III·242024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·26
Riiklikud maksud, € 2026 I kv: 377 € · +37 600,0% võrreldes 2025 IV kv
05001 0001 5002 0002 5002023 II kv Ettevõte: 951 €II·232023 III kv Ettevõte: 1 152 €2023 IV kv Ettevõte: 601 €IV·232024 I kv Ettevõte: 982 €2024 II kv Ettevõte: 1 043 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 845 €2024 IV kv Ettevõte: 2 273 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 265 €2025 II kv Ettevõte: 901 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 671 €2025 IV kv Ettevõte: 1 €IV·252026 I kv Ettevõte: 377 €I·2605001 0001 5002 0002 5002024 II kv Ettevõte: 1 043 €2024 III kv Ettevõte: 1 845 €III·242024 IV kv Ettevõte: 2 273 €2025 I kv Ettevõte: 1 265 €I·252025 II kv Ettevõte: 901 €2025 III kv Ettevõte: 1 671 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 €2026 I kv Ettevõte: 377 €I·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 I kv — 377 400 —
2025 IV kv — 1 — —
2025 III kv — 1 671 1 757 —
2025 II kv — 901 922 1
2025 I kv — 1 265 1 321 1
2024 IV kv — 2 273 2 386 1
2024 III kv — 1 845 1 942 1
2024 II kv — 1 043 1 101 1
2024 I kv — 982 1 038 1
2023 IV kv — 601 640 1
2023 III kv — 1 152 1 222 1
2023 II kv — 951 1 012 1
2023 I kv — 955 1 013 1
2022 IV kv — 1 860 1 956 1
2022 III kv — 1 589 1 675 1
2022 II kv — 878 931 1
2022 I kv — — — 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2024
Müügitulu, € 2024: 34 591 € · −6,3% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 40 902 € · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 36 334 €20202021 Ettevõte: 8 866 € Tegevusala mediaan: 39 000 €20212022 Ettevõte: 28 881 € Tegevusala mediaan: 39 989 €20222023 Ettevõte: 36 926 € Tegevusala mediaan: 42 511 €20232024 Ettevõte: 34 591 € Tegevusala mediaan: 40 902 €2024010 00020 00030 00040 00050 0002020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 36 334 €20202021 Ettevõte: 8 866 € Tegevusala mediaan: 39 000 €2022 Ettevõte: 28 881 € Tegevusala mediaan: 39 989 €20222023 Ettevõte: 36 926 € Tegevusala mediaan: 42 511 €2024 Ettevõte: 34 591 € Tegevusala mediaan: 40 902 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 2 255 € · +458,2% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 847 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 177 €20202021 Ettevõte: 2 009 € Tegevusala mediaan: 1 463 €20212022 Ettevõte: 660 € Tegevusala mediaan: 1 359 €20222023 Ettevõte: 404 € Tegevusala mediaan: 1 743 €20232024 Ettevõte: 2 255 € Tegevusala mediaan: 847 €202405001 0001 5002 0002 5002020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 177 €20202021 Ettevõte: 2 009 € Tegevusala mediaan: 1 463 €2022 Ettevõte: 660 € Tegevusala mediaan: 1 359 €20222023 Ettevõte: 404 € Tegevusala mediaan: 1 743 €2024 Ettevõte: 2 255 € Tegevusala mediaan: 847 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 6,5 % · +5,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,3 % · parem kui 56% tegevusala ettevõtetel
05101520252020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,0 %20202021 Ettevõte: 22,7 % Tegevusala mediaan: 5,8 %20212022 Ettevõte: 2,3 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20222023 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 6,2 %20232024 Ettevõte: 6,5 % Tegevusala mediaan: 4,3 %202405101520252020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,0 %20202021 Ettevõte: 22,7 % Tegevusala mediaan: 5,8 %2022 Ettevõte: 2,3 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20222023 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 6,2 %2024 Ettevõte: 6,5 % Tegevusala mediaan: 4,3 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 8 218 € · +50,5% võrreldes 2023
02 0004 0006 0008 00010 0002020 Ettevõte: 0 €20202021 Ettevõte: 2 009 €20212022 Ettevõte: 4 248 €20222023 Ettevõte: 5 461 €20232024 Ettevõte: 8 218 €202402 0004 0006 0008 00010 0002020 Ettevõte: 0 €20202021 Ettevõte: 2 009 €2022 Ettevõte: 4 248 €20222023 Ettevõte: 5 461 €2024 Ettevõte: 8 218 €2024
Omakapital, € 2024: 5 328 € · +73,4% võrreldes 2023
02 0004 0006 0002020 Ettevõte: —20202021 Ettevõte: 2 009 €20212022 Ettevõte: 2 669 €20222023 Ettevõte: 3 073 €20232024 Ettevõte: 5 328 €202402 0004 0006 0002020 Ettevõte: —20202021 Ettevõte: 2 009 €2022 Ettevõte: 2 669 €20222023 Ettevõte: 3 073 €2024 Ettevõte: 5 328 €2024
Töötajad 2024: 1 · +0,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120240,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 34 591 2 255 18 430 8 218 5 328 1
2023 36 926 404 13 496 5 461 3 073 1
2022 28 881 660 15 501 4 248 2 669 1
2021 8 866 2 009 1 041 2 009 2 009 0
2020 0 0 0 0 — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
6,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
42,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
27,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
64,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
35,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,84
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
34 591 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 536 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 28.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 24.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 28.04.2020 – 31.12.2020 17.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Kaarel Eiche
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 28.04.2020

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 33201Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50145032 / 3
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50145032 / 2
16.02.2021
Muutmiskanne Jõustunud
16.02.2021
PDF
Ä 50145032 / M1
28.04.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 05.05.2020 Puudused kõrvaldatud
28.04.2020
PDF
Ä 50145032
28.04.2020
Esmakanne Jõustunud
28.04.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes