Ühinenud Kohtutäiturid OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14958818
OÜ Tallinn Registreeritud 27.04.2020
Võrdle
Ühinenud Kohtutäiturid OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14958818, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud tööjõuteenused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 208 584 € ja töötajaid 16.
Käive
208 584 €
↓ 8,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
79 797 €
↓ 10,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
50 998 €
↑ 0,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
16
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Tööhõive · EMTAK 78
Käive · 2026 III kv 208 584 €
parem kui 82% ettevõtetel
tegevusala mediaan 32 553 € · ettevõtteid tegevusalal: 715
Tööjõumaksud töötaja kohta 3 187 €
parem kui 84% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 477 € · ettevõtteid tegevusalal: 653
Müügitulu · 2025 836 502 €
parem kui 90% ettevõtetel
tegevusala mediaan 38 312 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 162
Puhasrentaablus · 2025 15,7 %
parem kui 71% ettevõtetel
tegevusala mediaan 4,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 914
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 208 584 € · −8,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 32 553 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 250 2023 IV kv
Ettevõte: 205 594 €
Tegevusala mediaan: 34 535 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 203 372 €
Tegevusala mediaan: 32 430 € 2024 II kv
Ettevõte: 228 299 €
Tegevusala mediaan: 35 403 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 210 037 €
Tegevusala mediaan: 41 747 € 2024 IV kv
Ettevõte: 214 753 €
Tegevusala mediaan: 36 918 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 209 833 €
Tegevusala mediaan: 32 743 € 2025 II kv
Ettevõte: 219 711 €
Tegevusala mediaan: 33 250 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 209 812 €
Tegevusala mediaan: 34 657 € 2025 IV kv
Ettevõte: 212 392 €
Tegevusala mediaan: 35 558 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 208 481 €
Tegevusala mediaan: 34 485 € 2026 II kv
Ettevõte: 226 873 €
Tegevusala mediaan: 31 429 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 208 584 €
Tegevusala mediaan: 32 553 € III·26 0 50 100 150 200 250 2024 IV kv
Ettevõte: 214 753 €
Tegevusala mediaan: 36 918 € 2025 I kv
Ettevõte: 209 833 €
Tegevusala mediaan: 32 743 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 219 711 €
Tegevusala mediaan: 33 250 € 2025 III kv
Ettevõte: 209 812 €
Tegevusala mediaan: 34 657 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 212 392 €
Tegevusala mediaan: 35 558 € 2026 I kv
Ettevõte: 208 481 €
Tegevusala mediaan: 34 485 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 226 873 €
Tegevusala mediaan: 31 429 € 2026 III kv
Ettevõte: 208 584 €
Tegevusala mediaan: 32 553 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 3 187 € · +0,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 477 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2023 IV kv
Ettevõte: 3 025 €
Tegevusala mediaan: 1 458 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 946 €
Tegevusala mediaan: 1 294 € 2024 II kv
Ettevõte: 3 010 €
Tegevusala mediaan: 1 368 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 3 006 €
Tegevusala mediaan: 1 353 € 2024 IV kv
Ettevõte: 2 839 €
Tegevusala mediaan: 1 536 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 3 029 €
Tegevusala mediaan: 1 405 € 2025 II kv
Ettevõte: 3 563 €
Tegevusala mediaan: 1 388 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 3 028 €
Tegevusala mediaan: 1 492 € 2025 IV kv
Ettevõte: 3 483 €
Tegevusala mediaan: 1 530 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 3 007 €
Tegevusala mediaan: 1 483 € 2026 II kv
Ettevõte: 3 160 €
Tegevusala mediaan: 1 408 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 3 187 €
Tegevusala mediaan: 1 477 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2024 IV kv
Ettevõte: 2 839 €
Tegevusala mediaan: 1 536 € 2025 I kv
Ettevõte: 3 029 €
Tegevusala mediaan: 1 405 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 563 €
Tegevusala mediaan: 1 388 € 2025 III kv
Ettevõte: 3 028 €
Tegevusala mediaan: 1 492 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 483 €
Tegevusala mediaan: 1 530 € 2026 I kv
Ettevõte: 3 007 €
Tegevusala mediaan: 1 483 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 3 160 €
Tegevusala mediaan: 1 408 € 2026 III kv
Ettevõte: 3 187 €
Tegevusala mediaan: 1 477 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 16 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0 5 10 15 20 2023 IV kv
Ettevõte: 16 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 16 2024 II kv
Ettevõte: 16 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 16 2024 IV kv
Ettevõte: 16 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 16 2025 II kv
Ettevõte: 15 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 16 2025 IV kv
Ettevõte: 15 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 16 2026 II kv
Ettevõte: 16 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 16 III·26 0 5 10 15 20 2024 IV kv
Ettevõte: 16 2025 I kv
Ettevõte: 16 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 15 2025 III kv
Ettevõte: 16 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 15 2026 I kv
Ettevõte: 16 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 16 2026 III kv
Ettevõte: 16 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 79 797 € · −10,7% võrreldes 2026 II kv
0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2023 IV kv
Ettevõte: 70 783 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 71 724 € 2024 II kv
Ettevõte: 77 583 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 74 358 € 2024 IV kv
Ettevõte: 69 120 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 77 106 € 2025 II kv
Ettevõte: 85 244 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 80 277 € 2025 IV kv
Ettevõte: 83 760 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 77 555 € 2026 II kv
Ettevõte: 89 349 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 79 797 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2024 IV kv
Ettevõte: 69 120 € 2025 I kv
Ettevõte: 77 106 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 85 244 € 2025 III kv
Ettevõte: 80 277 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 83 760 € 2026 I kv
Ettevõte: 77 555 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 89 349 € 2026 III kv
Ettevõte: 79 797 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2020 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 836 502 € · −1,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 312 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
0 200 400 600 800 1 000 2020
Ettevõte: 63 979 €
Tegevusala mediaan: 26 657 € 2020 2021
Ettevõte: 619 420 €
Tegevusala mediaan: 31 703 € 2021 2022
Ettevõte: 699 845 €
Tegevusala mediaan: 36 767 € 2022 2023
Ettevõte: 754 604 €
Tegevusala mediaan: 34 915 € 2023 2024
Ettevõte: 844 702 €
Tegevusala mediaan: 39 360 € 2024 2025
Ettevõte: 836 502 €
Tegevusala mediaan: 38 312 € 2025 0 200 400 600 800 1 000 2020
Ettevõte: 63 979 €
Tegevusala mediaan: 26 657 € 2021
Ettevõte: 619 420 €
Tegevusala mediaan: 31 703 € 2021 2022
Ettevõte: 699 845 €
Tegevusala mediaan: 36 767 € 2023
Ettevõte: 754 604 €
Tegevusala mediaan: 34 915 € 2023 2024
Ettevõte: 844 702 €
Tegevusala mediaan: 39 360 € 2025
Ettevõte: 836 502 €
Tegevusala mediaan: 38 312 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: 131 436 € · −12,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 720 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 2020
Ettevõte: 24 649 €
Tegevusala mediaan: 295 € 2020 2021
Ettevõte: 64 037 €
Tegevusala mediaan: 870 € 2021 2022
Ettevõte: 28 905 €
Tegevusala mediaan: 1 074 € 2022 2023
Ettevõte: 80 333 €
Tegevusala mediaan: 332 € 2023 2024
Ettevõte: 149 498 €
Tegevusala mediaan: 394 € 2024 2025
Ettevõte: 131 436 €
Tegevusala mediaan: 720 € 2025 0 50 100 150 2020
Ettevõte: 24 649 €
Tegevusala mediaan: 295 € 2021
Ettevõte: 64 037 €
Tegevusala mediaan: 870 € 2021 2022
Ettevõte: 28 905 €
Tegevusala mediaan: 1 074 € 2023
Ettevõte: 80 333 €
Tegevusala mediaan: 332 € 2023 2024
Ettevõte: 149 498 €
Tegevusala mediaan: 394 € 2025
Ettevõte: 131 436 €
Tegevusala mediaan: 720 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 15,7 % · −2,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,7 % · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
0 10 20 30 40 2020
Ettevõte: 38,5 %
Tegevusala mediaan: 7,5 % 2020 2021
Ettevõte: 10,3 %
Tegevusala mediaan: 7,5 % 2021 2022
Ettevõte: 4,1 %
Tegevusala mediaan: 6,6 % 2022 2023
Ettevõte: 10,6 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2023 2024
Ettevõte: 17,7 %
Tegevusala mediaan: 5,0 % 2024 2025
Ettevõte: 15,7 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2025 0 10 20 30 40 2020
Ettevõte: 38,5 %
Tegevusala mediaan: 7,5 % 2021
Ettevõte: 10,3 %
Tegevusala mediaan: 7,5 % 2021 2022
Ettevõte: 4,1 %
Tegevusala mediaan: 6,6 % 2023
Ettevõte: 10,6 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2023 2024
Ettevõte: 17,7 %
Tegevusala mediaan: 5,0 % 2025
Ettevõte: 15,7 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 586 688 € · +30,1% võrreldes 2024
0 200 400 600 2020
Ettevõte: 42 055 € 2020 2021
Ettevõte: 180 146 € 2021 2022
Ettevõte: 204 323 € 2022 2023
Ettevõte: 286 681 € 2023 2024
Ettevõte: 450 911 € 2024 2025
Ettevõte: 586 688 € 2025 0 200 400 600 2020
Ettevõte: 42 055 € 2021
Ettevõte: 180 146 € 2021 2022
Ettevõte: 204 323 € 2023
Ettevõte: 286 681 € 2023 2024
Ettevõte: 450 911 € 2025
Ettevõte: 586 688 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 478 858 € · +37,8% võrreldes 2024
0 100 200 300 400 500 2020
Ettevõte: 24 649 € 2020 2021
Ettevõte: 88 686 € 2021 2022
Ettevõte: 117 591 € 2022 2023
Ettevõte: 197 923 € 2023 2024
Ettevõte: 347 422 € 2024 2025
Ettevõte: 478 858 € 2025 0 100 200 300 400 500 2020
Ettevõte: 24 649 € 2021
Ettevõte: 88 686 € 2021 2022
Ettevõte: 117 591 € 2023
Ettevõte: 197 923 € 2023 2024
Ettevõte: 347 422 € 2025
Ettevõte: 478 858 € 2025
Töötajad 2025: 14 · −6,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
0 5 10 15 20 2020
Ettevõte: 11
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 19
Tegevusala mediaan: 3 2021 2022
Ettevõte: 17
Tegevusala mediaan: 3 2022 2023
Ettevõte: 17
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 15
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 14
Tegevusala mediaan: 2 2025 0 5 10 15 20 2020
Ettevõte: 11
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 19
Tegevusala mediaan: 3 2021 2022
Ettevõte: 17
Tegevusala mediaan: 3 2023
Ettevõte: 17
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 15
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 14
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
29.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
17.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
02.07.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
03.07.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
31.10.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
27.04.2020 – 31.12.2020
29.07.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
78209 Muud tööjõuteenused
Põhitegevus
77401 Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes