SHJ Building Company OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14953726
OÜ Valasti küla Registreeritud 16.04.2020
Võrdle
SHJ Building Company OÜ (OÜ), Valasti küla, registrikood 14953726, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 6 540 € ja töötajaid 1.
Riiklikud maksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 I kv
2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41
Müügitulu · 2025 6 540 €
parem kui 27% ettevõtetel
tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
Puhasrentaablus · 2025 0,9 %
parem kui 39% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561
Maksud ja käive
2022 I kv – 2026 II kv
Riiklikud maksud
Riiklikud maksud , € 2026 II kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 I kv
0 500 1 000 1 500 2 000 2022 I kv
Ettevõte: 1 131 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 1 078 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: 1 724 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 530 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 742 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 1 € II·23 2023 IV kv
Ettevõte: 254 € IV·23 2025 II kv
Ettevõte: 25 € II·25 2026 I kv
Ettevõte: 25 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 0 € II·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2022 III kv
Ettevõte: 1 724 € 2022 IV kv
Ettevõte: 530 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 742 € 2023 II kv
Ettevõte: 1 € II·23 2023 IV kv
Ettevõte: 254 € 2025 II kv
Ettevõte: 25 € II·25 2026 I kv
Ettevõte: 25 € 2026 II kv
Ettevõte: 0 € II·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2020 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 6 540 € · −66,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 27% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2020
Ettevõte: 14 032 €
Tegevusala mediaan: 35 421 € 2020 2021
Ettevõte: 11 077 €
Tegevusala mediaan: 38 300 € 2021 2022
Ettevõte: 25 352 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2022 2023
Ettevõte: 19 434 €
Tegevusala mediaan: 37 270 € 2023 2024
Ettevõte: 19 465 €
Tegevusala mediaan: 37 693 € 2024 2025
Ettevõte: 6 540 €
Tegevusala mediaan: 38 239 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2020
Ettevõte: 14 032 €
Tegevusala mediaan: 35 421 € 2021
Ettevõte: 11 077 €
Tegevusala mediaan: 38 300 € 2021 2022
Ettevõte: 25 352 €
Tegevusala mediaan: 39 550 € 2023
Ettevõte: 19 434 €
Tegevusala mediaan: 37 270 € 2023 2024
Ettevõte: 19 465 €
Tegevusala mediaan: 37 693 € 2025
Ettevõte: 6 540 €
Tegevusala mediaan: 38 239 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 62 € · −98,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 46% tegevusala ettevõtetel
-1 000 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2020
Ettevõte: 2 565 €
Tegevusala mediaan: 281 € 2020 2021
Ettevõte: 929 €
Tegevusala mediaan: 315 € 2021 2022
Ettevõte: 324 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2022 2023
Ettevõte: -505 €
Tegevusala mediaan: 253 € 2023 2024
Ettevõte: 3 763 €
Tegevusala mediaan: 108 € 2024 2025
Ettevõte: 62 €
Tegevusala mediaan: 411 € 2025 -1 000 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2020
Ettevõte: 2 565 €
Tegevusala mediaan: 281 € 2021
Ettevõte: 929 €
Tegevusala mediaan: 315 € 2021 2022
Ettevõte: 324 €
Tegevusala mediaan: 398 € 2023
Ettevõte: -505 €
Tegevusala mediaan: 253 € 2023 2024
Ettevõte: 3 763 €
Tegevusala mediaan: 108 € 2025
Ettevõte: 62 €
Tegevusala mediaan: 411 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 0,9 % · −18,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 39% tegevusala ettevõtetel
-5 0 5 10 15 20 2020
Ettevõte: 18,3 %
Tegevusala mediaan: 4,0 % 2020 2021
Ettevõte: 8,4 %
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2021 2022
Ettevõte: 1,3 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2022 2023
Ettevõte: -2,6 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: 19,3 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2024 2025
Ettevõte: 0,9 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2025 -5 0 5 10 15 20 2020
Ettevõte: 18,3 %
Tegevusala mediaan: 4,0 % 2021
Ettevõte: 8,4 %
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2021 2022
Ettevõte: 1,3 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023
Ettevõte: -2,6 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: 19,3 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2025
Ettevõte: 0,9 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 4 572 € · −7,8% võrreldes 2024
0 2 000 4 000 6 000 8 000 2020
Ettevõte: 6 984 € 2020 2021
Ettevõte: 6 078 € 2021 2022
Ettevõte: 6 611 € 2022 2023
Ettevõte: 5 197 € 2023 2024
Ettevõte: 4 957 € 2024 2025
Ettevõte: 4 572 € 2025 0 2 000 4 000 6 000 8 000 2020
Ettevõte: 6 984 € 2021
Ettevõte: 6 078 € 2021 2022
Ettevõte: 6 611 € 2023
Ettevõte: 5 197 € 2023 2024
Ettevõte: 4 957 € 2025
Ettevõte: 4 572 € 2025
Omakapital , € 2025: 3 644 € · +1,7% võrreldes 2024
0 2 000 4 000 6 000 8 000 2020
Ettevõte: 5 065 € 2020 2021
Ettevõte: 5 994 € 2021 2022
Ettevõte: 6 318 € 2022 2023
Ettevõte: 3 942 € 2023 2024
Ettevõte: 3 582 € 2024 2025
Ettevõte: 3 644 € 2025 0 2 000 4 000 6 000 8 000 2020
Ettevõte: 5 065 € 2021
Ettevõte: 5 994 € 2021 2022
Ettevõte: 6 318 € 2023
Ettevõte: 3 942 € 2023 2024
Ettevõte: 3 582 € 2025
Ettevõte: 3 644 € 2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
02.07.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
14.05.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
26.08.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
01.10.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
04.07.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
16.04.2020 – 31.12.2020
29.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegevusalad (EMTAK)
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev
Nimetus
Tähtaeg
Olek
Dokument
Ä 50143980 / M3 16.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
19.10.2024
Puudused kõrvaldatud24.08.2024
PDF PDF
Ä 50143980 / 3 03.11.2023
Muutmiskanne
Jõustunud03.11.2023
PDF PDF
Ä 50143980 / M2 23.10.2023
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
22.11.2023
Puudused kõrvaldatud03.11.2023
PDF PDF
Ä 50143980 / 2 01.09.2023
Muutmiskanne
Jõustunud01.09.2023
PDF PDF
Ä 50143980 16.04.2020
Esmakanne
Jõustunud16.04.2020
PDF PDF
Ä 50143980 / M1 09.04.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus
09.05.2020
Puudused kõrvaldatud16.04.2020
PDF PDF
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes