Opleks Kaubandus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14943679 OÜ Tallinn Registreeritud 26.03.2020
Võrdle

Opleks Kaubandus OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14943679, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude toidukaupade jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 161 € ja töötajaid .

Käive
161 €
↑ 2,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
28 €
↑ 55,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 161 €
    tegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
  • Müügitulu · 2025 956 €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 161 € · +2,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 427 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 668 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 292 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 270 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 1 063 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 305 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 181 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 303 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 269 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 283 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 157 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 161 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 1 063 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 305 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 181 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 303 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 269 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 283 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 157 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 161 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 28 € · +55,6% võrreldes 2026 II kv
010203040502023 IV kv Ettevõte: 14 €IV·232024 I kv Ettevõte: 35 €2024 II kv Ettevõte: 18 €II·242024 III kv Ettevõte: 32 €2024 IV kv Ettevõte: 49 €IV·242025 I kv Ettevõte: 9 €2025 II kv Ettevõte: 12 €II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: 18 €IV·252026 I kv Ettevõte: 21 €2026 II kv Ettevõte: 18 €II·262026 III kv Ettevõte: 28 €III·26010203040502024 IV kv Ettevõte: 49 €2025 I kv Ettevõte: 9 €I·252025 II kv Ettevõte: 12 €2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: 18 €2026 I kv Ettevõte: 21 €I·262026 II kv Ettevõte: 18 €2026 III kv Ettevõte: 28 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 161 28 — —
2026 II kv 157 18 — —
2026 I kv 283 21 — —
2025 IV kv 269 18 — —
2025 III kv 303 — — —
2025 II kv 181 12 — —
2025 I kv 305 9 — —
2024 IV kv 1 063 49 — —
2024 III kv 270 32 — —
2024 II kv 292 18 — —
2024 I kv 668 35 — —
2023 IV kv 427 14 — —
2023 III kv 171 17 — —
2023 II kv 225 10 — —
2023 I kv 930 43 — —
2022 IV kv 635 10 — —
2022 III kv 453 39 — —
2022 II kv 364 29 — —
2022 I kv 3 085 173 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, € 2025: 956 € · −52,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002020 Ettevõte: 16 845 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 9 306 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 2 559 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 1 579 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 2 004 € Tegevusala mediaan: 18 875 €20242025 Ettevõte: 956 € Tegevusala mediaan: 16 974 €202505 00010 00015 00020 00025 0002020 Ettevõte: 16 845 € Tegevusala mediaan: 21 390 €2021 Ettevõte: 9 306 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 2 559 € Tegevusala mediaan: 22 891 €2023 Ettevõte: 1 579 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 2 004 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2025 Ettevõte: 956 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 165 € · −65,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
02004006008002020 Ettevõte: 239 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 691 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 41 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: 15 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 480 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 165 € Tegevusala mediaan: 0 €202502004006008002020 Ettevõte: 239 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: 691 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 41 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: 15 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 480 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 165 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 24,0 % · +23,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,5 % · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
05101520252020 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 7,4 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: 0,9 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 24,0 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,3 %202505101520252020 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 7,4 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: 0,9 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 24,0 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 5 582 € · −12,3% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002020 Ettevõte: 8 448 €20202021 Ettevõte: 5 796 €20212022 Ettevõte: 5 810 €20222023 Ettevõte: 5 889 €20232024 Ettevõte: 6 366 €20242025 Ettevõte: 5 582 €202502 0004 0006 0008 00010 0002020 Ettevõte: 8 448 €2021 Ettevõte: 5 796 €20212022 Ettevõte: 5 810 €2023 Ettevõte: 5 889 €20232024 Ettevõte: 6 366 €2025 Ettevõte: 5 582 €2025
Omakapital, € 2025: 4 131 € · +4,2% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002020 Ettevõte: 2 739 €20202021 Ettevõte: 3 430 €20212022 Ettevõte: 3 470 €20222023 Ettevõte: 3 485 €20232024 Ettevõte: 3 966 €20242025 Ettevõte: 4 131 €202501 0002 0003 0004 0005 0002020 Ettevõte: 2 739 €2021 Ettevõte: 3 430 €20212022 Ettevõte: 3 470 €2023 Ettevõte: 3 485 €20232024 Ettevõte: 3 966 €2025 Ettevõte: 4 131 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 956 165 5 582 4 131 0
2024 2 004 480 6 366 3 966 0
2023 1 579 15 5 889 3 485 0
2022 2 559 41 5 810 3 470 0
2021 9 306 691 5 796 3 430 0
2020 16 845 239 8 448 2 739 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
17,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
4,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
3,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
74,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
26,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,85
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 23.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 14.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 23.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 26.03.2020 – 31.12.2020 08.12.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47271Muude toidukaupade jaemüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50143271 / 3
04.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
04.12.2023
PDF
Ä 50143271 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50143271 / M1
26.03.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 25.04.2020 Puudused kõrvaldatud
26.03.2020
PDF
Ä 50143271
26.03.2020
Esmakanne Jõustunud
26.03.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes