Ekumel Ehitus OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14929219
OÜ Tallinn Registreeritud 05.03.2020
Võrdle
Ekumel Ehitus OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14929219, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud eriehitustööd. EMTA andmetel oli 2026 I kv käive 0 € ja töötajaid .
Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2025 IV kv
2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43
Müügitulu · 2024 87 092 €
parem kui 70% ettevõtetel
tegevusala mediaan 35 372 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 698
Puhasrentaablus · 2024 -54,1 %
parem kui 5% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 842
Maksud ja käive
2023 II kv – 2026 I kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 I kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2025 IV kv · tegevusala mediaan 17 425 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 2023 II kv
Ettevõte: 53 074 €
Tegevusala mediaan: 20 443 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 42 001 €
Tegevusala mediaan: 23 447 € 2023 IV kv
Ettevõte: 34 825 €
Tegevusala mediaan: 23 403 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 23 490 €
Tegevusala mediaan: 16 922 € 2024 II kv
Ettevõte: 24 703 €
Tegevusala mediaan: 18 660 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 20 203 €
Tegevusala mediaan: 21 547 € 2024 IV kv
Ettevõte: 25 507 €
Tegevusala mediaan: 23 300 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 8 180 €
Tegevusala mediaan: 17 914 € 2025 II kv
Ettevõte: 12 206 €
Tegevusala mediaan: 20 215 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 3 243 €
Tegevusala mediaan: 22 700 € 2025 IV kv
Ettevõte: 7 331 €
Tegevusala mediaan: 23 111 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 17 425 € I·26 0 10 000 20 000 30 000 2024 II kv
Ettevõte: 24 703 €
Tegevusala mediaan: 18 660 € 2024 III kv
Ettevõte: 20 203 €
Tegevusala mediaan: 21 547 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 25 507 €
Tegevusala mediaan: 23 300 € 2025 I kv
Ettevõte: 8 180 €
Tegevusala mediaan: 17 914 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 12 206 €
Tegevusala mediaan: 20 215 € 2025 III kv
Ettevõte: 3 243 €
Tegevusala mediaan: 22 700 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 7 331 €
Tegevusala mediaan: 23 111 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 17 425 € I·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2025 II kv: 547 € · +71,9% võrreldes 2025 I kv · tegevusala mediaan 1 194 € · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2023 II kv
Ettevõte: 999 €
Tegevusala mediaan: 1 039 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 1 117 €
Tegevusala mediaan: 1 096 € 2023 IV kv
Ettevõte: 1 455 €
Tegevusala mediaan: 1 123 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 087 €
Tegevusala mediaan: 1 105 € 2024 II kv
Ettevõte: 903 €
Tegevusala mediaan: 1 083 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 664 €
Tegevusala mediaan: 1 141 € 2024 IV kv
Ettevõte: 768 €
Tegevusala mediaan: 1 178 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 318 €
Tegevusala mediaan: 1 177 € 2025 II kv
Ettevõte: 547 €
Tegevusala mediaan: 1 194 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 250 € 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 270 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 202 € I·26 0 500 1 000 1 500 2024 II kv
Ettevõte: 903 €
Tegevusala mediaan: 1 083 € 2024 III kv
Ettevõte: 664 €
Tegevusala mediaan: 1 141 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 768 €
Tegevusala mediaan: 1 178 € 2025 I kv
Ettevõte: 318 €
Tegevusala mediaan: 1 177 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 547 €
Tegevusala mediaan: 1 194 € 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 250 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 270 € 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 202 € I·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2025 II kv: 3 · +0,0% võrreldes 2025 I kv
0 1 2 3 4 2023 II kv
Ettevõte: 4 II·23 2023 III kv
Ettevõte: 4 2023 IV kv
Ettevõte: 3 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 3 2024 II kv
Ettevõte: 3 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 3 2024 IV kv
Ettevõte: 3 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 3 2025 II kv
Ettevõte: 3 II·25 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 2026 I kv
Ettevõte: — I·26 0 1 2 3 2024 II kv
Ettevõte: 3 2024 III kv
Ettevõte: 3 III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 3 2025 I kv
Ettevõte: 3 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 2025 IV kv
Ettevõte: — 2026 I kv
Ettevõte: — I·26
Riiklikud maksud , € 2025 III kv: 72 € · −98,3% võrreldes 2025 II kv
0 5 000 10 000 15 000 2023 II kv
Ettevõte: 14 105 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 10 943 € 2023 IV kv
Ettevõte: 7 558 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 8 412 € 2024 II kv
Ettevõte: 5 482 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 6 051 € 2024 IV kv
Ettevõte: 6 334 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 927 € 2025 II kv
Ettevõte: 4 303 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 72 € 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 2026 I kv
Ettevõte: — I·26 0 2 000 4 000 6 000 8 000 2024 II kv
Ettevõte: 5 482 € 2024 III kv
Ettevõte: 6 051 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 6 334 € 2025 I kv
Ettevõte: 927 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 4 303 € 2025 III kv
Ettevõte: 72 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: — 2026 I kv
Ettevõte: — I·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2021 – 2024
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2024: 87 092 € · −49,8% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 35 372 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 2021
Ettevõte: 54 650 €
Tegevusala mediaan: 35 073 € 2021 2022
Ettevõte: 149 373 €
Tegevusala mediaan: 37 940 € 2022 2023
Ettevõte: 173 450 €
Tegevusala mediaan: 35 936 € 2023 2024
Ettevõte: 87 092 €
Tegevusala mediaan: 35 372 € 2024 0 50 100 150 200 2021
Ettevõte: 54 650 €
Tegevusala mediaan: 35 073 € 2022
Ettevõte: 149 373 €
Tegevusala mediaan: 37 940 € 2022 2023
Ettevõte: 173 450 €
Tegevusala mediaan: 35 936 € 2024
Ettevõte: 87 092 €
Tegevusala mediaan: 35 372 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2024: -47 147 € · −633,6% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 432 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-60 000 -40 000 -20 000 0 20 000 40 000 2021
Ettevõte: 28 340 €
Tegevusala mediaan: 785 € 2021 2022
Ettevõte: 35 275 €
Tegevusala mediaan: 823 € 2022 2023
Ettevõte: 8 836 €
Tegevusala mediaan: 581 € 2023 2024
Ettevõte: -47 147 €
Tegevusala mediaan: 432 € 2024 -60 000 -40 000 -20 000 0 20 000 40 000 2021
Ettevõte: 28 340 €
Tegevusala mediaan: 785 € 2022
Ettevõte: 35 275 €
Tegevusala mediaan: 823 € 2022 2023
Ettevõte: 8 836 €
Tegevusala mediaan: 581 € 2024
Ettevõte: -47 147 €
Tegevusala mediaan: 432 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2024: -54,1 % · −59,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,4 % · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
-75 -50 -25 0 25 50 75 2021
Ettevõte: 51,9 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2021 2022
Ettevõte: 23,6 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2022 2023
Ettevõte: 5,1 %
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2023 2024
Ettevõte: -54,1 %
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2024 -75 -50 -25 0 25 50 75 2021
Ettevõte: 51,9 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2022
Ettevõte: 23,6 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2022 2023
Ettevõte: 5,1 %
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2024
Ettevõte: -54,1 %
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2024: 55 463 € · −50,6% võrreldes 2023
0 25 50 75 100 125 2021
Ettevõte: 37 233 € 2021 2022
Ettevõte: 106 148 € 2022 2023
Ettevõte: 112 277 € 2023 2024
Ettevõte: 55 463 € 2024 0 25 50 75 100 125 2021
Ettevõte: 37 233 € 2022
Ettevõte: 106 148 € 2022 2023
Ettevõte: 112 277 € 2024
Ettevõte: 55 463 € 2024
Omakapital , € 2024: 28 285 € · −62,6% võrreldes 2023
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2021
Ettevõte: 31 499 € 2021 2022
Ettevõte: 66 774 € 2022 2023
Ettevõte: 75 610 € 2023 2024
Ettevõte: 28 285 € 2024 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2021
Ettevõte: 31 499 € 2022
Ettevõte: 66 774 € 2022 2023
Ettevõte: 75 610 € 2024
Ettevõte: 28 285 € 2024
Töötajad 2024: 2 · −50,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2024 0 1 2 3 4 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2022
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 1 2024
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
13.11.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
01.07.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
28.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
04.03.2021 – 31.12.2021
27.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
05.03.2020 – 03.03.2021
26.01.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegelikud kasusaajad
Sten Ainen kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 14.11.2025
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
43999 Muud eriehitustööd
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes