Photophily OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14926149 OÜ Tallinn Registreeritud 02.03.2020
Võrdle

Photophily OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14926149, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 3 174 € ja töötajaid .

Käive
3 174 €
↑ 201,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus · EMTAK 74

  • Käive · 2026 III kv 3 174 €
    tegevusala mediaan 9 242 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 536
  • Müügitulu · 2025 5 386 €
    tegevusala mediaan 6 586 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 527
  • Puhasrentaablus · 2025 21,8 %
    tegevusala mediaan 10,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 370

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 3 174 € · +201,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 242 € · parem kui 27% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 24 € Tegevusala mediaan: 9 785 €IV·232024 I kv Ettevõte: 24 € Tegevusala mediaan: 8 800 €2024 II kv Ettevõte: 380 € Tegevusala mediaan: 8 986 €II·242024 III kv Ettevõte: 26 € Tegevusala mediaan: 8 842 €2024 IV kv Ettevõte: 31 € Tegevusala mediaan: 9 244 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 069 € Tegevusala mediaan: 8 763 €2025 II kv Ettevõte: 3 323 € Tegevusala mediaan: 9 000 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 314 € Tegevusala mediaan: 8 656 €2025 IV kv Ettevõte: 52 € Tegevusala mediaan: 9 635 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 429 € Tegevusala mediaan: 8 777 €2026 II kv Ettevõte: 1 052 € Tegevusala mediaan: 9 058 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 174 € Tegevusala mediaan: 9 242 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 31 € Tegevusala mediaan: 9 244 €2025 I kv Ettevõte: 1 069 € Tegevusala mediaan: 8 763 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 323 € Tegevusala mediaan: 9 000 €2025 III kv Ettevõte: 2 314 € Tegevusala mediaan: 8 656 €III·252025 IV kv Ettevõte: 52 € Tegevusala mediaan: 9 635 €2026 I kv Ettevõte: 1 429 € Tegevusala mediaan: 8 777 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 052 € Tegevusala mediaan: 9 058 €2026 III kv Ettevõte: 3 174 € Tegevusala mediaan: 9 242 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2025 IV kv: 0 €
01002003004002023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: 319 €II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·2601002003004002024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 319 €2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 3 174 — — —
2026 II kv 1 052 — — —
2026 I kv 1 429 — — —
2025 IV kv 52 — — —
2025 III kv 2 314 — — —
2025 II kv 3 323 319 — —
2025 I kv 1 069 — — —
2024 IV kv 31 — — —
2024 III kv 26 — — —
2024 II kv 380 — — —
2024 I kv 24 — — —
2023 IV kv 24 — — —
2023 III kv 46 — — —
2023 II kv 271 — — —
2023 I kv 43 — — —
2022 IV kv 69 — — —
2022 III kv 505 — — —
2022 II kv 58 — — —
2022 I kv 22 — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, € 2025: 5 386 € · +314,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 6 586 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 6 206 €20202021 Ettevõte: 188 € Tegevusala mediaan: 6 670 €20212022 Ettevõte: 478 € Tegevusala mediaan: 6 917 €20222023 Ettevõte: 201 € Tegevusala mediaan: 6 395 €20232024 Ettevõte: 1 300 € Tegevusala mediaan: 6 500 €20242025 Ettevõte: 5 386 € Tegevusala mediaan: 6 586 €202502 0004 0006 0008 0002020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 6 206 €2021 Ettevõte: 188 € Tegevusala mediaan: 6 670 €20212022 Ettevõte: 478 € Tegevusala mediaan: 6 917 €2023 Ettevõte: 201 € Tegevusala mediaan: 6 395 €20232024 Ettevõte: 1 300 € Tegevusala mediaan: 6 500 €2025 Ettevõte: 5 386 € Tegevusala mediaan: 6 586 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 1 176 € · +304,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 107 € · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
-4 000-3 000-2 000-1 00001 0002 0002020 Ettevõte: -3 555 € Tegevusala mediaan: 290 €20202021 Ettevõte: -3 476 € Tegevusala mediaan: 454 €20212022 Ettevõte: -1 343 € Tegevusala mediaan: 251 €20222023 Ettevõte: -851 € Tegevusala mediaan: 219 €20232024 Ettevõte: 291 € Tegevusala mediaan: 183 €20242025 Ettevõte: 1 176 € Tegevusala mediaan: 107 €2025-4 000-3 000-2 000-1 00001 0002 0002020 Ettevõte: -3 555 € Tegevusala mediaan: 290 €2021 Ettevõte: -3 476 € Tegevusala mediaan: 454 €20212022 Ettevõte: -1 343 € Tegevusala mediaan: 251 €2023 Ettevõte: -851 € Tegevusala mediaan: 219 €20232024 Ettevõte: 291 € Tegevusala mediaan: 183 €2025 Ettevõte: 1 176 € Tegevusala mediaan: 107 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 21,8 % · −0,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,4 % · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
05101520252020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14,5 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 16,1 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,9 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13,2 %20232024 Ettevõte: 22,4 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20242025 Ettevõte: 21,8 % Tegevusala mediaan: 10,4 %202505101520252020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14,5 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 16,1 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,9 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13,2 %20232024 Ettevõte: 22,4 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2025 Ettevõte: 21,8 % Tegevusala mediaan: 10,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 1 776 € · +86,6% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002020 Ettevõte: 552 €20202021 Ettevõte: 399 €20212022 Ettevõte: 257 €20222023 Ettevõte: 574 €20232024 Ettevõte: 952 €20242025 Ettevõte: 1 776 €202505001 0001 5002 0002020 Ettevõte: 552 €2021 Ettevõte: 399 €20212022 Ettevõte: 257 €2023 Ettevõte: 574 €20232024 Ettevõte: 952 €2025 Ettevõte: 1 776 €2025
Omakapital, € 2025: 1 742 € · +127,1% võrreldes 2024
-8 000-6 000-4 000-2 00002 0002020 Ettevõte: -1 055 €20202021 Ettevõte: -4 531 €20212022 Ettevõte: -5 874 €20222023 Ettevõte: -6 725 €20232024 Ettevõte: -6 433 €20242025 Ettevõte: 1 742 €2025-8 000-6 000-4 000-2 00002 0002020 Ettevõte: -1 055 €2021 Ettevõte: -4 531 €20212022 Ettevõte: -5 874 €2023 Ettevõte: -6 725 €20232024 Ettevõte: -6 433 €2025 Ettevõte: 1 742 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 5 386 1 176 0 1 776 1 742 0
2024 1 300 291 0 952 -6 433 0
2023 201 -851 0 574 -6 725 0
2022 478 -1 343 0 257 -5 874 0
2021 188 -3 476 0 399 -4 531 0
2020 0 -3 555 0 552 -1 055 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
21,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
67,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
66,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
98,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
1,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
52,24
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 19.02.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 14.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 25.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 02.03.2020 – 31.12.2020 15.03.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Süleyman Dereköy
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · TUR · alates 02.03.2020

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 74121Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50141431 / 5
02.10.2025
Muutmiskanne Jõustunud
02.10.2025
PDF
Ä 50141431 / 4
05.09.2025
Muutmiskanne Jõustunud
05.09.2025
PDF
Ä 50141431 / M1
23.04.2025
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara 23.10.2025 Puudused kõrvaldatud
09.09.2025
PDF
Ä 50141431 / 3
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50141431 / 2
13.10.2020
Muutmiskanne Jõustunud
13.10.2020
PDF
Ä 50141431
02.03.2020
Esmakanne Jõustunud
02.03.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes