Reinu Köök OÜ
Reinu Köök OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14920247, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Valmistoitude tootmine. 2022. aasta aruande järgi oli müügitulu 301 755 € ja töötajaid 8.
2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2022 301 755 €parem kui 76% ettevõteteltegevusala mediaan 27 183 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 007
- Puhasrentaablus · 2022 -8,9 %parem kui 17% ettevõteteltegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 803
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 I kv | — | — | — | 3 |
| 2025 IV kv | — | — | — | 9 |
| 2025 III kv | — | 85 | — | 8 |
| 2025 II kv | — | — | — | 7 |
| 2025 I kv | — | — | — | 8 |
| 2024 IV kv | — | — | — | 7 |
| 2024 III kv | — | — | — | 8 |
| 2024 II kv | — | 15 336 | 15 166 | 7 |
| 2024 I kv | 66 790 | 1 427 | 1 441 | 9 |
| 2023 IV kv | 83 987 | 1 623 | 1 338 | 11 |
| 2023 III kv | 118 029 | — | 8 594 | 4 |
| 2023 II kv | 98 501 | 8 187 | 13 685 | 5 |
| 2023 I kv | 84 618 | 7 394 | 5 286 | 4 |
| 2022 IV kv | 100 046 | 7 720 | 6 809 | 9 |
| 2022 III kv | 101 615 | 6 597 | 4 583 | 11 |
| 2022 II kv | 67 023 | 6 351 | 6 832 | 7 |
| 2022 I kv | 8 333 | 2 698 | 2 489 | 9 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 301 755 | -26 775 | 108 048 | 27 731 | -64 451 | 8 |
| 2021 | 45 553 | -37 676 | 52 938 | 7 077 | -37 676 | 5 |
| 2020 | 246 | 0 | 0 | 0 | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2022
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 28.04.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 25.02.2020 – 31.12.2020 | 13.04.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Ly MüürsooAjutine pankrotihaldur · alates 09.07.2026
Omanikud
- Osaühing SyynJuriidiline isik · 16450001 · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Svetlana Kalevkõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 28.04.2023
Asutajad ja muud isikud
- Agur LehisAsutaja · 2 500 € · 25.02.2020
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 10851Valmistoitude tootmine Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 50140803 / M8 02.10.2026 |
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) | 22.10.2026 | Jõustunud 26.10.2026 |
|
| Ä 50140803 / 11 02.10.2026 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 02.10.2026 |
||
| Ä 50140803 / M7 17.09.2026 |
Korraldav määrus | 01.10.2026 | Jõustunud 17.09.2026 |
|
| Ä 50140803 / 10 09.07.2026 |
Kandemäärus muu kohtulahendi täitmiseks | Jõustunud 09.07.2026 |
||
| Ä 50140803 / M6 12.12.2025 |
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) | 27.12.2025 | Jõustunud 30.12.2025 |
|
| Ä 50140803 / 9 26.11.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.11.2025 |
||
| Ä 50140803 / 8 25.11.2025 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 25.11.2025 |
||
| Ä 50140803 / M5 07.11.2025 |
Korraldav määrus | 24.11.2025 | Jõustunud 07.11.2025 |
|
| Ä 50140803 / M4 27.10.2025 |
Korraldav määrus | 03.11.2025 | Jõustunud 27.10.2025 |
|
| Ä 50140803 / 7 13.10.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.10.2025 |
||
| Ä 50140803 / M3 17.03.2025 |
Aruandetrahvimäärus | 09.04.2025 | Jõustunud 10.04.2025 |
|
| Ä 50140803 / 6 27.11.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.11.2024 |
||
| Ä 50140803 / M2 15.07.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 14.08.2024 | Jõustunud 15.07.2024 |
|
| Ä 50140803 / 5 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 50140803 / 4 21.03.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.03.2023 |
||
| Ä 50140803 / 3 25.07.2022 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 25.07.2022 |
||
| Ä 50140803 / 2 18.04.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.04.2022 |
||
| Ä 50140803 / M1 22.03.2022 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 21.04.2022 | Puudused kõrvaldatud 13.04.2022 |
|
| Ä 50140803 25.02.2020 |
Esmakanne | Jõustunud 25.02.2020 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes