Sandrs Taxi OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14914040 OÜ Tallinn Registreeritud 17.02.2020
Võrdle

Sandrs Taxi OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14914040, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Taksovedu. 2023. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
0 €
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2022

2023 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Maismaaveondus ja torutransport · EMTAK 49

  • Müügitulu · 2023 0 €
    tegevusala mediaan 34 146 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 858

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2023
Müügitulu, € 2023: 0 € · tegevusala mediaan 34 146 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002020 Ettevõte: 15 016 € Tegevusala mediaan: 38 198 €20202021 Ettevõte: 40 051 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 40 789 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 146 €2023010 00020 00030 00040 00050 0002020 Ettevõte: 15 016 € Tegevusala mediaan: 38 198 €2021 Ettevõte: 40 051 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 40 789 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 146 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2023: 0 € · tegevusala mediaan 223 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002020 Ettevõte: 9 779 € Tegevusala mediaan: 476 €20202021 Ettevõte: 24 979 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 761 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 223 €202305 00010 00015 00020 00025 0002020 Ettevõte: 9 779 € Tegevusala mediaan: 476 €2021 Ettevõte: 24 979 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 761 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 223 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2021: 62,4 % · −2,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,2 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0204060802020 Ettevõte: 65,1 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20202021 Ettevõte: 62,4 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,7 %20230204060802020 Ettevõte: 65,1 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2021 Ettevõte: 62,4 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,7 %2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2023: 37 258 € · +0,0% võrreldes 2022
010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 12 279 €20202021 Ettevõte: 37 258 €20212022 Ettevõte: 37 258 €20222023 Ettevõte: 37 258 €2023010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 12 279 €2021 Ettevõte: 37 258 €20212022 Ettevõte: 37 258 €2023 Ettevõte: 37 258 €2023
Omakapital, € 2023: 37 258 € · +0,0% võrreldes 2022
010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 12 279 €20202021 Ettevõte: 37 258 €20212022 Ettevõte: 37 258 €20222023 Ettevõte: 37 258 €2023010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 12 279 €2021 Ettevõte: 37 258 €20212022 Ettevõte: 37 258 €2023 Ettevõte: 37 258 €2023
Töötajad 2023: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120230,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2023 0 0 0 37 258 37 258 0
2022 0 0 0 37 258 37 258 0
2021 40 051 24 979 4 292 37 258 37 258 1
2020 15 016 9 779 0 12 279 12 279 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2023

Omakapitali rentaablus (ROE)
0,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 13.08.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 09.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 07.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 17.06.2020 – 31.12.2020 08.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 49321Taksovedu Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50140115 / 8
02.09.2025
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2025
PDF
Ä 50140115 / M1
15.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 18.10.2024 Puudused kõrvaldatud
14.08.2024
PDF
Ä 50140115 / 7
11.04.2024
Muutmiskanne Jõustunud
11.04.2024
PDF
Ä 50140115 / 6
22.03.2024
Muutmiskanne Jõustunud
22.03.2024
PDF
Ä 50140115 / 5
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50140115 / 4
17.06.2020
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
17.06.2020
PDF
Ä 50140115 / 3
16.06.2020
Muutmiskanne Jõustunud
16.06.2020
PDF
Ä 50140115 / 2
18.02.2020
Muutmiskanne Jõustunud
18.02.2020
PDF
Ä 50140115
17.02.2020
Esmakanne Jõustunud
17.02.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes