Kristal's Disain OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14913804
OÜ Tallinn Registreeritud 17.02.2020
Võrdle
Kristal's Disain OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14913804, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud iluhooldused ja iluteenused. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 39 650 € ja töötajaid 1.
Riiklikud maksud
1 089 €
↑ 6,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 157 €
↑ 6,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Teenindus · EMTAK 96
Tööjõumaksud töötaja kohta 1 157 €
parem kui 70% ettevõtetel
tegevusala mediaan 969 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 989
Müügitulu · 2024 39 650 €
parem kui 90% ettevõtetel
tegevusala mediaan 7 630 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 281
Puhasrentaablus · 2024 40,9 %
parem kui 91% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 570
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 1 157 € · +6,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 969 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0 250 500 750 1 000 1 250 2023 IV kv
Ettevõte: 624 €
Tegevusala mediaan: 734 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 894 €
Tegevusala mediaan: 769 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 002 €
Tegevusala mediaan: 806 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 002 €
Tegevusala mediaan: 806 € 2024 IV kv
Ettevõte: 720 €
Tegevusala mediaan: 806 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 753 €
Tegevusala mediaan: 863 € 2025 II kv
Ettevõte: 620 €
Tegevusala mediaan: 899 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 126 €
Tegevusala mediaan: 922 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 085 €
Tegevusala mediaan: 903 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 942 €
Tegevusala mediaan: 921 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 089 €
Tegevusala mediaan: 937 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 157 €
Tegevusala mediaan: 969 € III·26 0 250 500 750 1 000 1 250 2024 IV kv
Ettevõte: 720 €
Tegevusala mediaan: 806 € 2025 I kv
Ettevõte: 753 €
Tegevusala mediaan: 863 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 620 €
Tegevusala mediaan: 899 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 126 €
Tegevusala mediaan: 922 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 085 €
Tegevusala mediaan: 903 € 2026 I kv
Ettevõte: 942 €
Tegevusala mediaan: 921 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 089 €
Tegevusala mediaan: 937 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 157 €
Tegevusala mediaan: 969 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: 1 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 2024 IV kv
Ettevõte: 1 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: 1 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 1 089 € · +6,5% võrreldes 2026 II kv
0 250 500 750 1 000 1 250 2023 IV kv
Ettevõte: 558 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 794 € 2024 II kv
Ettevõte: 894 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 894 € 2024 IV kv
Ettevõte: 639 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 674 € 2025 II kv
Ettevõte: 553 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 009 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 021 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 891 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 023 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 089 € III·26 0 250 500 750 1 000 1 250 2024 IV kv
Ettevõte: 639 € 2025 I kv
Ettevõte: 674 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 553 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 009 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 021 € 2026 I kv
Ettevõte: 891 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 023 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 089 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2020 – 2024
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2024: 39 650 € · +309,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 7 630 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2020
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 5 869 € 2020 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 6 379 € 2021 2022
Ettevõte: 2 725 €
Tegevusala mediaan: 6 970 € 2022 2023
Ettevõte: 9 695 €
Tegevusala mediaan: 7 275 € 2023 2024
Ettevõte: 39 650 €
Tegevusala mediaan: 7 630 € 2024 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2020
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 5 869 € 2020 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 6 379 € 2022
Ettevõte: 2 725 €
Tegevusala mediaan: 6 970 € 2022 2023
Ettevõte: 9 695 €
Tegevusala mediaan: 7 275 € 2024
Ettevõte: 39 650 €
Tegevusala mediaan: 7 630 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2024: 16 211 € · +6 969,1% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 26 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-5 000 0 5 000 10 000 15 000 20 000 2020
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 24 € 2020 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 45 € 2021 2022
Ettevõte: 469 €
Tegevusala mediaan: 47 € 2022 2023
Ettevõte: -236 €
Tegevusala mediaan: 38 € 2023 2024
Ettevõte: 16 211 €
Tegevusala mediaan: 26 € 2024 -5 000 0 5 000 10 000 15 000 20 000 2020
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 24 € 2020 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 45 € 2022
Ettevõte: 469 €
Tegevusala mediaan: 47 € 2022 2023
Ettevõte: -236 €
Tegevusala mediaan: 38 € 2024
Ettevõte: 16 211 €
Tegevusala mediaan: 26 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2024: 40,9 % · +43,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,6 % · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
-10 0 10 20 30 40 50 2020
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,4 % 2020 2021
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,5 % 2021 2022
Ettevõte: 17,2 %
Tegevusala mediaan: 2,3 % 2022 2023
Ettevõte: -2,4 %
Tegevusala mediaan: 2,1 % 2023 2024
Ettevõte: 40,9 %
Tegevusala mediaan: 1,6 % 2024 -10 0 10 20 30 40 50 2020
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,4 % 2020 2021
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,5 % 2022
Ettevõte: 17,2 %
Tegevusala mediaan: 2,3 % 2022 2023
Ettevõte: -2,4 %
Tegevusala mediaan: 2,1 % 2024
Ettevõte: 40,9 %
Tegevusala mediaan: 1,6 % 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2024: 20 498 € · +413,3% võrreldes 2023
0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2020
Ettevõte: 2 500 € 2020 2021
Ettevõte: 2 500 € 2021 2022
Ettevõte: 3 741 € 2022 2023
Ettevõte: 3 993 € 2023 2024
Ettevõte: 20 498 € 2024 0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2020
Ettevõte: 2 500 € 2020 2021
Ettevõte: 2 500 € 2022
Ettevõte: 3 741 € 2022 2023
Ettevõte: 3 993 € 2024
Ettevõte: 20 498 € 2024
Omakapital , € 2024: 18 944 € · +593,2% võrreldes 2023
0 5 000 10 000 15 000 20 000 2020
Ettevõte: 2 500 € 2020 2021
Ettevõte: 2 500 € 2021 2022
Ettevõte: 2 970 € 2022 2023
Ettevõte: 2 733 € 2023 2024
Ettevõte: 18 944 € 2024 0 5 000 10 000 15 000 20 000 2020
Ettevõte: 2 500 € 2020 2021
Ettevõte: 2 500 € 2022
Ettevõte: 2 970 € 2022 2023
Ettevõte: 2 733 € 2024
Ettevõte: 18 944 € 2024
Töötajad 2024: 1 · +0,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2024 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
02.07.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
02.05.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
30.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
22.05.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
17.02.2020 – 31.12.2020
22.03.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
96229 Muud iluhooldused ja iluteenused
Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev
Nimetus
Tähtaeg
Olek
Dokument
Ä 50139962 / 2 01.09.2023
Muutmiskanne
Jõustunud01.09.2023
PDF PDF
Ä 50139962 / M2 14.03.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
13.04.2022
Puudused kõrvaldatud22.03.2022
PDF PDF
Ä 50139962 17.02.2020
Esmakanne
Jõustunud17.02.2020
PDF PDF
Ä 50139962 / M1 14.02.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus
28.02.2020
Puudused kõrvaldatud17.02.2020
PDF PDF
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes