Savi Pesula OÜ (OÜ), Oara küla, registrikood 14894047, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite remont ja hooldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 15 692 € ja töötajaid 2.
Käive
15 692 €
↓ 25,6%võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 341 €
↓ 16,2%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 444 €
↑ 65,6%võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95
Käive, € 2026 III kv: 15 692 € · −25,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 222 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 722 € · +65,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 157 € · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 341 € · −16,2% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
15 692
2 341
1 444
2
2026 II kv
21 091
2 794
872
2
2026 I kv
23 242
3 656
1 646
2
2025 IV kv
23 223
5 539
3 177
1
2025 III kv
16 906
2 830
2 063
2
2025 II kv
26 221
4 955
2 172
2
2025 I kv
20 666
2 959
1 095
2
2024 IV kv
20 834
2 529
806
1
2024 III kv
17 574
2 447
1 914
1
2024 II kv
23 056
3 174
1 695
2
2024 I kv
18 389
2 417
1 848
2
2023 IV kv
24 623
3 253
1 861
2
2023 III kv
20 025
3 234
2 164
2
2023 II kv
29 365
3 415
2 245
1
2023 I kv
21 680
2 599
1 950
2
2022 IV kv
28 748
3 746
2 077
2
2022 III kv
22 990
3 249
2 084
2
2022 II kv
29 763
4 390
2 157
2
2022 I kv
15 852
2 243
1 975
2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
241 €
Käive töötaja kohta kvartalis
7 846 €
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2020 – 2025
Müügitulu, € 2025: 83 240 € · +8,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 31 021 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: -1 783 € · −141,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 188 € · parem kui 21% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2025: -2,1 % · −7,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,2 % · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, € 2025: 20 759 € · +1,8% võrreldes 2024Omakapital, € 2025: 14 876 € · −10,7% võrreldes 2024Töötajad2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
83 240
-1 783
24 787
20 759
14 876
1
2024
77 095
4 282
20 076
20 400
16 659
1
2023
95 497
1 359
26 790
48 178
12 377
2
2022
99 360
2 586
26 128
53 312
11 018
2
2021
89 629
5 055
24 984
40 103
8 432
2
2020
36 633
3 377
7 629
36 528
3 377
2
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Puhasrentaablus
-2,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-12,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-8,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
71,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
28,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,35
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
83 240 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 066 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)