Weber International Services OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14881820 OÜ Tallinn Registreeritud 06.01.2020
Võrdle

Weber International Services OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14881820, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 923 703 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
127 €
↓ 72,2% võrreldes: 2026 I kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Müügitulu · 2024 923 703 €
    tegevusala mediaan 60 216 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 685
  • Puhasrentaablus · 2024 15,6 %
    tegevusala mediaan 2,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 870

Maksud ja käive

2025 II kv – 2026 II kv
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 127 € · −72,2% võrreldes 2026 I kv
01002003004005002025 II kv Ettevõte: 143 €II·252025 IV kv Ettevõte: 143 €IV·252026 I kv Ettevõte: 457 €I·262026 II kv Ettevõte: 127 €II·2601002003004005002025 II kv Ettevõte: 143 €2025 IV kv Ettevõte: 143 €IV·252026 I kv Ettevõte: 457 €2026 II kv Ettevõte: 127 €II·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 II kv — 127 — —
2026 I kv — 457 — —
2025 IV kv — 143 — —
2025 II kv — 143 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, tuh € 2024: 923 703 € · +104,8% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 60 216 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002020 Ettevõte: 3 000 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 167 199 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 46 137 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 450 936 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 923 703 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 63 691 €202502004006008001 0002020 Ettevõte: 3 000 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 167 199 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 46 137 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 450 936 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 923 703 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2024: 144 230 € · +755,4% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 134 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
0501001502020 Ettevõte: 3 000 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: 50 053 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 17 614 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: 16 861 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 144 230 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 127 €20250501001502020 Ettevõte: 3 000 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: 50 053 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 17 614 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: 16 861 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 144 230 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 15,6 % · +11,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,9 % · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
0204060801002020 Ettevõte: 100,0 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: 29,9 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 38,2 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 3,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 15,6 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,7 %20250204060801002020 Ettevõte: 100,0 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: 29,9 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 38,2 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 3,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 15,6 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 638 870 € · +109,4% võrreldes 2023
02004006008002020 Ettevõte: 3 000 €20202021 Ettevõte: 104 117 €20212022 Ettevõte: 126 489 €20222023 Ettevõte: 305 045 €20232024 Ettevõte: 638 870 €20242025 Ettevõte: —202502004006008002020 Ettevõte: 3 000 €2021 Ettevõte: 104 117 €20212022 Ettevõte: 126 489 €2023 Ettevõte: 305 045 €20232024 Ettevõte: 638 870 €2025 Ettevõte: —2025
Omakapital, tuh € 2024: 231 758 € · +164,8% võrreldes 2023
0501001502002502020 Ettevõte: 3 000 €20202021 Ettevõte: 53 053 €20212022 Ettevõte: 70 667 €20222023 Ettevõte: 87 528 €20232024 Ettevõte: 231 758 €20242025 Ettevõte: —20250501001502002502020 Ettevõte: 3 000 €2021 Ettevõte: 53 053 €20212022 Ettevõte: 70 667 €2023 Ettevõte: 87 528 €20232024 Ettevõte: 231 758 €2025 Ettevõte: —2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 — — — — — 0
2024 923 703 144 230 0 638 870 231 758 0
2023 450 936 16 861 0 305 045 87 528 0
2022 46 137 17 614 0 126 489 70 667 0
2021 167 199 50 053 0 104 117 53 053 0
2020 3 000 3 000 0 3 000 3 000 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
15,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
62,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
22,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
36,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
63,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,57
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 28.09.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 08.08.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 14.01.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 11.08.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 06.01.2020 – 31.12.2020 24.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

  • Eurotrade Corporation OÜ
    Asutaja · 2 500 € · 06.01.2020
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46191Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50136656 / M3
15.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 14.08.2024 Puudused kõrvaldatud
09.08.2024
PDF
Ä 50136656 / M2
15.12.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 19.03.2024 Puudused kõrvaldatud
15.01.2024
PDF
Ä 50136656 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50136656 / M1
16.03.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 15.04.2022 Puudused kõrvaldatud
24.06.2022
PDF
Ä 50136656
06.01.2020
Esmakanne Jõustunud
06.01.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes