Lykkeland OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14880720 OÜ Pärnamäe küla Registreeritud 06.01.2020
Võrdle

Lykkeland OÜ (OÜ), Pärnamäe küla, registrikood 14880720, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Müügitulu · 2023 0 €
    tegevusala mediaan 9 287 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 222

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 €
0,00,00,00,00,00,02023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·260,00,00,00,00,00,02024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — — — —
2026 II kv — — — —
2026 I kv — — — —
2025 IV kv — — — —
2025 III kv — — — —
2025 II kv — — — —
2025 I kv — — — —
2024 IV kv — — — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv — — — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv — — — —
2023 III kv — — — —
2023 II kv — — — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv — — — —
2022 III kv — — — —
2022 II kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2024
Müügitulu, € 2023: 0 € · tegevusala mediaan 9 287 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002020 Ettevõte: 2 192 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 3 026 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 9 086 €202402 5005 0007 50010 00012 5002020 Ettevõte: 2 192 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 3 026 € Tegevusala mediaan: 9 481 €2022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 287 €2024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 9 086 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 37 € · +153,6% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 190 € · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
-1 000-50005001 0001 5002 0002020 Ettevõte: 239 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: 557 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: -654 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: -69 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 37 € Tegevusala mediaan: 190 €2024-1 000-50005001 0001 5002 0002020 Ettevõte: 239 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: 557 € Tegevusala mediaan: 1 638 €2022 Ettevõte: -654 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: -69 € Tegevusala mediaan: 125 €2024 Ettevõte: 37 € Tegevusala mediaan: 190 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2021: 18,4 % · +7,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 18,5 % · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
05101520252020 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: 18,4 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8,1 %202405101520252020 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: 18,4 % Tegevusala mediaan: 18,5 %2022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,7 %2024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8,1 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 685 € · −27,7% võrreldes 2023
05001 0001 5002 0002020 Ettevõte: 1 067 €20202021 Ettevõte: 1 683 €20212022 Ettevõte: 1 017 €20222023 Ettevõte: 948 €20232024 Ettevõte: 685 €202405001 0001 5002 0002020 Ettevõte: 1 067 €20202021 Ettevõte: 1 683 €2022 Ettevõte: 1 017 €20222023 Ettevõte: 948 €2024 Ettevõte: 685 €2024
Omakapital, € 2024: 110 € · +50,7% võrreldes 2023
02004006008002020 Ettevõte: 239 €20202021 Ettevõte: 796 €20212022 Ettevõte: 142 €20222023 Ettevõte: 73 €20232024 Ettevõte: 110 €202402004006008002020 Ettevõte: 239 €20202021 Ettevõte: 796 €2022 Ettevõte: 142 €20222023 Ettevõte: 73 €2024 Ettevõte: 110 €2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120240,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 — 37 0 685 110 0
2023 0 -69 0 948 73 0
2022 0 -654 0 1 017 142 0
2021 3 026 557 0 1 683 796 0
2020 2 192 239 0 1 067 239 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Omakapitali rentaablus (ROE)
33,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
5,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
16,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
83,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,19
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 22.11.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 13.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 13.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 06.01.2020 – 31.12.2020 18.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01131Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50136543 / M4
05.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 09.12.2024 Puudused kõrvaldatud
23.11.2024
PDF
Ä 50136543 / M3
15.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 18.10.2024 Puudused kõrvaldatud
24.08.2024
PDF
Ä 50136543 / M2
15.12.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 19.03.2024 Puudused kõrvaldatud
14.03.2024
PDF
Ä 50136543 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50136543 / M1
16.03.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 15.04.2022 Puudused kõrvaldatud
18.04.2022
PDF
Ä 50136543
06.01.2020
Esmakanne Jõustunud
06.01.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes