Uprank Tactics OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14879125 OÜ Tallinn Registreeritud 02.01.2020
Võrdle

Uprank Tactics OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14879125, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 6 455 € ja töötajaid .

Käive
6 455 €
↓ 60,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused · EMTAK 62

  • Käive · 2026 III kv 6 455 €
    tegevusala mediaan 19 078 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 345
  • Müügitulu · 2025 74 373 €
    tegevusala mediaan 14 309 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 336
  • Puhasrentaablus · 2025 14,1 %
    tegevusala mediaan 15,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 943

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 6 455 € · −60,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 19 078 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 13 172 € Tegevusala mediaan: 20 666 €IV·232024 I kv Ettevõte: 19 013 € Tegevusala mediaan: 20 684 €2024 II kv Ettevõte: 16 015 € Tegevusala mediaan: 20 460 €II·242024 III kv Ettevõte: 27 271 € Tegevusala mediaan: 19 818 €2024 IV kv Ettevõte: 19 765 € Tegevusala mediaan: 20 482 €IV·242025 I kv Ettevõte: 22 702 € Tegevusala mediaan: 20 692 €2025 II kv Ettevõte: 29 212 € Tegevusala mediaan: 21 060 €II·252025 III kv Ettevõte: 25 593 € Tegevusala mediaan: 20 327 €2025 IV kv Ettevõte: 24 813 € Tegevusala mediaan: 21 191 €IV·252026 I kv Ettevõte: 19 527 € Tegevusala mediaan: 20 665 €2026 II kv Ettevõte: 16 366 € Tegevusala mediaan: 20 000 €II·262026 III kv Ettevõte: 6 455 € Tegevusala mediaan: 19 078 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 19 765 € Tegevusala mediaan: 20 482 €2025 I kv Ettevõte: 22 702 € Tegevusala mediaan: 20 692 €I·252025 II kv Ettevõte: 29 212 € Tegevusala mediaan: 21 060 €2025 III kv Ettevõte: 25 593 € Tegevusala mediaan: 20 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: 24 813 € Tegevusala mediaan: 21 191 €2026 I kv Ettevõte: 19 527 € Tegevusala mediaan: 20 665 €I·262026 II kv Ettevõte: 16 366 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2026 III kv Ettevõte: 6 455 € Tegevusala mediaan: 19 078 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 6 455 — — —
2026 II kv 16 366 — — —
2026 I kv 19 527 — — —
2025 IV kv 24 813 — — —
2025 III kv 25 593 — — —
2025 II kv 29 212 — — —
2025 I kv 22 702 — — —
2024 IV kv 19 765 — — —
2024 III kv 27 271 — — —
2024 II kv 16 015 — — —
2024 I kv 19 013 — — —
2023 IV kv 13 172 — — —
2023 III kv 12 704 — — —
2023 II kv 17 515 — — —
2023 I kv 19 060 — — —
2022 IV kv 27 339 — — —
2022 III kv 1 796 — — —
2022 II kv 1 920 — — —
2022 I kv 5 038 — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, € 2025: 74 373 € · +30,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 309 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002020 Ettevõte: 2 427 € Tegevusala mediaan: 11 075 €20202021 Ettevõte: 14 260 € Tegevusala mediaan: 13 105 €20212022 Ettevõte: 29 438 € Tegevusala mediaan: 15 007 €20222023 Ettevõte: 46 913 € Tegevusala mediaan: 15 500 €20232024 Ettevõte: 56 814 € Tegevusala mediaan: 13 785 €20242025 Ettevõte: 74 373 € Tegevusala mediaan: 14 309 €2025020 00040 00060 00080 0002020 Ettevõte: 2 427 € Tegevusala mediaan: 11 075 €2021 Ettevõte: 14 260 € Tegevusala mediaan: 13 105 €20212022 Ettevõte: 29 438 € Tegevusala mediaan: 15 007 €2023 Ettevõte: 46 913 € Tegevusala mediaan: 15 500 €20232024 Ettevõte: 56 814 € Tegevusala mediaan: 13 785 €2025 Ettevõte: 74 373 € Tegevusala mediaan: 14 309 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 10 450 € · +825,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 106 € · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
-10 000-5 00005 00010 00015 00020 0002020 Ettevõte: -6 023 € Tegevusala mediaan: 617 €20202021 Ettevõte: 7 235 € Tegevusala mediaan: 829 €20212022 Ettevõte: 9 507 € Tegevusala mediaan: 300 €20222023 Ettevõte: 16 578 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: -1 440 € Tegevusala mediaan: 249 €20242025 Ettevõte: 10 450 € Tegevusala mediaan: 106 €2025-10 000-5 00005 00010 00015 00020 0002020 Ettevõte: -6 023 € Tegevusala mediaan: 617 €2021 Ettevõte: 7 235 € Tegevusala mediaan: 829 €20212022 Ettevõte: 9 507 € Tegevusala mediaan: 300 €2023 Ettevõte: 16 578 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: -1 440 € Tegevusala mediaan: 249 €2025 Ettevõte: 10 450 € Tegevusala mediaan: 106 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 14,1 % · +16,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 15,1 % · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
-300-200-10001002020 Ettevõte: -248,2 % Tegevusala mediaan: 22,4 %20202021 Ettevõte: 50,7 % Tegevusala mediaan: 23,6 %20212022 Ettevõte: 32,3 % Tegevusala mediaan: 19,1 %20222023 Ettevõte: 35,3 % Tegevusala mediaan: 17,8 %20232024 Ettevõte: -2,5 % Tegevusala mediaan: 16,3 %20242025 Ettevõte: 14,1 % Tegevusala mediaan: 15,1 %2025-300-200-10001002020 Ettevõte: -248,2 % Tegevusala mediaan: 22,4 %2021 Ettevõte: 50,7 % Tegevusala mediaan: 23,6 %20212022 Ettevõte: 32,3 % Tegevusala mediaan: 19,1 %2023 Ettevõte: 35,3 % Tegevusala mediaan: 17,8 %20232024 Ettevõte: -2,5 % Tegevusala mediaan: 16,3 %2025 Ettevõte: 14,1 % Tegevusala mediaan: 15,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 39 029 € · +36,6% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 430 €20202021 Ettevõte: 3 745 €20212022 Ettevõte: 13 252 €20222023 Ettevõte: 30 513 €20232024 Ettevõte: 28 579 €20242025 Ettevõte: 39 029 €2025010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 430 €2021 Ettevõte: 3 745 €20212022 Ettevõte: 13 252 €2023 Ettevõte: 30 513 €20232024 Ettevõte: 28 579 €2025 Ettevõte: 39 029 €2025
Omakapital, € 2025: 38 809 € · +36,8% võrreldes 2024
-10 000010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: -3 523 €20202021 Ettevõte: 3 712 €20212022 Ettevõte: 13 219 €20222023 Ettevõte: 29 799 €20232024 Ettevõte: 28 359 €20242025 Ettevõte: 38 809 €2025-10 000010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: -3 523 €2021 Ettevõte: 3 712 €20212022 Ettevõte: 13 219 €2023 Ettevõte: 29 799 €20232024 Ettevõte: 28 359 €2025 Ettevõte: 38 809 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 74 373 10 450 39 500 39 029 38 809 0
2024 56 814 -1 440 22 500 28 579 28 359 0
2023 46 913 16 578 12 000 30 513 29 799 0
2022 29 438 9 507 9 000 13 252 13 219 0
2021 14 260 7 235 3 000 3 745 3 712 0
2020 2 427 -6 023 0 430 -3 523 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
14,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
26,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
26,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
177,40
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 05.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 29.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 06.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 02.01.2020 – 31.12.2020 23.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 62901Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50135766 / 7
25.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
25.09.2023
PDF
Ä 50135766 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50135766 / 5
31.01.2023
Muutmiskanne Jõustunud
31.01.2023
PDF
Ä 50135766 / 4
25.06.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
25.06.2020
PDF
Ä 50135766 / 3
04.02.2020
Muutmiskanne Jõustunud
04.02.2020
PDF
Ä 50135766 / 2
23.01.2020
Muutmiskanne Jõustunud
23.01.2020
PDF
Ä 50135766 / M3
10.01.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 30.01.2020 Puudused kõrvaldatud
23.01.2020
PDF
Ä 50135766
02.01.2020
Esmakanne Jõustunud
02.01.2020
PDF
Ä 50135766 / M2
23.12.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 07.01.2020 Puudused kõrvaldatud
02.01.2020
PDF
Ä 50135766 / M1
20.12.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 04.01.2020 Puudused kõrvaldatud
02.01.2020
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes