Tiit Music OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14874257 OÜ Tallinn Registreeritud 23.12.2019
Võrdle

Tiit Music OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14874257, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muusikute lavaline tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 23 526 € ja töötajaid 1.

Käive
23 526 €
↑ 310,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
5 446 €
↑ 187,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 314 €
↓ 7,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kunstiloome ja esituskunstid · EMTAK 90

  • Käive · 2026 III kv 23 526 €
    tegevusala mediaan 11 164 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 365
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 314 €
    tegevusala mediaan 1 096 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 077
  • Müügitulu · 2025 91 506 €
    tegevusala mediaan 3 365 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 777
  • Puhasrentaablus · 2025 8,7 %
    tegevusala mediaan 6,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 416

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 23 526 € · +310,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 11 164 € · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 19 417 € Tegevusala mediaan: 9 000 €IV·232024 I kv Ettevõte: 27 328 € Tegevusala mediaan: 9 650 €2024 II kv Ettevõte: 18 033 € Tegevusala mediaan: 8 357 €II·242024 III kv Ettevõte: 26 584 € Tegevusala mediaan: 10 795 €2024 IV kv Ettevõte: 28 749 € Tegevusala mediaan: 9 389 €IV·242025 I kv Ettevõte: 28 902 € Tegevusala mediaan: 9 320 €2025 II kv Ettevõte: 26 756 € Tegevusala mediaan: 8 080 €II·252025 III kv Ettevõte: 26 061 € Tegevusala mediaan: 10 850 €2025 IV kv Ettevõte: 14 088 € Tegevusala mediaan: 9 154 €IV·252026 I kv Ettevõte: 25 115 € Tegevusala mediaan: 10 512 €2026 II kv Ettevõte: 5 729 € Tegevusala mediaan: 9 107 €II·262026 III kv Ettevõte: 23 526 € Tegevusala mediaan: 11 164 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 28 749 € Tegevusala mediaan: 9 389 €2025 I kv Ettevõte: 28 902 € Tegevusala mediaan: 9 320 €I·252025 II kv Ettevõte: 26 756 € Tegevusala mediaan: 8 080 €2025 III kv Ettevõte: 26 061 € Tegevusala mediaan: 10 850 €III·252025 IV kv Ettevõte: 14 088 € Tegevusala mediaan: 9 154 €2026 I kv Ettevõte: 25 115 € Tegevusala mediaan: 10 512 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 729 € Tegevusala mediaan: 9 107 €2026 III kv Ettevõte: 23 526 € Tegevusala mediaan: 11 164 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 314 € · −7,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 096 € · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 537 € Tegevusala mediaan: 840 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 210 € Tegevusala mediaan: 894 €2024 II kv Ettevõte: 2 305 € Tegevusala mediaan: 963 €II·242024 III kv Ettevõte: 920 € Tegevusala mediaan: 983 €2024 IV kv Ettevõte: 2 594 € Tegevusala mediaan: 963 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 753 € Tegevusala mediaan: 1 015 €2025 II kv Ettevõte: 1 342 € Tegevusala mediaan: 1 066 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 570 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 IV kv Ettevõte: 1 570 € Tegevusala mediaan: 1 085 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 281 € Tegevusala mediaan: 1 067 €2026 II kv Ettevõte: 1 415 € Tegevusala mediaan: 1 089 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 314 € Tegevusala mediaan: 1 096 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 2 594 € Tegevusala mediaan: 963 €2025 I kv Ettevõte: 2 753 € Tegevusala mediaan: 1 015 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 342 € Tegevusala mediaan: 1 066 €2025 III kv Ettevõte: 1 570 € Tegevusala mediaan: 1 085 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 570 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2026 I kv Ettevõte: 1 281 € Tegevusala mediaan: 1 067 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 415 € Tegevusala mediaan: 1 089 €2026 III kv Ettevõte: 1 314 € Tegevusala mediaan: 1 096 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 5 446 € · +187,8% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 3 622 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 283 €2024 II kv Ettevõte: 4 216 €II·242024 III kv Ettevõte: 6 410 €2024 IV kv Ettevõte: 6 237 €IV·242025 I kv Ettevõte: 7 185 €2025 II kv Ettevõte: 4 937 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 630 €2025 IV kv Ettevõte: 3 109 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 529 €2026 II kv Ettevõte: 1 892 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 446 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 6 237 €2025 I kv Ettevõte: 7 185 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 937 €2025 III kv Ettevõte: 3 630 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 109 €2026 I kv Ettevõte: 5 529 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 892 €2026 III kv Ettevõte: 5 446 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 23 526 5 446 1 314 1
2026 II kv 5 729 1 892 1 415 1
2026 I kv 25 115 5 529 1 281 1
2025 IV kv 14 088 3 109 1 570 1
2025 III kv 26 061 3 630 1 570 1
2025 II kv 26 756 4 937 1 342 1
2025 I kv 28 902 7 185 2 753 1
2024 IV kv 28 749 6 237 2 594 1
2024 III kv 26 584 6 410 920 1
2024 II kv 18 033 4 216 2 305 1
2024 I kv 27 328 5 283 1 210 1
2023 IV kv 19 417 3 622 537 1
2023 II kv — 1 085 1 176 —
2023 I kv — 1 627 1 764 1
2022 IV kv — 1 085 1 176 1
2022 III kv — — — 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
438 €
Käive töötaja kohta kvartalis
23 526 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, € 2025: 91 506 € · −6,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 365 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002020 Ettevõte: 24 116 € Tegevusala mediaan: 2 338 €20202021 Ettevõte: 22 097 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 39 800 € Tegevusala mediaan: 2 950 €20222023 Ettevõte: 59 353 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 97 803 € Tegevusala mediaan: 3 534 €20242025 Ettevõte: 91 506 € Tegevusala mediaan: 3 365 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002020 Ettevõte: 24 116 € Tegevusala mediaan: 2 338 €2021 Ettevõte: 22 097 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 39 800 € Tegevusala mediaan: 2 950 €2023 Ettevõte: 59 353 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 97 803 € Tegevusala mediaan: 3 534 €2025 Ettevõte: 91 506 € Tegevusala mediaan: 3 365 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 7 985 € · −74,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 139 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 10 989 € Tegevusala mediaan: 87 €20202021 Ettevõte: 1 539 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: 14 868 € Tegevusala mediaan: 227 €20222023 Ettevõte: 24 354 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: 30 699 € Tegevusala mediaan: 204 €20242025 Ettevõte: 7 985 € Tegevusala mediaan: 139 €2025010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 10 989 € Tegevusala mediaan: 87 €2021 Ettevõte: 1 539 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: 14 868 € Tegevusala mediaan: 227 €2023 Ettevõte: 24 354 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: 30 699 € Tegevusala mediaan: 204 €2025 Ettevõte: 7 985 € Tegevusala mediaan: 139 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 8,7 % · −22,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,2 % · parem kui 54% tegevusala ettevõtetel
010203040502020 Ettevõte: 45,6 % Tegevusala mediaan: 7,0 %20202021 Ettevõte: 7,0 % Tegevusala mediaan: 11,8 %20212022 Ettevõte: 37,4 % Tegevusala mediaan: 9,2 %20222023 Ettevõte: 41,0 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: 31,4 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20242025 Ettevõte: 8,7 % Tegevusala mediaan: 6,2 %2025010203040502020 Ettevõte: 45,6 % Tegevusala mediaan: 7,0 %2021 Ettevõte: 7,0 % Tegevusala mediaan: 11,8 %20212022 Ettevõte: 37,4 % Tegevusala mediaan: 9,2 %2023 Ettevõte: 41,0 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: 31,4 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2025 Ettevõte: 8,7 % Tegevusala mediaan: 6,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 110 072 € · +26,9% võrreldes 2024
02550751001252020 Ettevõte: 10 989 €20202021 Ettevõte: 12 528 €20212022 Ettevõte: 29 373 €20222023 Ettevõte: 56 759 €20232024 Ettevõte: 86 748 €20242025 Ettevõte: 110 072 €202502550751001252020 Ettevõte: 10 989 €2021 Ettevõte: 12 528 €20212022 Ettevõte: 29 373 €2023 Ettevõte: 56 759 €20232024 Ettevõte: 86 748 €2025 Ettevõte: 110 072 €2025
Omakapital, € 2025: 88 435 € · +9,9% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002020 Ettevõte: 10 989 €20202021 Ettevõte: 12 528 €20212022 Ettevõte: 27 397 €20222023 Ettevõte: 51 751 €20232024 Ettevõte: 80 450 €20242025 Ettevõte: 88 435 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002020 Ettevõte: 10 989 €2021 Ettevõte: 12 528 €20212022 Ettevõte: 27 397 €2023 Ettevõte: 51 751 €20232024 Ettevõte: 80 450 €2025 Ettevõte: 88 435 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 91 506 7 985 17 305 110 072 88 435 1
2024 97 803 30 699 21 376 86 748 80 450 1
2023 59 353 24 354 7 903 56 759 51 751 1
2022 39 800 14 868 5 552 29 373 27 397 1
2021 22 097 1 539 0 12 528 12 528 0
2020 24 116 10 989 0 10 989 10 989 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
8,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
9,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
7,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
80,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
19,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
12,42
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
91 506 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 442 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 17.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 11.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 12.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 03.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 08.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 23.12.2019 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 90202Muusikute lavaline tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50135815 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50135815
23.12.2019
Esmakanne Jõustunud
23.12.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes