MR Investments OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14871827
OÜ Tartu linn Registreeritud 18.12.2019
Võrdle
MR Investments OÜ (OÜ), Tartu linn, registrikood 14871827, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda kinnisvara ost ja müük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68
Müügitulu · 2025 136 488 €
parem kui 90% ettevõtetel
tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
Puhasrentaablus · 2025 2,9 %
parem kui 44% ettevõtetel
tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2023 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 897 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 15 027 € 2024 II kv
Ettevõte: 4 601 €
Tegevusala mediaan: 14 064 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 80 000 €
Tegevusala mediaan: 14 462 € 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 610 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 672 € 2025 II kv
Ettevõte: 36 300 €
Tegevusala mediaan: 14 301 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 273 € 2025 IV kv
Ettevõte: 50 000 €
Tegevusala mediaan: 14 464 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 10 694 €
Tegevusala mediaan: 14 759 € 2026 II kv
Ettevõte: 50 000 €
Tegevusala mediaan: 14 595 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 15 030 € III·26 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 610 € 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 672 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 36 300 €
Tegevusala mediaan: 14 301 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 273 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 50 000 €
Tegevusala mediaan: 14 464 € 2026 I kv
Ettevõte: 10 694 €
Tegevusala mediaan: 14 759 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 50 000 €
Tegevusala mediaan: 14 595 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 15 030 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Riiklikud maksud , € 2026 II kv: 0 €
0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2023 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 € 2024 II kv
Ettevõte: 0 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 12 448 € 2024 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 0 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 7 433 € 2025 IV kv
Ettevõte: 8 972 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 € 2026 II kv
Ettevõte: 0 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: — III·26 0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2024 IV kv
Ettevõte: 0 € 2025 I kv
Ettevõte: 0 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 € 2025 III kv
Ettevõte: 7 433 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 8 972 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 0 € 2026 III kv
Ettevõte: — III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2020 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 136 488 € · +61,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 2020
Ettevõte: 78 339 €
Tegevusala mediaan: 10 586 € 2020 2021
Ettevõte: 5 385 €
Tegevusala mediaan: 11 162 € 2021 2022
Ettevõte: 7 431 €
Tegevusala mediaan: 11 789 € 2022 2023
Ettevõte: 32 034 €
Tegevusala mediaan: 12 224 € 2023 2024
Ettevõte: 84 602 €
Tegevusala mediaan: 12 853 € 2024 2025
Ettevõte: 136 488 €
Tegevusala mediaan: 13 620 € 2025 0 50 100 150 2020
Ettevõte: 78 339 €
Tegevusala mediaan: 10 586 € 2021
Ettevõte: 5 385 €
Tegevusala mediaan: 11 162 € 2021 2022
Ettevõte: 7 431 €
Tegevusala mediaan: 11 789 € 2023
Ettevõte: 32 034 €
Tegevusala mediaan: 12 224 € 2023 2024
Ettevõte: 84 602 €
Tegevusala mediaan: 12 853 € 2025
Ettevõte: 136 488 €
Tegevusala mediaan: 13 620 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 3 910 € · −78,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
-40 000 -20 000 0 20 000 40 000 60 000 2020
Ettevõte: 42 014 €
Tegevusala mediaan: 175 € 2020 2021
Ettevõte: -20 882 €
Tegevusala mediaan: 251 € 2021 2022
Ettevõte: -18 493 €
Tegevusala mediaan: 161 € 2022 2023
Ettevõte: 502 €
Tegevusala mediaan: 154 € 2023 2024
Ettevõte: 18 052 €
Tegevusala mediaan: 256 € 2024 2025
Ettevõte: 3 910 €
Tegevusala mediaan: 283 € 2025 -40 000 -20 000 0 20 000 40 000 60 000 2020
Ettevõte: 42 014 €
Tegevusala mediaan: 175 € 2021
Ettevõte: -20 882 €
Tegevusala mediaan: 251 € 2021 2022
Ettevõte: -18 493 €
Tegevusala mediaan: 161 € 2023
Ettevõte: 502 €
Tegevusala mediaan: 154 € 2023 2024
Ettevõte: 18 052 €
Tegevusala mediaan: 256 € 2025
Ettevõte: 3 910 €
Tegevusala mediaan: 283 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 2,9 % · −18,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
-400 -300 -200 -100 0 100 2020
Ettevõte: 53,6 %
Tegevusala mediaan: 5,6 % 2020 2021
Ettevõte: -387,8 %
Tegevusala mediaan: 7,4 % 2021 2022
Ettevõte: -248,9 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2022 2023
Ettevõte: 1,6 %
Tegevusala mediaan: 5,2 % 2023 2024
Ettevõte: 21,3 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2024 2025
Ettevõte: 2,9 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2025 -400 -300 -200 -100 0 100 2020
Ettevõte: 53,6 %
Tegevusala mediaan: 5,6 % 2021
Ettevõte: -387,8 %
Tegevusala mediaan: 7,4 % 2021 2022
Ettevõte: -248,9 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2023
Ettevõte: 1,6 %
Tegevusala mediaan: 5,2 % 2023 2024
Ettevõte: 21,3 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2025
Ettevõte: 2,9 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 384 176 € · −26,4% võrreldes 2024
0 200 400 600 2020
Ettevõte: 105 745 € 2020 2021
Ettevõte: 130 030 € 2021 2022
Ettevõte: 128 310 € 2022 2023
Ettevõte: 178 114 € 2023 2024
Ettevõte: 521 960 € 2024 2025
Ettevõte: 384 176 € 2025 0 200 400 600 2020
Ettevõte: 105 745 € 2021
Ettevõte: 130 030 € 2021 2022
Ettevõte: 128 310 € 2023
Ettevõte: 178 114 € 2023 2024
Ettevõte: 521 960 € 2025
Ettevõte: 384 176 € 2025
Omakapital , € 2025: 25 103 € · +18,4% võrreldes 2024
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2020
Ettevõte: 42 014 € 2020 2021
Ettevõte: 21 132 € 2021 2022
Ettevõte: 2 639 € 2022 2023
Ettevõte: 3 141 € 2023 2024
Ettevõte: 21 193 € 2024 2025
Ettevõte: 25 103 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2020
Ettevõte: 42 014 € 2021
Ettevõte: 21 132 € 2021 2022
Ettevõte: 2 639 € 2023
Ettevõte: 3 141 € 2023 2024
Ettevõte: 21 193 € 2025
Ettevõte: 25 103 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
29.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
30.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
30.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
30.03.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
06.07.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
18.12.2019 – 31.12.2020
30.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegelikud kasusaajad
Mattias Annuk kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 18.12.2019
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
68111 Enda kinnisvara ost ja müük
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes