OÜ Mediris Erakliinik
Registrisse kantud Registrikood 14856041
OÜ Tallinn Registreeritud 25.11.2019
Võrdle
OÜ Mediris Erakliinik (OÜ), Tallinn, registrikood 14856041, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Taastusravi. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 50 € ja töötajaid 0.
Riiklikud maksud
1 017 €
↓ 66,7% võrreldes: 2024 I kv
Tööjõumaksud
1 102 €
↓ 66,7% võrreldes: 2024 I kv
2024 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86
Maksud ja käive
2022 I kv – 2024 II kv
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2024 I kv: 3 307 € · +15,2% võrreldes 2023 IV kv · tegevusala mediaan 2 162 € · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2022 I kv
Ettevõte: 2 049 €
Tegevusala mediaan: 1 803 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 2 049 €
Tegevusala mediaan: 1 798 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: 2 049 €
Tegevusala mediaan: 1 902 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 2 049 €
Tegevusala mediaan: 1 870 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 2 029 €
Tegevusala mediaan: 1 975 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 3 113 €
Tegevusala mediaan: 2 007 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 2 651 €
Tegevusala mediaan: 2 109 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 2 870 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 3 307 €
Tegevusala mediaan: 2 162 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 205 € II·24 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2022 III kv
Ettevõte: 2 049 €
Tegevusala mediaan: 1 902 € 2022 IV kv
Ettevõte: 2 049 €
Tegevusala mediaan: 1 870 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 2 029 €
Tegevusala mediaan: 1 975 € 2023 II kv
Ettevõte: 3 113 €
Tegevusala mediaan: 2 007 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 2 651 €
Tegevusala mediaan: 2 109 € 2023 IV kv
Ettevõte: 2 870 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 3 307 €
Tegevusala mediaan: 2 162 € 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 205 € II·24 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2024 I kv: 1 · +0,0% võrreldes 2023 IV kv
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2022 I kv
Ettevõte: 2 I·22 2022 II kv
Ettevõte: 2 II·22 2022 III kv
Ettevõte: 2 III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 2 IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 2 I·23 2023 II kv
Ettevõte: 1 II·23 2023 III kv
Ettevõte: 1 III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 I·24 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2022 III kv
Ettevõte: 2 2022 IV kv
Ettevõte: 2 IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 2 2023 II kv
Ettevõte: 1 II·23 2023 III kv
Ettevõte: 1 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: — II·24
Riiklikud maksud , € 2024 II kv: 1 017 € · −66,7% võrreldes 2024 I kv
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2022 I kv
Ettevõte: 3 759 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 3 759 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: 3 759 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 3 759 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 3 717 € I·23 2023 II kv
Ettevõte: 2 852 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 2 430 € III·23 2023 IV kv
Ettevõte: 2 637 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 3 051 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 1 017 € II·24 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2022 III kv
Ettevõte: 3 759 € 2022 IV kv
Ettevõte: 3 759 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 3 717 € 2023 II kv
Ettevõte: 2 852 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 2 430 € 2023 IV kv
Ettevõte: 2 637 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 3 051 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 017 € II·24
Majandusnäitajad aastate kaupa
2020 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 50 € · −98,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 16% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2020
Ettevõte: 21 241 €
Tegevusala mediaan: 20 220 € 2020 2021
Ettevõte: 37 494 €
Tegevusala mediaan: 20 121 € 2021 2022
Ettevõte: 39 984 €
Tegevusala mediaan: 20 030 € 2022 2023
Ettevõte: 39 774 €
Tegevusala mediaan: 19 469 € 2023 2024
Ettevõte: 4 194 €
Tegevusala mediaan: 20 000 € 2024 2025
Ettevõte: 50 €
Tegevusala mediaan: 20 811 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2020
Ettevõte: 21 241 €
Tegevusala mediaan: 20 220 € 2021
Ettevõte: 37 494 €
Tegevusala mediaan: 20 121 € 2021 2022
Ettevõte: 39 984 €
Tegevusala mediaan: 20 030 € 2023
Ettevõte: 39 774 €
Tegevusala mediaan: 19 469 € 2023 2024
Ettevõte: 4 194 €
Tegevusala mediaan: 20 000 € 2025
Ettevõte: 50 €
Tegevusala mediaan: 20 811 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 50 € · +100,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 37% tegevusala ettevõtetel
-10 000 -5 000 0 5 000 10 000 2020
Ettevõte: 7 593 €
Tegevusala mediaan: 2 208 € 2020 2021
Ettevõte: 3 621 €
Tegevusala mediaan: 1 834 € 2021 2022
Ettevõte: -7 121 €
Tegevusala mediaan: 1 525 € 2022 2023
Ettevõte: -153 €
Tegevusala mediaan: 1 745 € 2023 2024
Ettevõte: -6 439 €
Tegevusala mediaan: 1 621 € 2024 2025
Ettevõte: 50 €
Tegevusala mediaan: 1 071 € 2025 -10 000 -5 000 0 5 000 10 000 2020
Ettevõte: 7 593 €
Tegevusala mediaan: 2 208 € 2021
Ettevõte: 3 621 €
Tegevusala mediaan: 1 834 € 2021 2022
Ettevõte: -7 121 €
Tegevusala mediaan: 1 525 € 2023
Ettevõte: -153 €
Tegevusala mediaan: 1 745 € 2023 2024
Ettevõte: -6 439 €
Tegevusala mediaan: 1 621 € 2025
Ettevõte: 50 €
Tegevusala mediaan: 1 071 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2024: -153,5 % · −153,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,7 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-200 -150 -100 -50 0 50 2020
Ettevõte: 35,7 %
Tegevusala mediaan: 12,4 % 2020 2021
Ettevõte: 9,7 %
Tegevusala mediaan: 13,0 % 2021 2022
Ettevõte: -17,8 %
Tegevusala mediaan: 11,3 % 2022 2023
Ettevõte: -0,4 %
Tegevusala mediaan: 11,4 % 2023 2024
Ettevõte: -153,5 %
Tegevusala mediaan: 10,7 % 2024 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8,3 % 2025 -200 -150 -100 -50 0 50 2020
Ettevõte: 35,7 %
Tegevusala mediaan: 12,4 % 2021
Ettevõte: 9,7 %
Tegevusala mediaan: 13,0 % 2021 2022
Ettevõte: -17,8 %
Tegevusala mediaan: 11,3 % 2023
Ettevõte: -0,4 %
Tegevusala mediaan: 11,4 % 2023 2024
Ettevõte: -153,5 %
Tegevusala mediaan: 10,7 % 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 8,3 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 50 €
0 5 000 10 000 15 000 20 000 2020
Ettevõte: 10 331 € 2020 2021
Ettevõte: 15 080 € 2021 2022
Ettevõte: 7 958 € 2022 2023
Ettevõte: 7 541 € 2023 2024
Ettevõte: 0 € 2024 2025
Ettevõte: 50 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 20 000 2020
Ettevõte: 10 331 € 2021
Ettevõte: 15 080 € 2021 2022
Ettevõte: 7 958 € 2023
Ettevõte: 7 541 € 2023 2024
Ettevõte: 0 € 2025
Ettevõte: 50 € 2025
Omakapital , € 2025: 50 €
0 5 000 10 000 15 000 2020
Ettevõte: 10 093 € 2020 2021
Ettevõte: 13 714 € 2021 2022
Ettevõte: 6 592 € 2022 2023
Ettevõte: 6 439 € 2023 2024
Ettevõte: 0 € 2024 2025
Ettevõte: 50 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 2020
Ettevõte: 10 093 € 2021
Ettevõte: 13 714 € 2021 2022
Ettevõte: 6 592 € 2023
Ettevõte: 6 439 € 2023 2024
Ettevõte: 0 € 2025
Ettevõte: 50 € 2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 3 2020 2021
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2,5 2021 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 0 1 2 3 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 3 2021
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2,5 2021 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
30.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
30.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
19.01.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
04.01.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
04.01.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
25.11.2019 – 31.12.2020
30.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
86951 Taastusravi
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes