Maria Fatima Cleaning Services OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14850512 OÜ Tallinn Registreeritud 18.11.2019
Võrdle

Maria Fatima Cleaning Services OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14850512, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete üldpuhastus. 2023. aasta aruande järgi oli müügitulu 39 830 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 480 €
↓ 27,7% võrreldes: 2025 I kv
Tööjõumaksud
1 741 €
↓ 23,5% võrreldes: 2025 I kv
Töötajad
—

2025 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81

  • Müügitulu · 2023 39 830 €
    tegevusala mediaan 13 754 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 905
  • Puhasrentaablus · 2023 -1,5 %
    tegevusala mediaan 6,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 079

Maksud ja käive

2022 I kv – 2025 II kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 I kv: 1 138 € · +32,3% võrreldes 2024 IV kv · tegevusala mediaan 917 € · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502022 I kv Ettevõte: 895 € Tegevusala mediaan: 704 €I·222022 II kv Ettevõte: 237 € Tegevusala mediaan: 698 €2022 III kv Ettevõte: 1 172 € Tegevusala mediaan: 781 €III·222022 IV kv Ettevõte: 658 € Tegevusala mediaan: 781 €2023 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 764 €I·232023 III kv Ettevõte: 459 € Tegevusala mediaan: 827 €2023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 833 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 858 €2024 III kv Ettevõte: 161 € Tegevusala mediaan: 913 €III·242024 IV kv Ettevõte: 860 € Tegevusala mediaan: 892 €2025 I kv Ettevõte: 1 138 € Tegevusala mediaan: 917 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 925 €II·2502505007501 0001 2502023 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 764 €2023 III kv Ettevõte: 459 € Tegevusala mediaan: 827 €III·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 833 €2024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 858 €I·242024 III kv Ettevõte: 161 € Tegevusala mediaan: 913 €2024 IV kv Ettevõte: 860 € Tegevusala mediaan: 892 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 138 € Tegevusala mediaan: 917 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 925 €II·25
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 I kv: 2 · +0,0% võrreldes 2024 IV kv
01232022 I kv Ettevõte: 1I·222022 II kv Ettevõte: 32022 III kv Ettevõte: 1III·222022 IV kv Ettevõte: 12023 I kv Ettevõte: —I·232023 III kv Ettevõte: 12023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: 2III·242024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: —II·250,00,51,01,52,02023 I kv Ettevõte: —2023 III kv Ettevõte: 1III·232023 IV kv Ettevõte: —2024 I kv Ettevõte: —I·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: —II·25
Riiklikud maksud, € 2025 II kv: 1 480 € · −27,7% võrreldes 2025 I kv
05001 0001 5002 0002 5002022 I kv Ettevõte: 794 €I·222022 II kv Ettevõte: 658 €2022 III kv Ettevõte: 1 114 €III·222022 IV kv Ettevõte: 615 €2023 I kv Ettevõte: 92 €I·232023 III kv Ettevõte: 439 €2023 IV kv Ettevõte: 948 €IV·232024 I kv Ettevõte: 158 €2024 III kv Ettevõte: 301 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 634 €2025 I kv Ettevõte: 2 048 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 480 €II·2505001 0001 5002 0002 5002023 I kv Ettevõte: 92 €2023 III kv Ettevõte: 439 €III·232023 IV kv Ettevõte: 948 €2024 I kv Ettevõte: 158 €I·242024 III kv Ettevõte: 301 €2024 IV kv Ettevõte: 1 634 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 048 €2025 II kv Ettevõte: 1 480 €II·25
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2025 II kv — 1 480 1 741 —
2025 I kv — 2 048 2 275 2
2024 IV kv — 1 634 1 719 2
2024 III kv — 301 321 2
2024 I kv — 158 171 —
2023 IV kv — 948 1 005 —
2023 III kv — 439 459 1
2023 I kv — 92 100 —
2022 IV kv — 615 658 1
2022 III kv — 1 114 1 172 1
2022 II kv — 658 710 3
2022 I kv — 794 895 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2023
Müügitulu, € 2023: 39 830 € · +9,2% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 13 754 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002020 Ettevõte: 34 415 € Tegevusala mediaan: 10 830 €20202021 Ettevõte: 48 510 € Tegevusala mediaan: 12 134 €20212022 Ettevõte: 36 459 € Tegevusala mediaan: 14 128 €20222023 Ettevõte: 39 830 € Tegevusala mediaan: 13 754 €2023010 00020 00030 00040 00050 0002020 Ettevõte: 34 415 € Tegevusala mediaan: 10 830 €2021 Ettevõte: 48 510 € Tegevusala mediaan: 12 134 €20212022 Ettevõte: 36 459 € Tegevusala mediaan: 14 128 €2023 Ettevõte: 39 830 € Tegevusala mediaan: 13 754 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2023: -598 € · −111,1% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 383 € · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
-2 00002 0004 0006 0002020 Ettevõte: 117 € Tegevusala mediaan: 319 €20202021 Ettevõte: 478 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 5 407 € Tegevusala mediaan: 365 €20222023 Ettevõte: -598 € Tegevusala mediaan: 383 €2023-2 00002 0004 0006 0002020 Ettevõte: 117 € Tegevusala mediaan: 319 €2021 Ettevõte: 478 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 5 407 € Tegevusala mediaan: 365 €2023 Ettevõte: -598 € Tegevusala mediaan: 383 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2023: -1,5 % · −16,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,4 % · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
-50510152020 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20202021 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: 14,8 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20222023 Ettevõte: -1,5 % Tegevusala mediaan: 6,4 %2023-50510152020 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 7,4 %2021 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: 14,8 % Tegevusala mediaan: 6,4 %2023 Ettevõte: -1,5 % Tegevusala mediaan: 6,4 %2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2023: 8 254 € · −21,8% võrreldes 2022
02 5005 0007 50010 00012 5002020 Ettevõte: 2 848 €20202021 Ettevõte: 3 207 €20212022 Ettevõte: 10 560 €20222023 Ettevõte: 8 254 €202302 5005 0007 50010 00012 5002020 Ettevõte: 2 848 €2021 Ettevõte: 3 207 €20212022 Ettevõte: 10 560 €2023 Ettevõte: 8 254 €2023
Omakapital, € 2023: 7 904 € · −7,0% võrreldes 2022
02 0004 0006 0008 00010 0002020 Ettevõte: 2 617 €20202021 Ettevõte: 3 095 €20212022 Ettevõte: 8 502 €20222023 Ettevõte: 7 904 €202302 0004 0006 0008 00010 0002020 Ettevõte: 2 617 €2021 Ettevõte: 3 095 €20212022 Ettevõte: 8 502 €2023 Ettevõte: 7 904 €2023
Töötajad 2023: 1 · −50,0% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120230,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2023 39 830 -598 3 913 8 254 7 904 1
2022 36 459 5 407 9 052 10 560 8 502 2
2021 48 510 478 9 912 3 207 3 095 2
2020 34 415 117 5 437 2 848 2 617 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2023

Puhasrentaablus
-1,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-7,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-7,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
95,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
4,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
23,58
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
39 830 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
326 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 25.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 03.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 31.08.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

Tegevusalad (EMTAK)

  • 81211Hoonete üldpuhastus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50133292 / 7
11.03.2025
Muutmiskanne Jõustunud
11.03.2025
PDF
Ä 50133292 / M2
15.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 14.08.2024 Puudused kõrvaldatud
26.07.2024
PDF
Ä 50133292 / 6
12.09.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
12.09.2023
PDF
Ä 50133292 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50133292 / M1
30.03.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 29.04.2022 Puudused kõrvaldatud
30.04.2022
PDF
Ä 50133292 / 4
27.02.2020
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
27.02.2020
PDF
Ä 50133292 / 3
21.02.2020
Muutmiskanne Jõustunud
21.02.2020
PDF
Ä 50133292 / 2
02.12.2019
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2019
PDF
Ä 50133292
18.11.2019
Esmakanne Jõustunud
18.11.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes