Normkoristus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14842429 OÜ Rakvere linn Registreeritud 06.11.2019
Võrdle

Normkoristus OÜ (OÜ), Rakvere linn, registrikood 14842429, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete üldpuhastus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 17 908 € ja töötajaid 7.

Käive
17 908 €
↑ 12,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
6 321 €
↑ 18,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 754 €
↑ 17,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
7
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81

  • Käive · 2026 III kv 17 908 €
    tegevusala mediaan 16 777 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 555
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 393 €
    tegevusala mediaan 1 039 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 689
  • Müügitulu · 2025 48 319 €
    tegevusala mediaan 14 963 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 986
  • Puhasrentaablus · 2025 -1,4 %
    tegevusala mediaan 6,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 195

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 17 908 € · +12,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 777 € · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15 998 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13 445 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 516 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 098 € Tegevusala mediaan: 17 344 €2024 IV kv Ettevõte: 12 774 € Tegevusala mediaan: 15 565 €IV·242025 I kv Ettevõte: 11 211 € Tegevusala mediaan: 13 072 €2025 II kv Ettevõte: 11 790 € Tegevusala mediaan: 14 450 €II·252025 III kv Ettevõte: 12 990 € Tegevusala mediaan: 16 866 €2025 IV kv Ettevõte: 12 324 € Tegevusala mediaan: 16 002 €IV·252026 I kv Ettevõte: 12 108 € Tegevusala mediaan: 12 938 €2026 II kv Ettevõte: 15 922 € Tegevusala mediaan: 15 455 €II·262026 III kv Ettevõte: 17 908 € Tegevusala mediaan: 16 777 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 12 774 € Tegevusala mediaan: 15 565 €2025 I kv Ettevõte: 11 211 € Tegevusala mediaan: 13 072 €I·252025 II kv Ettevõte: 11 790 € Tegevusala mediaan: 14 450 €2025 III kv Ettevõte: 12 990 € Tegevusala mediaan: 16 866 €III·252025 IV kv Ettevõte: 12 324 € Tegevusala mediaan: 16 002 €2026 I kv Ettevõte: 12 108 € Tegevusala mediaan: 12 938 €I·262026 II kv Ettevõte: 15 922 € Tegevusala mediaan: 15 455 €2026 III kv Ettevõte: 17 908 € Tegevusala mediaan: 16 777 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 393 € · +17,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 039 € · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 690 € Tegevusala mediaan: 833 €IV·232024 I kv Ettevõte: 840 € Tegevusala mediaan: 858 €2024 II kv Ettevõte: 394 € Tegevusala mediaan: 827 €II·242024 III kv Ettevõte: 888 € Tegevusala mediaan: 913 €2024 IV kv Ettevõte: 625 € Tegevusala mediaan: 892 €IV·242025 I kv Ettevõte: 435 € Tegevusala mediaan: 917 €2025 II kv Ettevõte: 433 € Tegevusala mediaan: 925 €II·252025 III kv Ettevõte: 418 € Tegevusala mediaan: 984 €2025 IV kv Ettevõte: 183 € Tegevusala mediaan: 979 €IV·252026 I kv Ettevõte: 265 € Tegevusala mediaan: 962 €2026 II kv Ettevõte: 334 € Tegevusala mediaan: 948 €II·262026 III kv Ettevõte: 393 € Tegevusala mediaan: 1 039 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 625 € Tegevusala mediaan: 892 €2025 I kv Ettevõte: 435 € Tegevusala mediaan: 917 €I·252025 II kv Ettevõte: 433 € Tegevusala mediaan: 925 €2025 III kv Ettevõte: 418 € Tegevusala mediaan: 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 183 € Tegevusala mediaan: 979 €2026 I kv Ettevõte: 265 € Tegevusala mediaan: 962 €I·262026 II kv Ettevõte: 334 € Tegevusala mediaan: 948 €2026 III kv Ettevõte: 393 € Tegevusala mediaan: 1 039 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 7 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
024682023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 5II·242024 III kv Ettevõte: 52024 IV kv Ettevõte: 5IV·242025 I kv Ettevõte: 52025 II kv Ettevõte: 5II·252025 III kv Ettevõte: 52025 IV kv Ettevõte: 6IV·252026 I kv Ettevõte: 72026 II kv Ettevõte: 7II·262026 III kv Ettevõte: 7III·26024682024 IV kv Ettevõte: 52025 I kv Ettevõte: 5I·252025 II kv Ettevõte: 52025 III kv Ettevõte: 5III·252025 IV kv Ettevõte: 62026 I kv Ettevõte: 7I·262026 II kv Ettevõte: 72026 III kv Ettevõte: 7III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 6 321 € · +18,8% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 1 907 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 318 €2024 II kv Ettevõte: 1 767 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 058 €2024 IV kv Ettevõte: 5 367 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 186 €2025 II kv Ettevõte: 4 241 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 528 €2025 IV kv Ettevõte: 3 261 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 742 €2026 II kv Ettevõte: 5 321 €II·262026 III kv Ettevõte: 6 321 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 5 367 €2025 I kv Ettevõte: 4 186 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 241 €2025 III kv Ettevõte: 4 528 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 261 €2026 I kv Ettevõte: 3 742 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 321 €2026 III kv Ettevõte: 6 321 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 17 908 6 321 2 754 7
2026 II kv 15 922 5 321 2 339 7
2026 I kv 12 108 3 742 1 854 7
2025 IV kv 12 324 3 261 1 096 6
2025 III kv 12 990 4 528 2 092 5
2025 II kv 11 790 4 241 2 166 5
2025 I kv 11 211 4 186 2 174 5
2024 IV kv 12 774 5 367 3 124 5
2024 III kv 5 098 5 058 4 441 5
2024 II kv — 1 767 1 968 5
2024 I kv — 2 318 2 520 3
2023 IV kv — 1 907 2 071 3
2023 III kv — 1 221 1 380 4
2023 II kv — 777 891 3
2023 I kv — 973 1 107 3
2022 IV kv — 1 016 1 122 3
2022 III kv — 580 643 2
2022 II kv — 776 825 2
2022 I kv — 724 767 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
131 €
Käive töötaja kohta kvartalis
2 558 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, € 2025: 48 319 € · −21,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 963 € · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 876 €20192020 Ettevõte: 490 € Tegevusala mediaan: 10 830 €20202021 Ettevõte: 10 183 € Tegevusala mediaan: 12 134 €20212022 Ettevõte: 21 577 € Tegevusala mediaan: 14 128 €20222023 Ettevõte: 36 407 € Tegevusala mediaan: 13 754 €20232024 Ettevõte: 61 694 € Tegevusala mediaan: 14 119 €20242025 Ettevõte: 48 319 € Tegevusala mediaan: 14 963 €2025020 00040 00060 00080 0002019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 876 €20192020 Ettevõte: 490 € Tegevusala mediaan: 10 830 €2021 Ettevõte: 10 183 € Tegevusala mediaan: 12 134 €20212022 Ettevõte: 21 577 € Tegevusala mediaan: 14 128 €2023 Ettevõte: 36 407 € Tegevusala mediaan: 13 754 €20232024 Ettevõte: 61 694 € Tegevusala mediaan: 14 119 €2025 Ettevõte: 48 319 € Tegevusala mediaan: 14 963 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -690 € · +2,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 384 € · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
-1 000-50005001 0001 5002 0002019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 399 €20192020 Ettevõte: -234 € Tegevusala mediaan: 319 €20202021 Ettevõte: 1 531 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: -949 € Tegevusala mediaan: 365 €20222023 Ettevõte: 1 062 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: -708 € Tegevusala mediaan: 308 €20242025 Ettevõte: -690 € Tegevusala mediaan: 384 €2025-1 000-50005001 0001 5002 0002019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 399 €20192020 Ettevõte: -234 € Tegevusala mediaan: 319 €2021 Ettevõte: 1 531 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: -949 € Tegevusala mediaan: 365 €2023 Ettevõte: 1 062 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: -708 € Tegevusala mediaan: 308 €2025 Ettevõte: -690 € Tegevusala mediaan: 384 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -1,4 % · −0,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,1 % · parem kui 25% tegevusala ettevõtetel
-5051015202019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %20202021 Ettevõte: 15,0 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: -4,4 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20222023 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: -1,1 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20242025 Ettevõte: -1,4 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025-5051015202019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %2021 Ettevõte: 15,0 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: -4,4 % Tegevusala mediaan: 6,4 %2023 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: -1,1 % Tegevusala mediaan: 5,7 %2025 Ettevõte: -1,4 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 14 247 € · −12,2% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002019 Ettevõte: 0 €20192020 Ettevõte: 24 €20202021 Ettevõte: 5 142 €20212022 Ettevõte: 15 632 €20222023 Ettevõte: 16 499 €20232024 Ettevõte: 16 224 €20242025 Ettevõte: 14 247 €202505 00010 00015 00020 0002019 Ettevõte: 0 €20192020 Ettevõte: 24 €2021 Ettevõte: 5 142 €20212022 Ettevõte: 15 632 €2023 Ettevõte: 16 499 €20232024 Ettevõte: 16 224 €2025 Ettevõte: 14 247 €2025
Omakapital, € 2025: 2 513 € · −21,5% võrreldes 2024
-1 00001 0002 0003 0004 0002019 Ettevõte: 0 €20192020 Ettevõte: -235 €20202021 Ettevõte: 3 796 €20212022 Ettevõte: 2 845 €20222023 Ettevõte: 3 911 €20232024 Ettevõte: 3 203 €20242025 Ettevõte: 2 513 €2025-1 00001 0002 0003 0004 0002019 Ettevõte: 0 €20192020 Ettevõte: -235 €2021 Ettevõte: 3 796 €20212022 Ettevõte: 2 845 €2023 Ettevõte: 3 911 €20232024 Ettevõte: 3 203 €2025 Ettevõte: 2 513 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 48 319 -690 39 896 14 247 2 513 2
2024 61 694 -708 51 769 16 224 3 203 2
2023 36 407 1 062 24 398 16 499 3 911 1
2022 21 577 -949 14 049 15 632 2 845 1
2021 10 183 1 531 5 264 5 142 3 796 1
2020 490 -234 703 24 -235 1
2019 0 0 0 0 0 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-1,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-27,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-4,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
17,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
82,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,61
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
24 160 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 662 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 09.02.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 08.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.02.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 05.02.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 26.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 06.11.2019 – 31.12.2019 11.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 81211Hoonete üldpuhastus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50132406 / 3
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50132406 / 2
06.09.2021
Muutmiskanne Jõustunud
06.09.2021
PDF
Ä 50132406
06.11.2019
Esmakanne Jõustunud
06.11.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes