JJT RAKENNUS OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14838215 OÜ Tallinn Registreeritud 31.10.2019
Võrdle

JJT RAKENNUS OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14838215, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2025 I kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2025 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Müügitulu · 2024 0 €
    tegevusala mediaan 37 693 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 372

Maksud ja käive

2022 II kv – 2025 I kv
Käive, tuh € 2025 I kv: 0 € · tegevusala mediaan 19 568 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0501001502022 II kv Ettevõte: 64 139 € Tegevusala mediaan: 28 822 €II·222022 III kv Ettevõte: 116 727 € Tegevusala mediaan: 30 049 €2022 IV kv Ettevõte: 148 875 € Tegevusala mediaan: 29 508 €IV·222023 I kv Ettevõte: 120 610 € Tegevusala mediaan: 22 726 €2023 II kv Ettevõte: 115 645 € Tegevusala mediaan: 24 000 €II·232023 III kv Ettevõte: 132 356 € Tegevusala mediaan: 27 263 €2023 IV kv Ettevõte: 134 655 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 610 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 836 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·250501001502023 II kv Ettevõte: 115 645 € Tegevusala mediaan: 24 000 €2023 III kv Ettevõte: 132 356 € Tegevusala mediaan: 27 263 €III·232023 IV kv Ettevõte: 134 655 € Tegevusala mediaan: 26 427 €2024 I kv Ettevõte: 1 610 € Tegevusala mediaan: 19 618 €I·242024 II kv Ettevõte: 836 € Tegevusala mediaan: 21 373 €2024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 26 160 €III·242024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·25
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2024 I kv: 12 € · −99,7% võrreldes 2023 IV kv
01 0002 0003 0004 0002022 II kv Ettevõte: —II·222022 III kv Ettevõte: 0 €2022 IV kv Ettevõte: —IV·222023 I kv Ettevõte: 59 €2023 II kv Ettevõte: —II·232023 III kv Ettevõte: 2 650 €2023 IV kv Ettevõte: 3 975 €IV·232024 I kv Ettevõte: 12 €2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —I·2501 0002 0003 0004 0002023 II kv Ettevõte: —2023 III kv Ettevõte: 2 650 €III·232023 IV kv Ettevõte: 3 975 €2024 I kv Ettevõte: 12 €I·242024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·25
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2025 I kv — — — —
2024 IV kv — — — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv 836 — — —
2024 I kv 1 610 12 — —
2023 IV kv 134 655 3 975 3 975 —
2023 III kv 132 356 2 650 2 650 —
2023 II kv 115 645 — — —
2023 I kv 120 610 59 — —
2022 IV kv 148 875 — — —
2022 III kv 116 727 — — —
2022 II kv 64 139 — — —
2022 I kv 69 410 51 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 0 € · −100,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 37 693 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002020 Ettevõte: 64 929 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 153 227 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 399 256 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 444 394 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 37 693 €202401002003004005002020 Ettevõte: 64 929 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 153 227 € Tegevusala mediaan: 38 300 €2022 Ettevõte: 399 256 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 444 394 € Tegevusala mediaan: 37 270 €2024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: -60 068 € · −444,9% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 108 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-75 000-50 000-25 000025 00050 00075 0002020 Ettevõte: 10 862 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 46 790 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 59 018 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 17 414 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: -60 068 € Tegevusala mediaan: 108 €2024-75 000-50 000-25 000025 00050 00075 0002020 Ettevõte: 10 862 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 46 790 € Tegevusala mediaan: 315 €2022 Ettevõte: 59 018 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 17 414 € Tegevusala mediaan: 253 €2024 Ettevõte: -60 068 € Tegevusala mediaan: 108 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2023: 3,9 % · −10,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
0102030402020 Ettevõte: 16,7 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 30,5 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 14,8 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 3,9 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,8 %20240102030402020 Ettevõte: 16,7 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 30,5 % Tegevusala mediaan: 3,8 %2022 Ettevõte: 14,8 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 3,9 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,8 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 94 458 € · −41,0% võrreldes 2023
0501001502002020 Ettevõte: 15 036 €20202021 Ettevõte: 91 861 €20212022 Ettevõte: 152 125 €20222023 Ettevõte: 160 221 €20232024 Ettevõte: 94 458 €20240501001502002020 Ettevõte: 15 036 €20202021 Ettevõte: 91 861 €2022 Ettevõte: 152 125 €20222023 Ettevõte: 160 221 €2024 Ettevõte: 94 458 €2024
Omakapital, tuh € 2024: 94 458 € · −38,9% võrreldes 2023
0501001502002020 Ettevõte: 15 036 €20202021 Ettevõte: 78 340 €20212022 Ettevõte: 137 115 €20222023 Ettevõte: 154 526 €20232024 Ettevõte: 94 458 €20240501001502002020 Ettevõte: 15 036 €20202021 Ettevõte: 78 340 €2022 Ettevõte: 137 115 €20222023 Ettevõte: 154 526 €2024 Ettevõte: 94 458 €2024
Töötajad 2024: 3 · −80,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
0510152020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 15 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220240510152020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22022 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 15 Tegevusala mediaan: 22024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 0 -60 068 29 060 94 458 94 458 3
2023 444 394 17 414 313 429 160 221 154 526 15
2022 399 256 59 018 197 781 152 125 137 115 12
2021 153 227 46 790 12 839 91 861 78 340 5
2020 64 929 10 862 — 15 036 15 036 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Omakapitali rentaablus (ROE)
-63,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-63,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad
Müügitulu töötaja kohta
0 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
807 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 18.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 05.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 17.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 07.02.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 31.10.2019 – 31.12.2020 07.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41201Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50131964 / 3
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50131964 / 2
01.07.2021
Muutmiskanne Jõustunud
01.07.2021
PDF
Ä 50131964
31.10.2019
Esmakanne Jõustunud
31.10.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes