Agur Investments OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14837575 OÜ Polli küla Registreeritud 30.10.2019
Võrdle

Agur Investments OÜ (OÜ), Polli küla, registrikood 14837575, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 1 000 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
11 282 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Rentimine ja kasutusrent · EMTAK 77

  • Müügitulu · 2025 1 000 €
    tegevusala mediaan 13 580 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 612
  • Puhasrentaablus · 2025 2 187,4 %
    tegevusala mediaan 8,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 944

Maksud ja käive

2022 II kv – 2026 II kv
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 11 282 € · −48,7% võrreldes 2025 IV kv
05 00010 00015 00020 00025 0002022 II kv Ettevõte: 4 800 €II·222022 III kv Ettevõte: 138 €III·222023 I kv Ettevõte: 701 €I·232024 III kv Ettevõte: 7 802 €III·242025 IV kv Ettevõte: 22 000 €IV·252026 II kv Ettevõte: 11 282 €II·2605 00010 00015 00020 00025 0002022 II kv Ettevõte: 4 800 €2022 III kv Ettevõte: 138 €III·222023 I kv Ettevõte: 701 €2024 III kv Ettevõte: 7 802 €III·242025 IV kv Ettevõte: 22 000 €2026 II kv Ettevõte: 11 282 €II·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 II kv — 11 282 — —
2025 IV kv — 22 000 — —
2024 III kv — 7 802 531 —
2023 I kv — 701 211 —
2022 III kv — 138 — —
2022 II kv — 4 800 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, € 2025: 1 000 € · tegevusala mediaan 13 580 € · parem kui 26% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 16 271 €20202021 Ettevõte: 3 049 € Tegevusala mediaan: 17 097 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 17 636 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 412 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 823 €20242025 Ettevõte: 1 000 € Tegevusala mediaan: 13 580 €202505 00010 00015 00020 0002020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 16 271 €2021 Ettevõte: 3 049 € Tegevusala mediaan: 17 097 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 17 636 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 412 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 823 €2025 Ettevõte: 1 000 € Tegevusala mediaan: 13 580 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 21 874 € · −76,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 102 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
-25 000025 00050 00075 000100 0002020 Ettevõte: 96 687 € Tegevusala mediaan: 435 €20202021 Ettevõte: 6 765 € Tegevusala mediaan: 667 €20212022 Ettevõte: -22 487 € Tegevusala mediaan: 440 €20222023 Ettevõte: 3 900 € Tegevusala mediaan: 418 €20232024 Ettevõte: 94 254 € Tegevusala mediaan: 116 €20242025 Ettevõte: 21 874 € Tegevusala mediaan: 102 €2025-25 000025 00050 00075 000100 0002020 Ettevõte: 96 687 € Tegevusala mediaan: 435 €2021 Ettevõte: 6 765 € Tegevusala mediaan: 667 €20212022 Ettevõte: -22 487 € Tegevusala mediaan: 440 €2023 Ettevõte: 3 900 € Tegevusala mediaan: 418 €20232024 Ettevõte: 94 254 € Tegevusala mediaan: 116 €2025 Ettevõte: 21 874 € Tegevusala mediaan: 102 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 2 187,4 % · tegevusala mediaan 8,9 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11,7 %20202021 Ettevõte: 221,9 % Tegevusala mediaan: 13,4 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,3 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11,1 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 9,0 %20242025 Ettevõte: 2 187,4 % Tegevusala mediaan: 8,9 %202505001 0001 5002 0002 5002020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11,7 %2021 Ettevõte: 221,9 % Tegevusala mediaan: 13,4 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,3 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11,1 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 9,0 %2025 Ettevõte: 2 187,4 % Tegevusala mediaan: 8,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 179 127 € · +39,1% võrreldes 2024
0501001502002020 Ettevõte: 130 428 €20202021 Ettevõte: 108 501 €20212022 Ettevõte: 66 265 €20222023 Ettevõte: 64 815 €20232024 Ettevõte: 128 750 €20242025 Ettevõte: 179 127 €20250501001502002020 Ettevõte: 130 428 €2021 Ettevõte: 108 501 €20212022 Ettevõte: 66 265 €2023 Ettevõte: 64 815 €20232024 Ettevõte: 128 750 €2025 Ettevõte: 179 127 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 71 743 € · −43,9% võrreldes 2024
0501001502020 Ettevõte: 99 187 €20202021 Ettevõte: 105 951 €20212022 Ettevõte: 63 715 €20222023 Ettevõte: 64 815 €20232024 Ettevõte: 127 869 €20242025 Ettevõte: 71 743 €20250501001502020 Ettevõte: 99 187 €2021 Ettevõte: 105 951 €20212022 Ettevõte: 63 715 €2023 Ettevõte: 64 815 €20232024 Ettevõte: 127 869 €2025 Ettevõte: 71 743 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 000 21 874 179 127 71 743 0
2024 0 94 254 128 750 127 869 0
2023 0 3 900 64 815 64 815 0
2022 0 -22 487 66 265 63 715 0
2021 3 049 6 765 108 501 105 951 0
2020 — 96 687 130 428 99 187 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
2 187,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
30,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
12,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
40,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
59,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,11
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 16.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 13.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 13.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 30.10.2019 – 31.12.2020 07.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 77111Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50131866 / 4
29.07.2026
Muutmiskanne Jõustunud
29.07.2026
PDF
Ä 50131866 / 3
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50131866 / 2
24.03.2020
Muutmiskanne Jõustunud
24.03.2020
PDF
Ä 50131866 / M1
20.03.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 30.03.2020 Puudused kõrvaldatud
21.03.2020
PDF
Ä 50131866
30.10.2019
Esmakanne Jõustunud
30.10.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes