Surfondbri Comeilmerize OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14834803 OÜ Tallinn Registreeritud 28.10.2019
Võrdle

Surfondbri Comeilmerize OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14834803, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Ajutise tööjõu rent. EMTA andmetel oli 2025 I kv käive 42 447 € ja töötajaid .

Käive
42 447 €
↓ 65,4% võrreldes: 2024 IV kv
Riiklikud maksud
5 432 €
↓ 52,0% võrreldes: 2024 IV kv
Tööjõumaksud
6 578 €
↓ 46,7% võrreldes: 2024 IV kv
Töötajad
—

2025 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tööhõive · EMTAK 78

  • Käive · 2025 I kv 42 447 €
    tegevusala mediaan 32 743 € · ettevõtteid tegevusalal: 696
  • Müügitulu · 2023 164 868 €
    tegevusala mediaan 34 915 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 163
  • Puhasrentaablus · 2023 9,7 %
    tegevusala mediaan 4,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 881

Maksud ja käive

2022 II kv – 2025 I kv
Käive, tuh € 2025 I kv: 42 447 € · −65,4% võrreldes 2024 IV kv · tegevusala mediaan 32 743 € · parem kui 56% tegevusala ettevõtetel
02550751001252022 II kv Ettevõte: 4 167 € Tegevusala mediaan: 34 539 €II·222022 III kv Ettevõte: 43 967 € Tegevusala mediaan: 37 589 €2022 IV kv Ettevõte: 37 500 € Tegevusala mediaan: 40 137 €IV·222023 I kv Ettevõte: 111 205 € Tegevusala mediaan: 31 593 €2023 II kv Ettevõte: 81 231 € Tegevusala mediaan: 33 516 €II·232023 III kv Ettevõte: 15 290 € Tegevusala mediaan: 34 622 €2023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 535 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 32 430 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 35 403 €II·242024 III kv Ettevõte: 45 684 € Tegevusala mediaan: 41 747 €2024 IV kv Ettevõte: 122 578 € Tegevusala mediaan: 36 918 €IV·242025 I kv Ettevõte: 42 447 € Tegevusala mediaan: 32 743 €I·2502550751001252023 II kv Ettevõte: 81 231 € Tegevusala mediaan: 33 516 €2023 III kv Ettevõte: 15 290 € Tegevusala mediaan: 34 622 €III·232023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 535 €2024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 32 430 €I·242024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 35 403 €2024 III kv Ettevõte: 45 684 € Tegevusala mediaan: 41 747 €III·242024 IV kv Ettevõte: 122 578 € Tegevusala mediaan: 36 918 €2025 I kv Ettevõte: 42 447 € Tegevusala mediaan: 32 743 €I·25
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2024 IV kv: 12 344 € · +3 544,4% võrreldes 2024 III kv · tegevusala mediaan 1 536 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002022 II kv Ettevõte: 3 310 € Tegevusala mediaan: 1 169 €II·222022 III kv Ettevõte: 3 062 € Tegevusala mediaan: 1 316 €2022 IV kv Ettevõte: 5 448 € Tegevusala mediaan: 1 525 €IV·222023 I kv Ettevõte: 1 038 € Tegevusala mediaan: 1 286 €2023 II kv Ettevõte: 2 577 € Tegevusala mediaan: 1 275 €II·232023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 350 €2023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 458 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 294 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 368 €II·242024 III kv Ettevõte: 339 € Tegevusala mediaan: 1 353 €2024 IV kv Ettevõte: 12 344 € Tegevusala mediaan: 1 536 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 405 €I·2502 5005 0007 50010 00012 5002023 II kv Ettevõte: 2 577 € Tegevusala mediaan: 1 275 €2023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 350 €III·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 458 €2024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 294 €I·242024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 368 €2024 III kv Ettevõte: 339 € Tegevusala mediaan: 1 353 €III·242024 IV kv Ettevõte: 12 344 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 405 €I·25
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2024 IV kv: 1 · −85,7% võrreldes 2024 III kv
02468102022 II kv Ettevõte: 1II·222022 III kv Ettevõte: 12022 IV kv Ettevõte: 1IV·222023 I kv Ettevõte: 102023 II kv Ettevõte: 7II·232023 III kv Ettevõte: —2023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: 72024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: —I·25024682023 II kv Ettevõte: 72023 III kv Ettevõte: —III·232023 IV kv Ettevõte: —2024 I kv Ettevõte: —I·242024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: 7III·242024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: —I·25
Riiklikud maksud, € 2025 I kv: 5 432 € · −52,0% võrreldes 2024 IV kv
05 00010 00015 00020 0002022 II kv Ettevõte: 3 470 €II·222022 III kv Ettevõte: 8 440 €2022 IV kv Ettevõte: 12 643 €IV·222023 I kv Ettevõte: 13 864 €2023 II kv Ettevõte: 16 813 €II·232023 III kv Ettevõte: 5 098 €2023 IV kv Ettevõte: 20 €IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: 4 858 €2024 IV kv Ettevõte: 11 326 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 432 €I·2505 00010 00015 00020 0002023 II kv Ettevõte: 16 813 €2023 III kv Ettevõte: 5 098 €III·232023 IV kv Ettevõte: 20 €2024 I kv Ettevõte: —I·242024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: 4 858 €III·242024 IV kv Ettevõte: 11 326 €2025 I kv Ettevõte: 5 432 €I·25
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2025 I kv 42 447 5 432 6 578 —
2024 IV kv 122 578 11 326 12 344 1
2024 III kv 45 684 4 858 2 371 7
2024 II kv — — — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv — 20 — —
2023 III kv 15 290 5 098 5 569 —
2023 II kv 81 231 16 813 18 041 7
2023 I kv 111 205 13 864 10 384 10
2022 IV kv 37 500 12 643 5 448 1
2022 III kv 43 967 8 440 3 062 1
2022 II kv 4 167 3 470 3 310 1
2022 I kv 58 333 20 912 9 935 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2023
Müügitulu, tuh € 2023: 164 868 € · +14,5% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 34 915 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
02004006002020 Ettevõte: 502 198 € Tegevusala mediaan: 26 657 €20202021 Ettevõte: 501 487 € Tegevusala mediaan: 31 703 €20212022 Ettevõte: 143 967 € Tegevusala mediaan: 36 767 €20222023 Ettevõte: 164 868 € Tegevusala mediaan: 34 915 €202302004006002020 Ettevõte: 502 198 € Tegevusala mediaan: 26 657 €2021 Ettevõte: 501 487 € Tegevusala mediaan: 31 703 €20212022 Ettevõte: 143 967 € Tegevusala mediaan: 36 767 €2023 Ettevõte: 164 868 € Tegevusala mediaan: 34 915 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2023: 15 965 € · −80,7% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 332 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
0501001502020 Ettevõte: 147 583 € Tegevusala mediaan: 295 €20202021 Ettevõte: 41 441 € Tegevusala mediaan: 870 €20212022 Ettevõte: 82 571 € Tegevusala mediaan: 1 074 €20222023 Ettevõte: 15 965 € Tegevusala mediaan: 332 €20230501001502020 Ettevõte: 147 583 € Tegevusala mediaan: 295 €2021 Ettevõte: 41 441 € Tegevusala mediaan: 870 €20212022 Ettevõte: 82 571 € Tegevusala mediaan: 1 074 €2023 Ettevõte: 15 965 € Tegevusala mediaan: 332 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2023: 9,7 % · −47,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,7 % · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
02040602020 Ettevõte: 29,4 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20202021 Ettevõte: 8,3 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20212022 Ettevõte: 57,4 % Tegevusala mediaan: 6,6 %20222023 Ettevõte: 9,7 % Tegevusala mediaan: 4,7 %202302040602020 Ettevõte: 29,4 % Tegevusala mediaan: 7,5 %2021 Ettevõte: 8,3 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20212022 Ettevõte: 57,4 % Tegevusala mediaan: 6,6 %2023 Ettevõte: 9,7 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2023: 315 222 € · −0,4% võrreldes 2022
01002003004002020 Ettevõte: 176 396 €20202021 Ettevõte: 251 449 €20212022 Ettevõte: 316 521 €20222023 Ettevõte: 315 222 €202301002003004002020 Ettevõte: 176 396 €2021 Ettevõte: 251 449 €20212022 Ettevõte: 316 521 €2023 Ettevõte: 315 222 €2023
Omakapital, tuh € 2023: 190 060 € · +9,2% võrreldes 2022
0501001502002020 Ettevõte: 150 083 €20202021 Ettevõte: 91 524 €20212022 Ettevõte: 174 095 €20222023 Ettevõte: 190 060 €20230501001502002020 Ettevõte: 150 083 €2021 Ettevõte: 91 524 €20212022 Ettevõte: 174 095 €2023 Ettevõte: 190 060 €2023
Töötajad 2023: 5 · +400,0% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
02468102020 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 2202302468102020 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2023 164 868 15 965 83 008 315 222 190 060 5
2022 143 967 82 571 32 215 316 521 174 095 1
2021 501 487 41 441 270 572 251 449 91 524 9
2020 502 198 147 583 241 693 176 396 150 083 7

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2023

Puhasrentaablus
9,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
8,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
5,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
60,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
39,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,27
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
32 974 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 383 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 09.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 25.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 20.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 28.10.2019 – 31.12.2020 14.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Juhatuse andmed puuduvad.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Rando Saarepere
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 17.02.2025

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 78201Ajutise tööjõu rent Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50131558 / M5
06.11.2025
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) 02.12.2025 Jõustunud
03.12.2025
PDF
Ä 50131558 / 6
06.11.2025
Kandemäärus ex officio Jõustunud
06.11.2025
PDF
Ä 50131558 / M4
22.10.2025
Korraldav määrus 05.11.2025 Jõustunud
22.10.2025
PDF
Ä 50131558 / M3
14.05.2025
Korraldav määrus Jõustunud
14.05.2025
PDF
Ä 50131558 / M2
04.03.2025
Korraldav määrus Jõustunud
04.03.2025
PDF
Ä 50131558 / M1
28.02.2025
Korraldav määrus Jõustunud
28.02.2025
PDF
Ä 50131558 / 5
14.02.2025
Muutmiskanne Jõustunud
14.02.2025
PDF
Ä 50131558 / 4
10.02.2025
Muutmiskanne Jõustunud
10.02.2025
PDF
Ä 50131558 / 3
05.01.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
05.01.2024
PDF
Ä 50131558 / 2
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50131558
28.10.2019
Esmakanne Jõustunud
28.10.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes