OÜ Pöide Tehnika

Registrisse kantud Registrikood 14832939 OÜ Ardla küla Registreeritud 24.10.2019
Võrdle

OÜ Pöide Tehnika (OÜ), Ardla küla, registrikood 14832939, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud kaeve- ja mullatööd. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 18 424 € ja töötajaid 2.

Käive
18 424 €
↓ 38,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 370 €
↓ 33,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 546 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43

  • Käive · 2026 III kv 18 424 €
    tegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 273 €
    tegevusala mediaan 1 236 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 958
  • Müügitulu · 2025 174 341 €
    tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
  • Puhasrentaablus · 2025 14,1 %
    tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 18 424 € · −38,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 54 028 € Tegevusala mediaan: 23 403 €IV·232024 I kv Ettevõte: 11 757 € Tegevusala mediaan: 16 922 €2024 II kv Ettevõte: 22 162 € Tegevusala mediaan: 18 660 €II·242024 III kv Ettevõte: 28 213 € Tegevusala mediaan: 21 547 €2024 IV kv Ettevõte: 75 635 € Tegevusala mediaan: 23 300 €IV·242025 I kv Ettevõte: 13 895 € Tegevusala mediaan: 17 914 €2025 II kv Ettevõte: 62 746 € Tegevusala mediaan: 20 215 €II·252025 III kv Ettevõte: 22 889 € Tegevusala mediaan: 22 700 €2025 IV kv Ettevõte: 65 337 € Tegevusala mediaan: 23 111 €IV·252026 I kv Ettevõte: 27 288 € Tegevusala mediaan: 17 425 €2026 II kv Ettevõte: 29 980 € Tegevusala mediaan: 20 462 €II·262026 III kv Ettevõte: 18 424 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 75 635 € Tegevusala mediaan: 23 300 €2025 I kv Ettevõte: 13 895 € Tegevusala mediaan: 17 914 €I·252025 II kv Ettevõte: 62 746 € Tegevusala mediaan: 20 215 €2025 III kv Ettevõte: 22 889 € Tegevusala mediaan: 22 700 €III·252025 IV kv Ettevõte: 65 337 € Tegevusala mediaan: 23 111 €2026 I kv Ettevõte: 27 288 € Tegevusala mediaan: 17 425 €I·262026 II kv Ettevõte: 29 980 € Tegevusala mediaan: 20 462 €2026 III kv Ettevõte: 18 424 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 273 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 236 € · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 1 284 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 284 € Tegevusala mediaan: 1 105 €2024 II kv Ettevõte: 1 284 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 284 € Tegevusala mediaan: 1 141 €2024 IV kv Ettevõte: 1 284 € Tegevusala mediaan: 1 178 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 297 € Tegevusala mediaan: 1 177 €2025 II kv Ettevõte: 1 303 € Tegevusala mediaan: 1 194 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 303 € Tegevusala mediaan: 1 250 €2025 IV kv Ettevõte: 1 303 € Tegevusala mediaan: 1 270 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 283 € Tegevusala mediaan: 1 202 €2026 II kv Ettevõte: 1 273 € Tegevusala mediaan: 1 197 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 273 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 284 € Tegevusala mediaan: 1 178 €2025 I kv Ettevõte: 1 297 € Tegevusala mediaan: 1 177 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 303 € Tegevusala mediaan: 1 194 €2025 III kv Ettevõte: 1 303 € Tegevusala mediaan: 1 250 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 303 € Tegevusala mediaan: 1 270 €2026 I kv Ettevõte: 1 283 € Tegevusala mediaan: 1 202 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 273 € Tegevusala mediaan: 1 197 €2026 III kv Ettevõte: 1 273 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 370 € · −33,7% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 1 344 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 970 €2024 II kv Ettevõte: 4 816 €II·242024 III kv Ettevõte: 6 024 €2024 IV kv Ettevõte: 13 317 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 531 €2025 II kv Ettevõte: 10 676 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 455 €2025 IV kv Ettevõte: 10 968 €IV·252026 I kv Ettevõte: 7 115 €2026 II kv Ettevõte: 5 080 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 370 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 13 317 €2025 I kv Ettevõte: 3 531 €I·252025 II kv Ettevõte: 10 676 €2025 III kv Ettevõte: 2 455 €III·252025 IV kv Ettevõte: 10 968 €2026 I kv Ettevõte: 7 115 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 080 €2026 III kv Ettevõte: 3 370 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 18 424 3 370 2 546 2
2026 II kv 29 980 5 080 2 546 2
2026 I kv 27 288 7 115 2 566 2
2025 IV kv 65 337 10 968 2 606 2
2025 III kv 22 889 2 455 2 606 2
2025 II kv 62 746 10 676 2 606 2
2025 I kv 13 895 3 531 2 594 2
2024 IV kv 75 635 13 317 2 568 2
2024 III kv 28 213 6 024 2 568 2
2024 II kv 22 162 4 816 2 568 2
2024 I kv 11 757 3 970 2 568 2
2023 IV kv 54 028 1 344 2 568 2
2023 III kv 63 945 10 560 2 568 2
2023 II kv 33 066 — 2 568 2
2023 I kv 31 435 7 048 2 630 2
2022 IV kv 27 102 2 757 1 003 2
2022 III kv 21 149 1 635 1 003 2
2022 II kv 16 296 1 906 984 2
2022 I kv 6 832 1 867 975 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
424 €
Käive töötaja kohta kvartalis
9 212 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 174 341 € · +20,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
0501001502002020 Ettevõte: 960 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 57 199 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 84 333 € Tegevusala mediaan: 37 940 €20222023 Ettevõte: 170 336 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 144 229 € Tegevusala mediaan: 35 372 €20242025 Ettevõte: 174 341 € Tegevusala mediaan: 37 328 €20250501001502002020 Ettevõte: 960 € Tegevusala mediaan: 33 953 €2021 Ettevõte: 57 199 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 84 333 € Tegevusala mediaan: 37 940 €2023 Ettevõte: 170 336 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 144 229 € Tegevusala mediaan: 35 372 €2025 Ettevõte: 174 341 € Tegevusala mediaan: 37 328 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 24 666 € · +260,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 697 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: 6 658 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 14 729 € Tegevusala mediaan: 823 €20222023 Ettevõte: 37 815 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: 6 837 € Tegevusala mediaan: 432 €20242025 Ettevõte: 24 666 € Tegevusala mediaan: 561 €2025010 00020 00030 00040 0002020 Ettevõte: 697 € Tegevusala mediaan: 507 €2021 Ettevõte: 6 658 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 14 729 € Tegevusala mediaan: 823 €2023 Ettevõte: 37 815 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: 6 837 € Tegevusala mediaan: 432 €2025 Ettevõte: 24 666 € Tegevusala mediaan: 561 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 14,1 % · +9,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
05101520252020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 11,6 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 17,5 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20222023 Ettevõte: 22,2 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: 4,7 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20242025 Ettevõte: 14,1 % Tegevusala mediaan: 3,9 %202505101520252020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,1 %2021 Ettevõte: 11,6 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 17,5 % Tegevusala mediaan: 4,8 %2023 Ettevõte: 22,2 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: 4,7 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025 Ettevõte: 14,1 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 175 871 € · +1,7% võrreldes 2024
0501001502002020 Ettevõte: 3 447 €20202021 Ettevõte: 17 602 €20212022 Ettevõte: 72 135 €20222023 Ettevõte: 159 931 €20232024 Ettevõte: 172 863 €20242025 Ettevõte: 175 871 €20250501001502002020 Ettevõte: 3 447 €2021 Ettevõte: 17 602 €20212022 Ettevõte: 72 135 €2023 Ettevõte: 159 931 €20232024 Ettevõte: 172 863 €2025 Ettevõte: 175 871 €2025
Omakapital, € 2025: 94 152 € · +35,5% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002020 Ettevõte: 3 447 €20202021 Ettevõte: 10 105 €20212022 Ettevõte: 24 834 €20222023 Ettevõte: 62 649 €20232024 Ettevõte: 69 486 €20242025 Ettevõte: 94 152 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002020 Ettevõte: 3 447 €2021 Ettevõte: 10 105 €20212022 Ettevõte: 24 834 €2023 Ettevõte: 62 649 €20232024 Ettevõte: 69 486 €2025 Ettevõte: 94 152 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 174 341 24 666 32 112 175 871 94 152 2
2024 144 229 6 837 32 112 172 863 69 486 2
2023 170 336 37 815 32 112 159 931 62 649 2
2022 84 333 14 729 15 569 72 135 24 834 2
2021 57 199 6 658 8 595 17 602 10 105 2
2020 960 697 — 3 447 3 447 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
14,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
26,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
14,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
53,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
46,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,20
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
87 171 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 338 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 23.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 24.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 04.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 03.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 07.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 24.10.2019 – 31.12.2020 20.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

  • Ivar Kula
    Asutaja · 1 250 € · 23.10.2019
  • Janno Kula
    Asutaja · 1 250 € · 23.10.2019
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 43129Muud kaeve- ja mullatööd Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50131366 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50131366 / 4
07.04.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
07.04.2022
PDF
Ä 50131366 / 3
02.12.2021
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2021
PDF
Ä 50131366 / 2
22.10.2021
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
16.11.2021
PDF
Ä 50131366 / M1
05.10.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.10.2021 Jõustunud
05.10.2021
PDF
Ä 50131366
24.10.2019
Esmakanne Jõustunud
24.10.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes