KSR-Projekt OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14819749
OÜ Tallinn Registreeritud 04.10.2019
Võrdle
KSR-Projekt OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14819749, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Maanteede ja kiirteede ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 23 568 € ja töötajaid 1.
Käive
23 568 €
↓ 19,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Rajatiste ehitus · EMTAK 42
Käive · 2026 III kv 23 568 €
parem kui 32% ettevõtetel
tegevusala mediaan 52 240 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 125
Tööjõumaksud töötaja kohta 1 282 €
parem kui 35% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 750 € · ettevõtteid tegevusalal: 933
Müügitulu · 2024 825 961 €
parem kui 82% ettevõtetel
tegevusala mediaan 74 590 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 497
Puhasrentaablus · 2024 30,9 %
parem kui 86% ettevõtetel
tegevusala mediaan 4,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 261
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 23 568 € · −19,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 52 240 € · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 2023 IV kv
Ettevõte: 14 439 €
Tegevusala mediaan: 57 537 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 111 619 €
Tegevusala mediaan: 30 131 € 2024 II kv
Ettevõte: 165 230 €
Tegevusala mediaan: 43 636 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 241 648 €
Tegevusala mediaan: 55 552 € 2024 IV kv
Ettevõte: 284 244 €
Tegevusala mediaan: 59 411 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 153 481 €
Tegevusala mediaan: 34 084 € 2025 II kv
Ettevõte: 17 335 €
Tegevusala mediaan: 44 234 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 112 302 €
Tegevusala mediaan: 54 940 € 2025 IV kv
Ettevõte: 14 839 €
Tegevusala mediaan: 60 220 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 150 €
Tegevusala mediaan: 36 839 € 2026 II kv
Ettevõte: 29 370 €
Tegevusala mediaan: 44 874 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 23 568 €
Tegevusala mediaan: 52 240 € III·26 0 100 200 300 2024 IV kv
Ettevõte: 284 244 €
Tegevusala mediaan: 59 411 € 2025 I kv
Ettevõte: 153 481 €
Tegevusala mediaan: 34 084 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 17 335 €
Tegevusala mediaan: 44 234 € 2025 III kv
Ettevõte: 112 302 €
Tegevusala mediaan: 54 940 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 14 839 €
Tegevusala mediaan: 60 220 € 2026 I kv
Ettevõte: 150 €
Tegevusala mediaan: 36 839 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 29 370 €
Tegevusala mediaan: 44 874 € 2026 III kv
Ettevõte: 23 568 €
Tegevusala mediaan: 52 240 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 1 282 € · tegevusala mediaan 1 750 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2023 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 696 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 66 €
Tegevusala mediaan: 1 534 € 2024 II kv
Ettevõte: 465 €
Tegevusala mediaan: 1 448 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 751 €
Tegevusala mediaan: 1 657 € 2024 IV kv
Ettevõte: 213 €
Tegevusala mediaan: 1 890 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 4 404 €
Tegevusala mediaan: 1 717 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 538 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 944 €
Tegevusala mediaan: 1 845 € 2025 IV kv
Ettevõte: 673 €
Tegevusala mediaan: 2 070 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 721 € 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 482 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 282 €
Tegevusala mediaan: 1 750 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2024 IV kv
Ettevõte: 213 €
Tegevusala mediaan: 1 890 € 2025 I kv
Ettevõte: 4 404 €
Tegevusala mediaan: 1 717 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 538 € 2025 III kv
Ettevõte: 944 €
Tegevusala mediaan: 1 845 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 673 €
Tegevusala mediaan: 2 070 € 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 721 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 482 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 282 €
Tegevusala mediaan: 1 750 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0 5 10 15 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 13 2024 II kv
Ettevõte: 15 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 13 2024 IV kv
Ettevõte: 15 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: — 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0 5 10 15 2024 IV kv
Ettevõte: 15 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: — I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 3 701 €
0 20 000 40 000 60 000 2023 IV kv
Ettevõte: 1 707 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 5 809 € 2024 II kv
Ettevõte: 27 818 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 42 752 € 2024 IV kv
Ettevõte: 54 252 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 31 580 € 2025 II kv
Ettevõte: 2 713 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 6 617 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 298 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 300 € 2026 II kv
Ettevõte: — II·26 2026 III kv
Ettevõte: 3 701 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 2024 IV kv
Ettevõte: 54 252 € 2025 I kv
Ettevõte: 31 580 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 2 713 € 2025 III kv
Ettevõte: 6 617 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 298 € 2026 I kv
Ettevõte: 300 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: — 2026 III kv
Ettevõte: 3 701 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2020 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2024: 825 961 € · +1 097,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 74 590 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
0 200 400 600 800 1 000 2020
Ettevõte: 232 390 €
Tegevusala mediaan: 79 900 € 2020 2021
Ettevõte: 168 295 €
Tegevusala mediaan: 85 202 € 2021 2022
Ettevõte: 173 964 €
Tegevusala mediaan: 83 429 € 2022 2023
Ettevõte: 69 000 €
Tegevusala mediaan: 84 652 € 2023 2024
Ettevõte: 825 961 €
Tegevusala mediaan: 74 590 € 2024 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 88 960 € 2025 0 200 400 600 800 1 000 2020
Ettevõte: 232 390 €
Tegevusala mediaan: 79 900 € 2021
Ettevõte: 168 295 €
Tegevusala mediaan: 85 202 € 2021 2022
Ettevõte: 173 964 €
Tegevusala mediaan: 83 429 € 2023
Ettevõte: 69 000 €
Tegevusala mediaan: 84 652 € 2023 2024
Ettevõte: 825 961 €
Tegevusala mediaan: 74 590 € 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 88 960 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2024: 254 911 € · +383,3% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 984 € · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 2020
Ettevõte: 12 522 €
Tegevusala mediaan: 1 997 € 2020 2021
Ettevõte: 13 440 €
Tegevusala mediaan: 2 977 € 2021 2022
Ettevõte: 1 033 €
Tegevusala mediaan: 2 069 € 2022 2023
Ettevõte: 52 748 €
Tegevusala mediaan: 2 486 € 2023 2024
Ettevõte: 254 911 €
Tegevusala mediaan: 1 984 € 2024 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 500 € 2025 0 100 200 300 2020
Ettevõte: 12 522 €
Tegevusala mediaan: 1 997 € 2021
Ettevõte: 13 440 €
Tegevusala mediaan: 2 977 € 2021 2022
Ettevõte: 1 033 €
Tegevusala mediaan: 2 069 € 2023
Ettevõte: 52 748 €
Tegevusala mediaan: 2 486 € 2023 2024
Ettevõte: 254 911 €
Tegevusala mediaan: 1 984 € 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 500 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2024: 30,9 % · −45,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,7 % · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
0 20 40 60 80 2020
Ettevõte: 5,4 %
Tegevusala mediaan: 5,2 % 2020 2021
Ettevõte: 8,0 %
Tegevusala mediaan: 6,0 % 2021 2022
Ettevõte: 0,6 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2022 2023
Ettevõte: 76,4 %
Tegevusala mediaan: 5,1 % 2023 2024
Ettevõte: 30,9 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2024 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 5,0 % 2025 0 20 40 60 80 2020
Ettevõte: 5,4 %
Tegevusala mediaan: 5,2 % 2021
Ettevõte: 8,0 %
Tegevusala mediaan: 6,0 % 2021 2022
Ettevõte: 0,6 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2023
Ettevõte: 76,4 %
Tegevusala mediaan: 5,1 % 2023 2024
Ettevõte: 30,9 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 5,0 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2024: 411 647 € · +220,1% võrreldes 2023
0 100 200 300 400 500 2020
Ettevõte: 23 527 € 2020 2021
Ettevõte: 41 664 € 2021 2022
Ettevõte: 33 849 € 2022 2023
Ettevõte: 128 594 € 2023 2024
Ettevõte: 411 647 € 2024 2025
Ettevõte: — 2025 0 100 200 300 400 500 2020
Ettevõte: 23 527 € 2021
Ettevõte: 41 664 € 2021 2022
Ettevõte: 33 849 € 2023
Ettevõte: 128 594 € 2023 2024
Ettevõte: 411 647 € 2025
Ettevõte: — 2025
Omakapital , tuh € 2024: 335 187 € · +317,5% võrreldes 2023
0 100 200 300 400 2020
Ettevõte: 12 522 € 2020 2021
Ettevõte: 25 962 € 2021 2022
Ettevõte: 29 495 € 2022 2023
Ettevõte: 80 276 € 2023 2024
Ettevõte: 335 187 € 2024 2025
Ettevõte: — 2025 0 100 200 300 400 2020
Ettevõte: 12 522 € 2021
Ettevõte: 25 962 € 2021 2022
Ettevõte: 29 495 € 2023
Ettevõte: 80 276 € 2023 2024
Ettevõte: 335 187 € 2025
Ettevõte: — 2025
Töötajad 2025: 1 · −75,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 2020
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 3 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 3 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 3 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025 0 1 2 3 4 2020
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 3 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 3 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 3 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
19.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
18.07.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
13.07.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
29.07.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
04.10.2019 – 31.12.2020
06.04.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
42111 Maanteede ja kiirteede ehitus
Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev
Nimetus
Tähtaeg
Olek
Dokument
Ä 50129935 / M2 15.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
18.10.2024
Puudused kõrvaldatud19.07.2024
PDF PDF
Ä 50129935 / 3 01.04.2024
Muutmiskanne
Jõustunud01.04.2024
PDF PDF
Ä 50129935 / 2 02.09.2023
Muutmiskanne
Jõustunud02.09.2023
PDF PDF
Ä 50129935 / M1 30.03.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
29.04.2022
Puudused kõrvaldatud06.04.2022
PDF PDF
Ä 50129935 04.10.2019
Esmakanne
Jõustunud04.10.2019
PDF PDF
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes