Haavistu teenused OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14815823
OÜ Hüti küla Registreeritud 30.09.2019
Võrdle
Haavistu teenused OÜ (OÜ), Hüti küla, registrikood 14815823, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Taimekasvatuse abitegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 5 715 € ja töötajaid .
Käive
5 715 €
↓ 90,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 165 €
↓ 87,7% võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01
Käive · 2026 III kv 5 715 €
parem kui 32% ettevõtetel
tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
Müügitulu · 2025 116 639 €
parem kui 81% ettevõtetel
tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
Puhasrentaablus · 2025 40,4 %
parem kui 75% ettevõtetel
tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 5 715 € · −90,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 2023 IV kv
Ettevõte: 102 561 €
Tegevusala mediaan: 15 926 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 182 302 €
Tegevusala mediaan: 10 286 € 2024 II kv
Ettevõte: 113 865 €
Tegevusala mediaan: 9 284 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 108 669 €
Tegevusala mediaan: 14 188 € 2024 IV kv
Ettevõte: 109 307 €
Tegevusala mediaan: 16 824 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 48 808 €
Tegevusala mediaan: 10 098 € 2025 II kv
Ettevõte: 5 894 €
Tegevusala mediaan: 9 357 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 203 €
Tegevusala mediaan: 13 190 € 2025 IV kv
Ettevõte: 40 565 €
Tegevusala mediaan: 17 924 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 130 465 €
Tegevusala mediaan: 9 867 € 2026 II kv
Ettevõte: 59 729 €
Tegevusala mediaan: 10 064 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 5 715 €
Tegevusala mediaan: 15 366 € III·26 0 50 100 150 2024 IV kv
Ettevõte: 109 307 €
Tegevusala mediaan: 16 824 € 2025 I kv
Ettevõte: 48 808 €
Tegevusala mediaan: 10 098 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 5 894 €
Tegevusala mediaan: 9 357 € 2025 III kv
Ettevõte: 203 €
Tegevusala mediaan: 13 190 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 40 565 €
Tegevusala mediaan: 17 924 € 2026 I kv
Ettevõte: 130 465 €
Tegevusala mediaan: 9 867 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 59 729 €
Tegevusala mediaan: 10 064 € 2026 III kv
Ettevõte: 5 715 €
Tegevusala mediaan: 15 366 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 II kv: 0 € · tegevusala mediaan 1 229 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2023 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 179 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 329 € 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 121 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 185 € 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 307 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 459 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 262 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 327 € 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 446 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 534 € 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 229 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 296 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 307 € 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 459 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 262 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 327 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 446 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 534 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 229 € 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 296 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 II kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 I kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 IV kv
Ettevõte: — IV·23 2024 I kv
Ettevõte: — 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 2024 III kv
Ettevõte: — 2024 IV kv
Ettevõte: 1 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: — III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: 1 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: — III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 2 165 € · −87,7% võrreldes 2026 II kv
0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2023 IV kv
Ettevõte: 3 641 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 21 259 € 2024 II kv
Ettevõte: 16 625 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 10 826 € 2024 IV kv
Ettevõte: 11 629 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 2 690 € 2025 II kv
Ettevõte: 6 749 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 15 663 € 2025 IV kv
Ettevõte: 4 964 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 10 128 € 2026 II kv
Ettevõte: 17 539 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 2 165 € III·26 0 5 000 10 000 15 000 20 000 2024 IV kv
Ettevõte: 11 629 € 2025 I kv
Ettevõte: 2 690 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 6 749 € 2025 III kv
Ettevõte: 15 663 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 4 964 € 2026 I kv
Ettevõte: 10 128 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 17 539 € 2026 III kv
Ettevõte: 2 165 € III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2020 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 116 639 € · −68,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 2020
Ettevõte: 49 224 €
Tegevusala mediaan: 9 558 € 2020 2021
Ettevõte: 150 623 €
Tegevusala mediaan: 9 481 € 2021 2022
Ettevõte: 171 487 €
Tegevusala mediaan: 11 120 € 2022 2023
Ettevõte: 301 656 €
Tegevusala mediaan: 9 287 € 2023 2024
Ettevõte: 369 018 €
Tegevusala mediaan: 9 086 € 2024 2025
Ettevõte: 116 639 €
Tegevusala mediaan: 10 955 € 2025 0 100 200 300 400 2020
Ettevõte: 49 224 €
Tegevusala mediaan: 9 558 € 2021
Ettevõte: 150 623 €
Tegevusala mediaan: 9 481 € 2021 2022
Ettevõte: 171 487 €
Tegevusala mediaan: 11 120 € 2023
Ettevõte: 301 656 €
Tegevusala mediaan: 9 287 € 2023 2024
Ettevõte: 369 018 €
Tegevusala mediaan: 9 086 € 2025
Ettevõte: 116 639 €
Tegevusala mediaan: 10 955 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: 47 131 € · −63,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 2020
Ettevõte: 35 048 €
Tegevusala mediaan: 1 457 € 2020 2021
Ettevõte: 101 573 €
Tegevusala mediaan: 1 638 € 2021 2022
Ettevõte: 101 368 €
Tegevusala mediaan: 1 703 € 2022 2023
Ettevõte: 7 244 €
Tegevusala mediaan: 125 € 2023 2024
Ettevõte: 130 004 €
Tegevusala mediaan: 190 € 2024 2025
Ettevõte: 47 131 €
Tegevusala mediaan: 392 € 2025 0 50 100 150 2020
Ettevõte: 35 048 €
Tegevusala mediaan: 1 457 € 2021
Ettevõte: 101 573 €
Tegevusala mediaan: 1 638 € 2021 2022
Ettevõte: 101 368 €
Tegevusala mediaan: 1 703 € 2023
Ettevõte: 7 244 €
Tegevusala mediaan: 125 € 2023 2024
Ettevõte: 130 004 €
Tegevusala mediaan: 190 € 2025
Ettevõte: 47 131 €
Tegevusala mediaan: 392 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 40,4 % · +5,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
0 20 40 60 80 2020
Ettevõte: 71,2 %
Tegevusala mediaan: 17,4 % 2020 2021
Ettevõte: 67,4 %
Tegevusala mediaan: 18,5 % 2021 2022
Ettevõte: 59,1 %
Tegevusala mediaan: 20,8 % 2022 2023
Ettevõte: 2,4 %
Tegevusala mediaan: 6,7 % 2023 2024
Ettevõte: 35,2 %
Tegevusala mediaan: 8,1 % 2024 2025
Ettevõte: 40,4 %
Tegevusala mediaan: 10,0 % 2025 0 20 40 60 80 2020
Ettevõte: 71,2 %
Tegevusala mediaan: 17,4 % 2021
Ettevõte: 67,4 %
Tegevusala mediaan: 18,5 % 2021 2022
Ettevõte: 59,1 %
Tegevusala mediaan: 20,8 % 2023
Ettevõte: 2,4 %
Tegevusala mediaan: 6,7 % 2023 2024
Ettevõte: 35,2 %
Tegevusala mediaan: 8,1 % 2025
Ettevõte: 40,4 %
Tegevusala mediaan: 10,0 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 503 899 € · −0,4% võrreldes 2024
0 200 400 600 2020
Ettevõte: 35 048 € 2020 2021
Ettevõte: 192 465 € 2021 2022
Ettevõte: 280 865 € 2022 2023
Ettevõte: 405 220 € 2023 2024
Ettevõte: 505 743 € 2024 2025
Ettevõte: 503 899 € 2025 0 200 400 600 2020
Ettevõte: 35 048 € 2021
Ettevõte: 192 465 € 2021 2022
Ettevõte: 280 865 € 2023
Ettevõte: 405 220 € 2023 2024
Ettevõte: 505 743 € 2025
Ettevõte: 503 899 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 420 246 € · +12,6% võrreldes 2024
0 100 200 300 400 500 2020
Ettevõte: 35 048 € 2020 2021
Ettevõte: 136 621 € 2021 2022
Ettevõte: 237 989 € 2022 2023
Ettevõte: 243 111 € 2023 2024
Ettevõte: 373 115 € 2024 2025
Ettevõte: 420 246 € 2025 0 100 200 300 400 500 2020
Ettevõte: 35 048 € 2021
Ettevõte: 136 621 € 2021 2022
Ettevõte: 237 989 € 2023
Ettevõte: 243 111 € 2023 2024
Ettevõte: 373 115 € 2025
Ettevõte: 420 246 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
07.09.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
02.09.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
08.07.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
01.08.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
06.07.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
30.09.2019 – 31.12.2020
14.04.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
01611 Taimekasvatuse abitegevused
Põhitegevus
02401 Metsamajandust abistavad tegevused
5226 Muud veondust abistavad tegevusalad
81301 Maastiku hooldus ja korrashoid
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes