Bigroom Agency OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14812279 OÜ Tallinn Registreeritud 25.09.2019
Võrdle

Bigroom Agency OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14812279, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 29 056 € ja töötajaid 2.

Käive
29 056 €
↑ 164,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 820 €
↓ 48,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 096 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kunstiloome ja esituskunstid · EMTAK 90

  • Käive · 2026 III kv 29 056 €
    tegevusala mediaan 11 164 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 365
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 548 €
    tegevusala mediaan 1 096 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 077
  • Müügitulu · 2025 36 952 €
    tegevusala mediaan 3 365 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 777
  • Puhasrentaablus · 2025 6,0 %
    tegevusala mediaan 6,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 416

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 29 056 € · +164,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 11 164 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 10 223 € Tegevusala mediaan: 9 000 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 161 € Tegevusala mediaan: 9 650 €2024 II kv Ettevõte: 21 966 € Tegevusala mediaan: 8 357 €II·242024 III kv Ettevõte: 10 309 € Tegevusala mediaan: 10 795 €2024 IV kv Ettevõte: 15 197 € Tegevusala mediaan: 9 389 €IV·242025 I kv Ettevõte: 8 372 € Tegevusala mediaan: 9 320 €2025 II kv Ettevõte: 8 958 € Tegevusala mediaan: 8 080 €II·252025 III kv Ettevõte: 8 734 € Tegevusala mediaan: 10 850 €2025 IV kv Ettevõte: 8 206 € Tegevusala mediaan: 9 154 €IV·252026 I kv Ettevõte: 15 891 € Tegevusala mediaan: 10 512 €2026 II kv Ettevõte: 10 984 € Tegevusala mediaan: 9 107 €II·262026 III kv Ettevõte: 29 056 € Tegevusala mediaan: 11 164 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 15 197 € Tegevusala mediaan: 9 389 €2025 I kv Ettevõte: 8 372 € Tegevusala mediaan: 9 320 €I·252025 II kv Ettevõte: 8 958 € Tegevusala mediaan: 8 080 €2025 III kv Ettevõte: 8 734 € Tegevusala mediaan: 10 850 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 206 € Tegevusala mediaan: 9 154 €2026 I kv Ettevõte: 15 891 € Tegevusala mediaan: 10 512 €I·262026 II kv Ettevõte: 10 984 € Tegevusala mediaan: 9 107 €2026 III kv Ettevõte: 29 056 € Tegevusala mediaan: 11 164 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 548 € · −50,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 096 € · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 734 € Tegevusala mediaan: 840 €IV·232024 I kv Ettevõte: 805 € Tegevusala mediaan: 894 €2024 II kv Ettevõte: 840 € Tegevusala mediaan: 963 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 983 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 963 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 015 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 066 €II·252025 III kv Ettevõte: 337 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 IV kv Ettevõte: 1 010 € Tegevusala mediaan: 1 085 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 187 € Tegevusala mediaan: 1 067 €2026 II kv Ettevõte: 1 096 € Tegevusala mediaan: 1 089 €II·262026 III kv Ettevõte: 548 € Tegevusala mediaan: 1 096 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 963 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 015 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 066 €2025 III kv Ettevõte: 337 € Tegevusala mediaan: 1 085 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 010 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2026 I kv Ettevõte: 1 187 € Tegevusala mediaan: 1 067 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 096 € Tegevusala mediaan: 1 089 €2026 III kv Ettevõte: 548 € Tegevusala mediaan: 1 096 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +100,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 820 € · −48,3% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 908 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 493 €2024 II kv Ettevõte: 1 987 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 186 €2024 IV kv Ettevõte: 3 245 €IV·242025 I kv Ettevõte: 228 €2025 II kv Ettevõte: 562 €II·252025 III kv Ettevõte: 545 €2025 IV kv Ettevõte: 1 987 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 493 €2026 II kv Ettevõte: 3 520 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 820 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 3 245 €2025 I kv Ettevõte: 228 €I·252025 II kv Ettevõte: 562 €2025 III kv Ettevõte: 545 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 987 €2026 I kv Ettevõte: 3 493 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 520 €2026 III kv Ettevõte: 1 820 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 29 056 1 820 1 096 2
2026 II kv 10 984 3 520 1 096 1
2026 I kv 15 891 3 493 1 187 1
2025 IV kv 8 206 1 987 1 010 1
2025 III kv 8 734 545 337 1
2025 II kv 8 958 562 — —
2025 I kv 8 372 228 — —
2024 IV kv 15 197 3 245 280 —
2024 III kv 10 309 3 186 840 —
2024 II kv 21 966 1 987 840 1
2024 I kv 5 161 2 493 805 1
2023 IV kv 10 223 908 734 1
2023 III kv 14 972 2 851 734 1
2023 II kv 14 437 1 235 734 1
2023 I kv 10 669 2 725 1 193 1
2022 IV kv 9 560 710 644 2
2022 III kv — 578 644 1
2022 II kv — 578 644 1
2022 I kv — 193 215 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
183 €
Käive töötaja kohta kvartalis
14 528 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, € 2025: 36 952 € · −15,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 365 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002020 Ettevõte: 44 572 € Tegevusala mediaan: 2 338 €20202021 Ettevõte: 4 380 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 42 201 € Tegevusala mediaan: 2 950 €20222023 Ettevõte: 44 540 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 43 700 € Tegevusala mediaan: 3 534 €20242025 Ettevõte: 36 952 € Tegevusala mediaan: 3 365 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002020 Ettevõte: 44 572 € Tegevusala mediaan: 2 338 €2021 Ettevõte: 4 380 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 42 201 € Tegevusala mediaan: 2 950 €2023 Ettevõte: 44 540 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 43 700 € Tegevusala mediaan: 3 534 €2025 Ettevõte: 36 952 € Tegevusala mediaan: 3 365 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 2 205 € · −17,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 139 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
-15 000-10 000-5 00005 00010 0002020 Ettevõte: 5 279 € Tegevusala mediaan: 87 €20202021 Ettevõte: -3 538 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: 5 206 € Tegevusala mediaan: 227 €20222023 Ettevõte: -14 402 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: 2 666 € Tegevusala mediaan: 204 €20242025 Ettevõte: 2 205 € Tegevusala mediaan: 139 €2025-15 000-10 000-5 00005 00010 0002020 Ettevõte: 5 279 € Tegevusala mediaan: 87 €2021 Ettevõte: -3 538 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: 5 206 € Tegevusala mediaan: 227 €2023 Ettevõte: -14 402 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: 2 666 € Tegevusala mediaan: 204 €2025 Ettevõte: 2 205 € Tegevusala mediaan: 139 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 6,0 % · −0,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,2 % · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
-100-80-60-40-200202020 Ettevõte: 11,8 % Tegevusala mediaan: 7,0 %20202021 Ettevõte: -80,8 % Tegevusala mediaan: 11,8 %20212022 Ettevõte: 12,3 % Tegevusala mediaan: 9,2 %20222023 Ettevõte: -32,3 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: 6,1 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20242025 Ettevõte: 6,0 % Tegevusala mediaan: 6,2 %2025-100-80-60-40-200202020 Ettevõte: 11,8 % Tegevusala mediaan: 7,0 %2021 Ettevõte: -80,8 % Tegevusala mediaan: 11,8 %20212022 Ettevõte: 12,3 % Tegevusala mediaan: 9,2 %2023 Ettevõte: -32,3 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: 6,1 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2025 Ettevõte: 6,0 % Tegevusala mediaan: 6,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 24 341 € · +183,1% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002020 Ettevõte: 5 691 €20202021 Ettevõte: 3 351 €20212022 Ettevõte: 14 691 €20222023 Ettevõte: 12 389 €20232024 Ettevõte: 8 599 €20242025 Ettevõte: 24 341 €202505 00010 00015 00020 00025 0002020 Ettevõte: 5 691 €2021 Ettevõte: 3 351 €20212022 Ettevõte: 14 691 €2023 Ettevõte: 12 389 €20232024 Ettevõte: 8 599 €2025 Ettevõte: 24 341 €2025
Omakapital, € 2025: -1 920 € · +53,5% võrreldes 2024
-10 000-5 00005 00010 0002020 Ettevõte: 5 534 €20202021 Ettevõte: 2 406 €20212022 Ettevõte: 7 612 €20222023 Ettevõte: -6 790 €20232024 Ettevõte: -4 125 €20242025 Ettevõte: -1 920 €2025-10 000-5 00005 00010 0002020 Ettevõte: 5 534 €2021 Ettevõte: 2 406 €20212022 Ettevõte: 7 612 €2023 Ettevõte: -6 790 €20232024 Ettevõte: -4 125 €2025 Ettevõte: -1 920 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 36 952 2 205 2 194 24 341 -1 920 0
2024 43 700 2 666 11 356 8 599 -4 125 0
2023 44 540 -14 402 11 716 12 389 -6 790 0
2022 42 201 5 206 5 574 14 691 7 612 1
2021 4 380 -3 538 0 3 351 2 406 0
2020 44 572 5 279 0 5 691 5 534 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
6,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
9,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-7,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
107,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,65
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 30.09.2024 – 29.09.2025 13.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 30.09.2023 – 29.09.2024 04.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 30.09.2022 – 29.09.2023 10.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 30.09.2021 – 29.09.2022 02.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 30.09.2020 – 29.09.2021 09.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 25.09.2019 – 29.09.2020 01.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 90399Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50129127 / M5
04.04.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 11.05.2026 Puudused kõrvaldatud
14.04.2026
PDF
Ä 50129127 / M4
04.04.2025
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 08.07.2025 Puudused kõrvaldatud
05.04.2025
PDF
Ä 50129127 / M3
04.04.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 08.07.2024 Puudused kõrvaldatud
11.04.2024
PDF
Ä 50129127 / 2
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50129127 / M2
10.05.2022
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 09.06.2022 Puudused kõrvaldatud
09.06.2022
PDF
Ä 50129127 / M1
10.08.2021
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 09.09.2021 Jõustunud
10.08.2021
PDF
Ä 50129127
25.09.2019
Esmakanne Jõustunud
25.09.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes