SM Houses OÜ
SM Houses OÜ (OÜ), Soodevahe küla, registrikood 14808021, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 45 400 € ja töötajaid 3.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 45 400 €parem kui 51% ettevõteteltegevusala mediaan 42 074 € · ettevõtteid tegevusalal: 969
- Müügitulu · 2024 364 958 €parem kui 74% ettevõteteltegevusala mediaan 40 000 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 413
- Puhasrentaablus · 2024 0,4 %parem kui 42% ettevõteteltegevusala mediaan 1,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 115
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 45 400 | — | — | 3 |
| 2026 II kv | 78 245 | 938 | — | 7 |
| 2026 I kv | 64 060 | 4 686 | — | 9 |
| 2025 IV kv | 72 855 | 1 590 | — | 11 |
| 2025 III kv | 93 570 | 1 000 | — | 11 |
| 2025 II kv | 145 340 | 10 723 | 10 250 | 11 |
| 2025 I kv | 103 808 | 54 185 | 31 710 | 11 |
| 2024 IV kv | 160 566 | 43 714 | 27 589 | 11 |
| 2024 III kv | 128 545 | 75 308 | 39 226 | 12 |
| 2024 II kv | 128 886 | 43 897 | 22 247 | 11 |
| 2024 I kv | 99 485 | 60 925 | 54 480 | 10 |
| 2023 IV kv | 76 412 | 19 901 | 15 584 | 10 |
| 2023 III kv | 94 465 | 22 516 | 23 313 | 12 |
| 2023 II kv | 94 596 | — | — | 11 |
| 2023 I kv | 18 970 | 76 | 300 | 11 |
| 2022 IV kv | — | — | — | — |
| 2022 III kv | — | — | — | — |
| 2022 II kv | — | — | — | — |
| 2022 I kv | — | — | — | — |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Puidutöötlemine ning puit- ja korktoodete tootmine, v.a mööbel; õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 364 958 | 1 359 | 220 031 | 109 856 | -28 294 | 8 |
| 2023 | 41 109 | -29 654 | 45 443 | 42 756 | -29 654 | 7 |
| 2022 | 0 | — | 0 | — | — | 0 |
| 2021 | 0 | — | 0 | — | — | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 01.03.2023 – 29.02.2024 | 11.09.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.03.2022 – 28.02.2023 | 23.11.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.03.2021 – 28.02.2022 | 22.05.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.03.2020 – 28.02.2021 | 18.05.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 19.09.2019 – 28.02.2020 | 17.05.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Raju SöödorJuhatuse liige · alates 15.07.2024
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Raju SöödorFüüsiline isik · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Raju Söödorotsene osalus · alates 15.07.2024
Asutajad ja muud isikud
- Simo SöödorAsutaja · 2 500 € · 18.09.2019
Tegevusalad (EMTAK)
- 16232Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 50128690 / M5 06.09.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 12.10.2024 | Puudused kõrvaldatud 12.09.2024 |
|
| Ä 50128690 / 5 15.07.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.07.2024 |
||
| Ä 50128690 / 4 02.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.09.2023 |
||
| Ä 50128690 / 3 21.02.2023 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 21.02.2023 |
||
| Ä 50128690 / 2 18.01.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.01.2023 |
||
| Ä 50128690 / M4 11.01.2023 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 29.01.2023 | Puudused kõrvaldatud 18.01.2023 |
|
| Ä 50128690 / M3 29.06.2022 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 29.12.2022 | Puudused kõrvaldatud 18.05.2023 |
|
| Ä 50128690 / M2 23.05.2022 |
Aruandetrahvimäärus | 22.06.2022 | Puudused kõrvaldatud 27.06.2022 |
|
| Ä 50128690 / M1 22.03.2022 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 21.04.2022 | Puudused kõrvaldatud 18.05.2023 |
|
| Ä 50128690 19.09.2019 |
Esmakanne | Jõustunud 19.09.2019 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes