NationalPark OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14791100 OÜ Viljandi linn Registreeritud 28.08.2019
Võrdle

NationalPark OÜ (OÜ), Viljandi linn, registrikood 14791100, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Puhkemajad. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 629 € ja töötajaid .

Käive
629 €
↑ 336,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
151 €
↑ 331,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Majutus · EMTAK 55

  • Käive · 2026 III kv 629 €
    tegevusala mediaan 14 443 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 209
  • Müügitulu · 2025 4 200 €
    tegevusala mediaan 12 949 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 211
  • Puhasrentaablus · 2025 -766,9 %
    tegevusala mediaan 3,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 824

Maksud ja käive

2023 III kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 629 € · +336,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 443 € · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 III kv Ettevõte: 4 900 € Tegevusala mediaan: 16 814 €III·232023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 7 379 €2024 I kv Ettevõte: 197 € Tegevusala mediaan: 7 423 €I·242024 II kv Ettevõte: 1 101 € Tegevusala mediaan: 7 782 €2024 III kv Ettevõte: 4 824 € Tegevusala mediaan: 14 910 €III·242024 IV kv Ettevõte: 603 € Tegevusala mediaan: 7 255 €2025 I kv Ettevõte: 739 € Tegevusala mediaan: 5 990 €I·252025 III kv Ettevõte: 191 € Tegevusala mediaan: 14 664 €2025 IV kv Ettevõte: 205 € Tegevusala mediaan: 6 790 €IV·252026 I kv Ettevõte: 82 € Tegevusala mediaan: 6 401 €2026 II kv Ettevõte: 144 € Tegevusala mediaan: 7 586 €II·262026 III kv Ettevõte: 629 € Tegevusala mediaan: 14 443 €III·2605 00010 00015 0002024 III kv Ettevõte: 4 824 € Tegevusala mediaan: 14 910 €2024 IV kv Ettevõte: 603 € Tegevusala mediaan: 7 255 €IV·242025 I kv Ettevõte: 739 € Tegevusala mediaan: 5 990 €2025 III kv Ettevõte: 191 € Tegevusala mediaan: 14 664 €III·252025 IV kv Ettevõte: 205 € Tegevusala mediaan: 6 790 €2026 I kv Ettevõte: 82 € Tegevusala mediaan: 6 401 €I·262026 II kv Ettevõte: 144 € Tegevusala mediaan: 7 586 €2026 III kv Ettevõte: 629 € Tegevusala mediaan: 14 443 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 151 € · +331,4% võrreldes 2026 II kv
0501001502002023 III kv Ettevõte: 103 €III·232023 IV kv Ettevõte: —2024 I kv Ettevõte: 0 €I·242024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: 27 €III·242024 IV kv Ettevõte: 11 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 III kv Ettevõte: 46 €2025 IV kv Ettevõte: 49 €IV·252026 I kv Ettevõte: 20 €2026 II kv Ettevõte: 35 €II·262026 III kv Ettevõte: 151 €III·260501001502002024 III kv Ettevõte: 27 €2024 IV kv Ettevõte: 11 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: 46 €III·252025 IV kv Ettevõte: 49 €2026 I kv Ettevõte: 20 €I·262026 II kv Ettevõte: 35 €2026 III kv Ettevõte: 151 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 629 151 — —
2026 II kv 144 35 — —
2026 I kv 82 20 — —
2025 IV kv 205 49 — —
2025 III kv 191 46 — —
2025 I kv 739 — — —
2024 IV kv 603 11 — —
2024 III kv 4 824 27 — —
2024 II kv 1 101 — — —
2024 I kv 197 — — —
2023 IV kv — — — —
2023 III kv 4 900 103 — —
2023 II kv 1 835 2 — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv 1 019 — — —
2022 III kv 6 145 — — —
2022 II kv 637 — — —
2022 I kv 367 — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, € 2025: 4 200 € · −36,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 949 € · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 707 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 8 188 € Tegevusala mediaan: 14 348 €20222023 Ettevõte: 6 800 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 6 659 € Tegevusala mediaan: 13 526 €20242025 Ettevõte: 4 200 € Tegevusala mediaan: 12 949 €202505 00010 00015 0002020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 707 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 8 188 € Tegevusala mediaan: 14 348 €2023 Ettevõte: 6 800 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 6 659 € Tegevusala mediaan: 13 526 €2025 Ettevõte: 4 200 € Tegevusala mediaan: 12 949 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -32 209 € · +52,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 94 € · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
-80 000-60 000-40 000-20 000020 0002020 Ettevõte: -562 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: -125 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: -26 520 € Tegevusala mediaan: 294 €20222023 Ettevõte: -27 351 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: -67 456 € Tegevusala mediaan: 175 €20242025 Ettevõte: -32 209 € Tegevusala mediaan: 94 €2025-80 000-60 000-40 000-20 000020 0002020 Ettevõte: -562 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: -125 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: -26 520 € Tegevusala mediaan: 294 €2023 Ettevõte: -27 351 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: -67 456 € Tegevusala mediaan: 175 €2025 Ettevõte: -32 209 € Tegevusala mediaan: 94 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -766,9 % · +246,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,6 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-1 250-1 000-750-500-25002502020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: -323,9 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20222023 Ettevõte: -402,2 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: -1 013,0 % Tegevusala mediaan: 5,5 %20242025 Ettevõte: -766,9 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025-1 250-1 000-750-500-25002502020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: -323,9 % Tegevusala mediaan: 7,6 %2023 Ettevõte: -402,2 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: -1 013,0 % Tegevusala mediaan: 5,5 %2025 Ettevõte: -766,9 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 159 621 € · −12,3% võrreldes 2024
0501001502002502020 Ettevõte: 2 160 €20202021 Ettevõte: 2 185 €20212022 Ettevõte: 247 711 €20222023 Ettevõte: 244 766 €20232024 Ettevõte: 181 940 €20242025 Ettevõte: 159 621 €20250501001502002502020 Ettevõte: 2 160 €2021 Ettevõte: 2 185 €20212022 Ettevõte: 247 711 €2023 Ettevõte: 244 766 €20232024 Ettevõte: 181 940 €2025 Ettevõte: 159 621 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 40 486 € · −44,3% võrreldes 2024
0501001502002020 Ettevõte: 2 160 €20202021 Ettevõte: 2 035 €20212022 Ettevõte: 167 503 €20222023 Ettevõte: 140 152 €20232024 Ettevõte: 72 696 €20242025 Ettevõte: 40 486 €20250501001502002020 Ettevõte: 2 160 €2021 Ettevõte: 2 035 €20212022 Ettevõte: 167 503 €2023 Ettevõte: 140 152 €20232024 Ettevõte: 72 696 €2025 Ettevõte: 40 486 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 4 200 -32 209 0 159 621 40 486 0
2024 6 659 -67 456 0 181 940 72 696 0
2023 6 800 -27 351 0 244 766 140 152 0
2022 8 188 -26 520 0 247 711 167 503 0
2021 0 -125 — 2 185 2 035 0
2020 0 -562 — 2 160 2 160 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-766,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-79,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-20,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
25,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
74,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,06
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 28.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 28.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 28.08.2019 – 31.12.2020 01.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 55202Puhkemajad Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50126849 / 3
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50126849 / 2
16.02.2022
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Jõustunud
16.02.2022
PDF
Ä 50126849 / M1
04.02.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 06.03.2022 Puudused kõrvaldatud
09.02.2022
PDF
Ä 50126849
28.08.2019
Esmakanne Jõustunud
28.08.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes