Merilain Juuksetuba OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14784436 OÜ Tori küla Registreeritud 19.08.2019
Võrdle

Merilain Juuksetuba OÜ (OÜ), Tori küla, registrikood 14784436, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Juuksuriteenindus ja habemeajamine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 6 075 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
877 €
↑ 57,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
877 €
↑ 57,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Teenindus · EMTAK 96

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 877 €
    tegevusala mediaan 969 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 989
  • Müügitulu · 2025 6 075 €
    tegevusala mediaan 8 249 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 950
  • Puhasrentaablus · 2025 2,9 %
    tegevusala mediaan 1,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 333

Maksud ja käive

2024 III kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 877 € · +57,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 969 € · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 806 €III·242024 IV kv Ettevõte: 311 € Tegevusala mediaan: 806 €IV·242025 I kv Ettevõte: 656 € Tegevusala mediaan: 863 €I·252025 II kv Ettevõte: 451 € Tegevusala mediaan: 899 €II·252025 III kv Ettevõte: 523 € Tegevusala mediaan: 922 €III·252025 IV kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 903 €IV·252026 I kv Ettevõte: 747 € Tegevusala mediaan: 921 €I·262026 II kv Ettevõte: 556 € Tegevusala mediaan: 937 €II·262026 III kv Ettevõte: 877 € Tegevusala mediaan: 969 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 311 € Tegevusala mediaan: 806 €2025 I kv Ettevõte: 656 € Tegevusala mediaan: 863 €I·252025 II kv Ettevõte: 451 € Tegevusala mediaan: 899 €2025 III kv Ettevõte: 523 € Tegevusala mediaan: 922 €III·252025 IV kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 903 €2026 I kv Ettevõte: 747 € Tegevusala mediaan: 921 €I·262026 II kv Ettevõte: 556 € Tegevusala mediaan: 937 €2026 III kv Ettevõte: 877 € Tegevusala mediaan: 969 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02024 III kv Ettevõte: 1III·242024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 877 € · +57,7% võrreldes 2026 II kv
02004006008001 0002024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: 311 €IV·242025 I kv Ettevõte: 656 €I·252025 II kv Ettevõte: 451 €II·252025 III kv Ettevõte: 523 €III·252025 IV kv Ettevõte: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 747 €I·262026 II kv Ettevõte: 556 €II·262026 III kv Ettevõte: 877 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 311 €2025 I kv Ettevõte: 656 €I·252025 II kv Ettevõte: 451 €2025 III kv Ettevõte: 523 €III·252025 IV kv Ettevõte: 812 €2026 I kv Ettevõte: 747 €I·262026 II kv Ettevõte: 556 €2026 III kv Ettevõte: 877 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 877 877 1
2026 II kv — 556 556 1
2026 I kv — 747 747 1
2025 IV kv — 812 812 1
2025 III kv — 523 523 1
2025 II kv — 451 451 1
2025 I kv — 656 656 1
2024 IV kv — 311 311 1
2024 III kv — — — 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
292 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2020 – 2025
Müügitulu, € 2025: 6 075 € · +146,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 8 249 € · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 00010 0002020 Ettevõte: 6 686 € Tegevusala mediaan: 5 869 €20202021 Ettevõte: 4 140 € Tegevusala mediaan: 6 379 €20212022 Ettevõte: 1 600 € Tegevusala mediaan: 6 970 €20222023 Ettevõte: 1 315 € Tegevusala mediaan: 7 275 €20232024 Ettevõte: 2 469 € Tegevusala mediaan: 7 630 €20242025 Ettevõte: 6 075 € Tegevusala mediaan: 8 249 €202502 0004 0006 0008 00010 0002020 Ettevõte: 6 686 € Tegevusala mediaan: 5 869 €2021 Ettevõte: 4 140 € Tegevusala mediaan: 6 379 €20212022 Ettevõte: 1 600 € Tegevusala mediaan: 6 970 €2023 Ettevõte: 1 315 € Tegevusala mediaan: 7 275 €20232024 Ettevõte: 2 469 € Tegevusala mediaan: 7 630 €2025 Ettevõte: 6 075 € Tegevusala mediaan: 8 249 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 177 € · +17 600,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 29 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
-2 000-1 500-1 000-50005002020 Ettevõte: -2 000 € Tegevusala mediaan: 24 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 45 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 47 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 38 €20232024 Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 26 €20242025 Ettevõte: 177 € Tegevusala mediaan: 29 €2025-2 000-1 500-1 000-50005002020 Ettevõte: -2 000 € Tegevusala mediaan: 24 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 45 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 47 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 38 €20232024 Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 26 €2025 Ettevõte: 177 € Tegevusala mediaan: 29 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 2,9 % · +2,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,5 % · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
-30-20-100102020 Ettevõte: -29,9 % Tegevusala mediaan: 2,4 %20202021 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 2,5 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20222023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 1,6 %20242025 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025-30-20-100102020 Ettevõte: -29,9 % Tegevusala mediaan: 2,4 %2021 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 2,5 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2023 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 1,6 %2025 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 3 030 € · +6,3% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002020 Ettevõte: 2 868 €20202021 Ettevõte: 2 690 €20212022 Ettevõte: 2 690 €20222023 Ettevõte: 2 690 €20232024 Ettevõte: 2 850 €20242025 Ettevõte: 3 030 €202501 0002 0003 0004 0002020 Ettevõte: 2 868 €2021 Ettevõte: 2 690 €20212022 Ettevõte: 2 690 €2023 Ettevõte: 2 690 €20232024 Ettevõte: 2 850 €2025 Ettevõte: 3 030 €2025
Omakapital, € 2025: 2 678 € · +7,1% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002020 Ettevõte: 2 500 €20202021 Ettevõte: 2 500 €20212022 Ettevõte: 2 500 €20222023 Ettevõte: 2 500 €20232024 Ettevõte: 2 501 €20242025 Ettevõte: 2 678 €202501 0002 0003 0002020 Ettevõte: 2 500 €2021 Ettevõte: 2 500 €20212022 Ettevõte: 2 500 €2023 Ettevõte: 2 500 €20232024 Ettevõte: 2 501 €2025 Ettevõte: 2 678 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 6 075 177 2 444 3 030 2 678 0
2024 2 469 1 470 2 850 2 501 0
2023 1 315 0 0 2 690 2 500 0
2022 1 600 0 0 2 690 2 500 0
2021 4 140 0 989 2 690 2 500 0
2020 6 686 -2 000 2 799 2 868 2 500 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
2,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
6,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
5,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
88,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
11,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
8,61
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 26.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 08.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 25.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 27.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 19.08.2019 – 31.12.2020 28.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 96211Juuksuriteenindus ja habemeajamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50126134 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50126134
19.08.2019
Esmakanne Jõustunud
19.08.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes