Limpalvilo Bolrinunfo OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14764528 OÜ Tallinn Registreeritud 18.07.2019
Võrdle

Limpalvilo Bolrinunfo OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14764528, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Õendusabi osutamine. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2023
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2023

2024 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Müügitulu · 2024 0 €
    tegevusala mediaan 20 000 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 347

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2024
Müügitulu, € 2024: 0 € · −100,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 20 000 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002019 Ettevõte: 2 338 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 3 672 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 7 478 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 9 850 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 5 113 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2024010 00020 00030 0002019 Ettevõte: 2 338 € Tegevusala mediaan: 25 166 €2020 Ettevõte: 3 672 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 7 478 € Tegevusala mediaan: 20 121 €2022 Ettevõte: 9 850 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 5 113 € Tegevusala mediaan: 19 469 €2024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: -602 € · −113,5% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 621 € · parem kui 18% tegevusala ettevõtetel
-2 00002 0004 0006 0008 00010 0002019 Ettevõte: 1 762 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 2 682 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 5 952 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 8 574 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: 4 473 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: -602 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2024-2 00002 0004 0006 0008 00010 0002019 Ettevõte: 1 762 € Tegevusala mediaan: 2 596 €2020 Ettevõte: 2 682 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 5 952 € Tegevusala mediaan: 1 834 €2022 Ettevõte: 8 574 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: 4 473 € Tegevusala mediaan: 1 745 €2024 Ettevõte: -602 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2023: 87,5 % · +0,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 11,4 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0204060801002019 Ettevõte: 75,4 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 73,0 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 79,6 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 87,0 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 87,5 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10,7 %20240204060801002019 Ettevõte: 75,4 % Tegevusala mediaan: 10,3 %2020 Ettevõte: 73,0 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 79,6 % Tegevusala mediaan: 13,0 %2022 Ettevõte: 87,0 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 87,5 % Tegevusala mediaan: 11,4 %2024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10,7 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 24 517 € · +0,1% võrreldes 2023
05 00010 00015 00020 00025 0002019 Ettevõte: 2 262 €20192020 Ettevõte: 4 944 €20202021 Ettevõte: 12 305 €20212022 Ettevõte: 19 470 €20222023 Ettevõte: 24 485 €20232024 Ettevõte: 24 517 €202405 00010 00015 00020 00025 0002019 Ettevõte: 2 262 €2020 Ettevõte: 4 944 €20202021 Ettevõte: 12 305 €2022 Ettevõte: 19 470 €20222023 Ettevõte: 24 485 €2024 Ettevõte: 24 517 €2024
Omakapital, € 2024: 23 341 € · −2,5% võrreldes 2023
05 00010 00015 00020 00025 0002019 Ettevõte: 2 262 €20192020 Ettevõte: 4 944 €20202021 Ettevõte: 10 896 €20212022 Ettevõte: 19 470 €20222023 Ettevõte: 23 943 €20232024 Ettevõte: 23 341 €202405 00010 00015 00020 00025 0002019 Ettevõte: 2 262 €2020 Ettevõte: 4 944 €20202021 Ettevõte: 10 896 €2022 Ettevõte: 19 470 €20222023 Ettevõte: 23 943 €2024 Ettevõte: 23 341 €2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01232019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 2202401232019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 2,52022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 0 -602 0 24 517 23 341 0
2023 5 113 4 473 0 24 485 23 943 0
2022 9 850 8 574 0 19 470 19 470 0
2021 7 478 5 952 0 12 305 10 896 0
2020 3 672 2 682 0 4 944 4 944 0
2019 2 338 1 762 0 2 262 2 262 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Omakapitali rentaablus (ROE)
-2,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-2,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
95,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
4,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
20,85
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 29.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 16.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 31.03.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 18.07.2019 – 31.12.2019 30.04.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Juhatuse andmed puuduvad.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Rando Saarepere
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 02.12.2025

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86903Õendusabi osutamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50124000 / M2
17.02.2026
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) 14.03.2026 Jõustunud
17.03.2026
PDF
Ä 50124000 / 5
17.02.2026
Kandemäärus ex officio Jõustunud
17.02.2026
PDF
Ä 50124000 / M1
28.01.2026
Korraldav määrus 11.02.2026 Jõustunud
28.01.2026
PDF
Ä 50124000 / 4
02.12.2025
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2025
PDF
Ä 50124000 / 3
25.11.2025
Muutmiskanne Jõustunud
25.11.2025
PDF
Ä 50124000 / 2
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50124000
18.07.2019
Esmakanne Jõustunud
18.07.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes