MHV Invest OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14750986
OÜ Tartu linn Registreeritud 27.06.2019
Võrdle
MHV Invest OÜ (OÜ), Tartu linn, registrikood 14750986, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud tööjõuteenused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid 2.
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Tööhõive · EMTAK 78
Müügitulu · 2025 9 955 €
parem kui 30% ettevõtetel
tegevusala mediaan 38 312 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 162
Puhasrentaablus · 2025 28,0 %
parem kui 81% ettevõtetel
tegevusala mediaan 4,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 914
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 32 553 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2023 IV kv
Ettevõte: 3 860 €
Tegevusala mediaan: 34 535 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 3 900 €
Tegevusala mediaan: 32 430 € 2024 II kv
Ettevõte: 3 300 €
Tegevusala mediaan: 35 403 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 2 000 €
Tegevusala mediaan: 41 747 € 2024 IV kv
Ettevõte: 2 070 €
Tegevusala mediaan: 36 918 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 725 €
Tegevusala mediaan: 32 743 € 2025 II kv
Ettevõte: 3 910 €
Tegevusala mediaan: 33 250 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 4 320 €
Tegevusala mediaan: 34 657 € 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 35 558 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 3 883 €
Tegevusala mediaan: 34 485 € 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 31 429 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 32 553 € III·26 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2024 IV kv
Ettevõte: 2 070 €
Tegevusala mediaan: 36 918 € 2025 I kv
Ettevõte: 1 725 €
Tegevusala mediaan: 32 743 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 910 €
Tegevusala mediaan: 33 250 € 2025 III kv
Ettevõte: 4 320 €
Tegevusala mediaan: 34 657 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 35 558 € 2026 I kv
Ettevõte: 3 883 €
Tegevusala mediaan: 34 485 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 31 429 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 32 553 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 I kv: 0 € · tegevusala mediaan 1 483 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2023 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 458 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 294 € 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 368 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 353 € 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 536 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 405 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 388 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 492 € 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 530 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 483 € 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 408 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 477 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 536 € 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 405 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 388 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 492 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 530 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 1 483 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 408 € 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 477 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: 1 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 2024 IV kv
Ettevõte: 1 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 2 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 2 2026 II kv
Ettevõte: 2 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 2 III·26 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2024 IV kv
Ettevõte: 1 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 2 2026 I kv
Ettevõte: 2 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 2 2026 III kv
Ettevõte: 2 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 I kv: 827 €
0 200 400 600 800 1 000 2023 IV kv
Ettevõte: 579 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 584 € 2024 II kv
Ettevõte: 437 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 132 € 2024 IV kv
Ettevõte: 394 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 366 € 2025 II kv
Ettevõte: 804 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 721 € 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 827 € 2026 II kv
Ettevõte: — II·26 2026 III kv
Ettevõte: — III·26 0 200 400 600 800 1 000 2024 IV kv
Ettevõte: 394 € 2025 I kv
Ettevõte: 366 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 804 € 2025 III kv
Ettevõte: 721 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: — 2026 I kv
Ettevõte: 827 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: — 2026 III kv
Ettevõte: — III·26
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2019 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 9 955 € · +7,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 312 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2019
Ettevõte: 3 000 €
Tegevusala mediaan: 31 058 € 2019 2020
Ettevõte: 4 000 €
Tegevusala mediaan: 26 657 € 2020 2021
Ettevõte: 11 790 €
Tegevusala mediaan: 31 703 € 2021 2022
Ettevõte: 15 000 €
Tegevusala mediaan: 36 767 € 2022 2023
Ettevõte: 14 160 €
Tegevusala mediaan: 34 915 € 2023 2024
Ettevõte: 9 270 €
Tegevusala mediaan: 39 360 € 2024 2025
Ettevõte: 9 955 €
Tegevusala mediaan: 38 312 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2019
Ettevõte: 3 000 €
Tegevusala mediaan: 31 058 € 2019 2020
Ettevõte: 4 000 €
Tegevusala mediaan: 26 657 € 2021
Ettevõte: 11 790 €
Tegevusala mediaan: 31 703 € 2021 2022
Ettevõte: 15 000 €
Tegevusala mediaan: 36 767 € 2023
Ettevõte: 14 160 €
Tegevusala mediaan: 34 915 € 2023 2024
Ettevõte: 9 270 €
Tegevusala mediaan: 39 360 € 2025
Ettevõte: 9 955 €
Tegevusala mediaan: 38 312 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 2 792 € · −13,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 720 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
-1 000 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2019
Ettevõte: 1 560 €
Tegevusala mediaan: 537 € 2019 2020
Ettevõte: -144 €
Tegevusala mediaan: 295 € 2020 2021
Ettevõte: 2 482 €
Tegevusala mediaan: 870 € 2021 2022
Ettevõte: 2 439 €
Tegevusala mediaan: 1 074 € 2022 2023
Ettevõte: 2 652 €
Tegevusala mediaan: 332 € 2023 2024
Ettevõte: 3 229 €
Tegevusala mediaan: 394 € 2024 2025
Ettevõte: 2 792 €
Tegevusala mediaan: 720 € 2025 -1 000 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2019
Ettevõte: 1 560 €
Tegevusala mediaan: 537 € 2019 2020
Ettevõte: -144 €
Tegevusala mediaan: 295 € 2021
Ettevõte: 2 482 €
Tegevusala mediaan: 870 € 2021 2022
Ettevõte: 2 439 €
Tegevusala mediaan: 1 074 € 2023
Ettevõte: 2 652 €
Tegevusala mediaan: 332 € 2023 2024
Ettevõte: 3 229 €
Tegevusala mediaan: 394 € 2025
Ettevõte: 2 792 €
Tegevusala mediaan: 720 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 28,0 % · −6,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,7 % · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
-20 0 20 40 60 2019
Ettevõte: 52,0 %
Tegevusala mediaan: 7,6 % 2019 2020
Ettevõte: -3,6 %
Tegevusala mediaan: 7,5 % 2020 2021
Ettevõte: 21,1 %
Tegevusala mediaan: 7,5 % 2021 2022
Ettevõte: 16,3 %
Tegevusala mediaan: 6,6 % 2022 2023
Ettevõte: 18,7 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2023 2024
Ettevõte: 34,8 %
Tegevusala mediaan: 5,0 % 2024 2025
Ettevõte: 28,0 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2025 -20 0 20 40 60 2019
Ettevõte: 52,0 %
Tegevusala mediaan: 7,6 % 2019 2020
Ettevõte: -3,6 %
Tegevusala mediaan: 7,5 % 2021
Ettevõte: 21,1 %
Tegevusala mediaan: 7,5 % 2021 2022
Ettevõte: 16,3 %
Tegevusala mediaan: 6,6 % 2023
Ettevõte: 18,7 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2023 2024
Ettevõte: 34,8 %
Tegevusala mediaan: 5,0 % 2025
Ettevõte: 28,0 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 15 010 € · +22,9% võrreldes 2024
0 5 000 10 000 15 000 20 000 2019
Ettevõte: 4 212 € 2019 2020
Ettevõte: 5 916 € 2020 2021
Ettevõte: 11 738 € 2021 2022
Ettevõte: 9 360 € 2022 2023
Ettevõte: 9 491 € 2023 2024
Ettevõte: 12 218 € 2024 2025
Ettevõte: 15 010 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 20 000 2019
Ettevõte: 4 212 € 2019 2020
Ettevõte: 5 916 € 2021
Ettevõte: 11 738 € 2021 2022
Ettevõte: 9 360 € 2023
Ettevõte: 9 491 € 2023 2024
Ettevõte: 12 218 € 2025
Ettevõte: 15 010 € 2025
Omakapital , € 2025: 15 010 € · +22,9% võrreldes 2024
0 5 000 10 000 15 000 20 000 2019
Ettevõte: 4 060 € 2019 2020
Ettevõte: 3 916 € 2020 2021
Ettevõte: 6 398 € 2021 2022
Ettevõte: 8 837 € 2022 2023
Ettevõte: 8 989 € 2023 2024
Ettevõte: 12 218 € 2024 2025
Ettevõte: 15 010 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 20 000 2019
Ettevõte: 4 060 € 2019 2020
Ettevõte: 3 916 € 2021
Ettevõte: 6 398 € 2021 2022
Ettevõte: 8 837 € 2023
Ettevõte: 8 989 € 2023 2024
Ettevõte: 12 218 € 2025
Ettevõte: 15 010 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 0 1 2 3 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
26.07.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
30.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
27.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
12.07.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
12.07.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
28.11.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
27.06.2019 – 31.12.2019
25.11.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
78209 Muud tööjõuteenused
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes