Hevmar Partners OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14740054 OÜ Nuutre küla Registreeritud 10.06.2019
Võrdle

Hevmar Partners OÜ (OÜ), Nuutre küla, registrikood 14740054, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 21 471 € ja töötajaid 1.

Käive
21 471 €
↑ 22,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
378 €
↓ 68,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine · EMTAK 70

  • Käive · 2026 III kv 21 471 €
    tegevusala mediaan 13 705 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 338
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 378 €
    tegevusala mediaan 1 649 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 689
  • Müügitulu · 2025 122 098 €
    tegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687
  • Puhasrentaablus · 2025 39,7 %
    tegevusala mediaan 22,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 494

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 21 471 € · +22,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 705 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 12 556 € Tegevusala mediaan: 15 091 €IV·232024 I kv Ettevõte: 14 614 € Tegevusala mediaan: 14 762 €2024 II kv Ettevõte: 14 418 € Tegevusala mediaan: 14 762 €II·242024 III kv Ettevõte: 14 679 € Tegevusala mediaan: 14 140 €2024 IV kv Ettevõte: 35 756 € Tegevusala mediaan: 15 052 €IV·242025 I kv Ettevõte: 19 427 € Tegevusala mediaan: 14 703 €2025 II kv Ettevõte: 50 434 € Tegevusala mediaan: 13 688 €II·252025 III kv Ettevõte: 22 302 € Tegevusala mediaan: 13 984 €2025 IV kv Ettevõte: 20 252 € Tegevusala mediaan: 14 505 €IV·252026 I kv Ettevõte: 31 031 € Tegevusala mediaan: 14 237 €2026 II kv Ettevõte: 17 493 € Tegevusala mediaan: 14 128 €II·262026 III kv Ettevõte: 21 471 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 35 756 € Tegevusala mediaan: 15 052 €2025 I kv Ettevõte: 19 427 € Tegevusala mediaan: 14 703 €I·252025 II kv Ettevõte: 50 434 € Tegevusala mediaan: 13 688 €2025 III kv Ettevõte: 22 302 € Tegevusala mediaan: 13 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 20 252 € Tegevusala mediaan: 14 505 €2026 I kv Ettevõte: 31 031 € Tegevusala mediaan: 14 237 €I·262026 II kv Ettevõte: 17 493 € Tegevusala mediaan: 14 128 €2026 III kv Ettevõte: 21 471 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 378 € · −37,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 649 € · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 318 € Tegevusala mediaan: 1 639 €IV·232024 I kv Ettevõte: 261 € Tegevusala mediaan: 1 650 €2024 II kv Ettevõte: 241 € Tegevusala mediaan: 1 721 €II·242024 III kv Ettevõte: 160 € Tegevusala mediaan: 1 700 €2024 IV kv Ettevõte: 239 € Tegevusala mediaan: 1 679 €IV·242025 I kv Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 1 739 €2025 II kv Ettevõte: 225 € Tegevusala mediaan: 1 758 €II·252025 III kv Ettevõte: 537 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 IV kv Ettevõte: 537 € Tegevusala mediaan: 1 758 €IV·252026 I kv Ettevõte: 226 € Tegevusala mediaan: 1 641 €2026 II kv Ettevõte: 604 € Tegevusala mediaan: 1 597 €II·262026 III kv Ettevõte: 378 € Tegevusala mediaan: 1 649 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 239 € Tegevusala mediaan: 1 679 €2025 I kv Ettevõte: 321 € Tegevusala mediaan: 1 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 225 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 III kv Ettevõte: 537 € Tegevusala mediaan: 1 758 €III·252025 IV kv Ettevõte: 537 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2026 I kv Ettevõte: 226 € Tegevusala mediaan: 1 641 €I·262026 II kv Ettevõte: 604 € Tegevusala mediaan: 1 597 €2026 III kv Ettevõte: 378 € Tegevusala mediaan: 1 649 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · −50,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 1III·2601232024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 €
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 1 832 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 145 €2024 II kv Ettevõte: 3 101 €II·242024 III kv Ettevõte: 713 €2024 IV kv Ettevõte: 431 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 3 110 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 619 €2025 IV kv Ettevõte: 2 613 €IV·252026 I kv Ettevõte: 561 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 431 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 110 €2025 III kv Ettevõte: 3 619 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 613 €2026 I kv Ettevõte: 561 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 21 471 — 378 1
2026 II kv 17 493 — 1 208 2
2026 I kv 31 031 561 678 3
2025 IV kv 20 252 2 613 1 612 3
2025 III kv 22 302 3 619 1 612 3
2025 II kv 50 434 3 110 675 3
2025 I kv 19 427 — 642 2
2024 IV kv 35 756 431 478 2
2024 III kv 14 679 713 319 2
2024 II kv 14 418 3 101 482 2
2024 I kv 14 614 2 145 521 2
2023 IV kv 12 556 1 832 318 1
2023 III kv 13 610 2 741 1 110 1
2023 II kv 14 306 2 109 1 259 1
2023 I kv 10 435 620 390 1
2022 IV kv 8 922 1 689 59 1
2022 III kv 28 192 623 27 —
2022 II kv 15 902 — — 1
2022 I kv 11 725 325 — 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
126 €
Käive töötaja kohta kvartalis
21 471 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 122 098 € · −13,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 800 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
0501001502019 Ettevõte: 55 061 € Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 58 326 € Tegevusala mediaan: 8 779 €20202021 Ettevõte: 51 883 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 71 606 € Tegevusala mediaan: 10 945 €20222023 Ettevõte: 108 321 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 141 374 € Tegevusala mediaan: 10 766 €20242025 Ettevõte: 122 098 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20250501001502019 Ettevõte: 55 061 € Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 58 326 € Tegevusala mediaan: 8 779 €2021 Ettevõte: 51 883 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 71 606 € Tegevusala mediaan: 10 945 €2023 Ettevõte: 108 321 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 141 374 € Tegevusala mediaan: 10 766 €2025 Ettevõte: 122 098 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 48 473 € · +112,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 284 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002019 Ettevõte: 430 € Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: 1 621 € Tegevusala mediaan: 760 €20202021 Ettevõte: 12 879 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: 11 190 € Tegevusala mediaan: 470 €20222023 Ettevõte: 21 603 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 22 797 € Tegevusala mediaan: 538 €20242025 Ettevõte: 48 473 € Tegevusala mediaan: 284 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002019 Ettevõte: 430 € Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: 1 621 € Tegevusala mediaan: 760 €2021 Ettevõte: 12 879 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: 11 190 € Tegevusala mediaan: 470 €2023 Ettevõte: 21 603 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 22 797 € Tegevusala mediaan: 538 €2025 Ettevõte: 48 473 € Tegevusala mediaan: 284 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 39,7 % · +23,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 22,0 % · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
0102030402019 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 31,9 %20192020 Ettevõte: 2,8 % Tegevusala mediaan: 32,1 %20202021 Ettevõte: 24,8 % Tegevusala mediaan: 35,7 %20212022 Ettevõte: 15,6 % Tegevusala mediaan: 27,6 %20222023 Ettevõte: 19,9 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 16,1 % Tegevusala mediaan: 25,0 %20242025 Ettevõte: 39,7 % Tegevusala mediaan: 22,0 %20250102030402019 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 31,9 %20192020 Ettevõte: 2,8 % Tegevusala mediaan: 32,1 %2021 Ettevõte: 24,8 % Tegevusala mediaan: 35,7 %20212022 Ettevõte: 15,6 % Tegevusala mediaan: 27,6 %2023 Ettevõte: 19,9 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 16,1 % Tegevusala mediaan: 25,0 %2025 Ettevõte: 39,7 % Tegevusala mediaan: 22,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 181 579 € · +79,6% võrreldes 2024
0501001502002019 Ettevõte: 12 730 €20192020 Ettevõte: 5 011 €20202021 Ettevõte: 27 803 €20212022 Ettevõte: 42 786 €20222023 Ettevõte: 57 188 €20232024 Ettevõte: 101 121 €20242025 Ettevõte: 181 579 €20250501001502002019 Ettevõte: 12 730 €20192020 Ettevõte: 5 011 €2021 Ettevõte: 27 803 €20212022 Ettevõte: 42 786 €2023 Ettevõte: 57 188 €20232024 Ettevõte: 101 121 €2025 Ettevõte: 181 579 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 121 494 € · +66,4% võrreldes 2024
02550751001252019 Ettevõte: 2 930 €20192020 Ettevõte: 4 551 €20202021 Ettevõte: 17 430 €20212022 Ettevõte: 28 620 €20222023 Ettevõte: 50 223 €20232024 Ettevõte: 73 021 €20242025 Ettevõte: 121 494 €202502550751001252019 Ettevõte: 2 930 €20192020 Ettevõte: 4 551 €2021 Ettevõte: 17 430 €20212022 Ettevõte: 28 620 €2023 Ettevõte: 50 223 €20232024 Ettevõte: 73 021 €2025 Ettevõte: 121 494 €2025
Töötajad 2025: 3 · +200,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
012342019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025012342019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 122 098 48 473 14 200 181 579 121 494 3
2024 141 374 22 797 6 961 101 121 73 021 1
2023 108 321 21 603 6 993 57 188 50 223 1
2022 71 606 11 190 802 42 786 28 620 1
2021 51 883 12 879 3 279 27 803 17 430 1
2020 58 326 1 621 21 540 5 011 4 551 2
2019 55 061 430 26 522 12 730 2 930 4

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
39,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
39,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
26,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
66,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
33,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,40
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
40 699 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
394 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 21.09.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 22.09.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 31.08.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 10.06.2019 – 31.12.2019 06.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
  • 43129Muud kaeve- ja mullatööd
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50121404 / 4
20.09.2024
Muutmiskanne Jõustunud
20.09.2024
PDF
Ä 50121404 / 3
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50121404 / 2
20.11.2020
Muutmiskanne Jõustunud
20.11.2020
PDF
Ä 50121404
10.06.2019
Esmakanne Jõustunud
10.06.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes