Põltsamaa Perearstikeskus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14740048 OÜ Põltsamaa linn Registreeritud 10.06.2019
Võrdle

Põltsamaa Perearstikeskus OÜ (OÜ), Põltsamaa linn, registrikood 14740048, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 206 734 € ja töötajaid 3.

Käive
—
Riiklikud maksud
8 910 €
↓ 0,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
9 505 €
↑ 1,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
5
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 901 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 206 734 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 -0,5 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 901 € · −18,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 1 838 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 124 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 1 632 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 839 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 2 126 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 647 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 2 091 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 287 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 2 240 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 094 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 2 345 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 901 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 2 126 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 2 647 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 091 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 2 287 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 240 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 2 094 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 345 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 1 901 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 5 · +25,0% võrreldes 2026 II kv
0123452023 IV kv Ettevõte: 4IV·232024 I kv Ettevõte: 42024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 42024 IV kv Ettevõte: 4IV·242025 I kv Ettevõte: 42025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 4IV·252026 I kv Ettevõte: 52026 II kv Ettevõte: 4II·262026 III kv Ettevõte: 5III·260123452024 IV kv Ettevõte: 42025 I kv Ettevõte: 4I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 42026 I kv Ettevõte: 5I·262026 II kv Ettevõte: 42026 III kv Ettevõte: 5III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 8 910 € · −0,1% võrreldes 2026 II kv
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 6 906 €IV·232024 I kv Ettevõte: 8 042 €2024 II kv Ettevõte: 6 126 €II·242024 III kv Ettevõte: 6 927 €2024 IV kv Ettevõte: 8 021 €IV·242025 I kv Ettevõte: 10 234 €2025 II kv Ettevõte: 7 889 €II·252025 III kv Ettevõte: 8 610 €2025 IV kv Ettevõte: 8 471 €IV·252026 I kv Ettevõte: 10 310 €2026 II kv Ettevõte: 8 923 €II·262026 III kv Ettevõte: 8 910 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 8 021 €2025 I kv Ettevõte: 10 234 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 889 €2025 III kv Ettevõte: 8 610 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 471 €2026 I kv Ettevõte: 10 310 €I·262026 II kv Ettevõte: 8 923 €2026 III kv Ettevõte: 8 910 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 8 910 9 505 5
2026 II kv — 8 923 9 379 4
2026 I kv — 10 310 10 472 5
2025 IV kv — 8 471 8 959 4
2025 III kv — 8 610 9 147 4
2025 II kv — 7 889 8 363 4
2025 I kv — 10 234 10 589 4
2024 IV kv — 8 021 8 503 4
2024 III kv — 6 927 7 355 4
2024 II kv — 6 126 6 526 4
2024 I kv — 8 042 8 496 4
2023 IV kv — 6 906 7 352 4
2023 III kv — 7 217 7 671 4
2023 II kv — 6 422 6 833 5
2023 I kv — 7 488 7 929 6
2022 IV kv — 7 114 7 600 6
2022 III kv — 6 150 6 610 6
2022 II kv — 5 791 6 220 6
2022 I kv — 6 791 7 210 6
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
634 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 206 734 € · +5,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502019 Ettevõte: 76 043 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 151 179 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 162 239 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 194 123 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 198 702 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 196 563 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 206 734 € Tegevusala mediaan: 13 620 €20250501001502002502019 Ettevõte: 76 043 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 151 179 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 162 239 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 194 123 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 198 702 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 196 563 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 206 734 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -982 € · +59,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 19% tegevusala ettevõtetel
-4 000-2 00002 0004 0006 0002019 Ettevõte: 2 624 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 165 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 154 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 2 891 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 5 192 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -2 413 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: -982 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-4 000-2 00002 0004 0006 0002019 Ettevõte: 2 624 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 165 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 154 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 2 891 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 5 192 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -2 413 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: -982 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -0,5 % · +0,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 25% tegevusala ettevõtetel
-2024682019 Ettevõte: 3,5 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 2,6 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -1,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-2024682019 Ettevõte: 3,5 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 2,6 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -1,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 31 495 € · +0,8% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002019 Ettevõte: 18 641 €20192020 Ettevõte: 20 931 €20202021 Ettevõte: 22 719 €20212022 Ettevõte: 28 217 €20222023 Ettevõte: 31 314 €20232024 Ettevõte: 31 238 €20242025 Ettevõte: 31 495 €2025010 00020 00030 00040 0002019 Ettevõte: 18 641 €20192020 Ettevõte: 20 931 €2021 Ettevõte: 22 719 €20212022 Ettevõte: 28 217 €2023 Ettevõte: 31 314 €20232024 Ettevõte: 31 238 €2025 Ettevõte: 31 495 €2025
Omakapital, € 2025: 9 643 € · −9,2% võrreldes 2024
05 00010 00015 0002019 Ettevõte: 4 124 €20192020 Ettevõte: 4 444 €20202021 Ettevõte: 4 598 €20212022 Ettevõte: 7 379 €20222023 Ettevõte: 12 570 €20232024 Ettevõte: 10 625 €20242025 Ettevõte: 9 643 €202505 00010 00015 0002019 Ettevõte: 4 124 €20192020 Ettevõte: 4 444 €2021 Ettevõte: 4 598 €20212022 Ettevõte: 7 379 €2023 Ettevõte: 12 570 €20232024 Ettevõte: 10 625 €2025 Ettevõte: 9 643 €2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
01232019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 1202501232019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 206 734 -982 90 324 31 495 9 643 3
2024 196 563 -2 413 80 845 31 238 10 625 3
2023 198 702 5 192 78 196 31 314 12 570 3
2022 194 123 2 891 73 730 28 217 7 379 3
2021 162 239 154 72 167 22 719 4 598 3
2020 151 179 165 64 744 20 931 4 444 3
2019 76 043 2 624 16 534 18 641 4 124 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-0,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-10,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-3,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
30,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
69,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,21
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
68 911 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 509 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 26.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 04.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 10.06.2019 – 31.12.2019 03.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 6832Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50121403 / 5
31.07.2025
Muutmiskanne Jõustunud
31.07.2025
PDF
Ä 50121403 / 4
28.07.2025
Muutmiskanne Jõustunud
28.07.2025
PDF
Ä 50121403 / 3
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50121403 / 2
18.01.2021
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2021
PDF
Ä 50121403
10.06.2019
Esmakanne Jõustunud
10.06.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes