FansGroup OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14739542
OÜ Keila linn Registreeritud 08.06.2019
Võrdle
FansGroup OÜ (OÜ), Keila linn, registrikood 14739542, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 40 426 € ja töötajaid 2.
Käive
40 426 €
↑ 87,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
4 631 €
↑ 183,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
5 102 €
↑ 199,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81
Käive · 2026 III kv 40 426 €
parem kui 71% ettevõtetel
tegevusala mediaan 16 777 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 555
Tööjõumaksud töötaja kohta 2 551 €
parem kui 92% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 039 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 689
Müügitulu · 2025 88 256 €
parem kui 85% ettevõtetel
tegevusala mediaan 14 963 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 986
Puhasrentaablus · 2025 11,3 %
parem kui 59% ettevõtetel
tegevusala mediaan 6,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 195
Maksud ja käive
2025 I kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 40 426 € · +87,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 777 € · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2025 I kv
Ettevõte: 1 247 €
Tegevusala mediaan: 13 072 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 22 179 €
Tegevusala mediaan: 14 450 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 43 782 €
Tegevusala mediaan: 16 866 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 17 386 €
Tegevusala mediaan: 16 002 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 639 €
Tegevusala mediaan: 12 938 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 21 620 €
Tegevusala mediaan: 15 455 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 40 426 €
Tegevusala mediaan: 16 777 € III·26 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2025 I kv
Ettevõte: 1 247 €
Tegevusala mediaan: 13 072 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 22 179 €
Tegevusala mediaan: 14 450 € 2025 III kv
Ettevõte: 43 782 €
Tegevusala mediaan: 16 866 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 17 386 €
Tegevusala mediaan: 16 002 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 639 €
Tegevusala mediaan: 12 938 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 21 620 €
Tegevusala mediaan: 15 455 € 2026 III kv
Ettevõte: 40 426 €
Tegevusala mediaan: 16 777 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 2 551 € · +199,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 039 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 917 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 779 €
Tegevusala mediaan: 925 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 3 508 €
Tegevusala mediaan: 984 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 508 €
Tegevusala mediaan: 979 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 962 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 851 €
Tegevusala mediaan: 948 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 2 551 €
Tegevusala mediaan: 1 039 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 917 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 779 €
Tegevusala mediaan: 925 € 2025 III kv
Ettevõte: 3 508 €
Tegevusala mediaan: 984 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 508 €
Tegevusala mediaan: 979 € 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 962 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 851 €
Tegevusala mediaan: 948 € 2026 III kv
Ettevõte: 2 551 €
Tegevusala mediaan: 1 039 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: — I·26 2026 II kv
Ettevõte: 2 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 2 III·26 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: — I·26 2026 II kv
Ettevõte: 2 2026 III kv
Ettevõte: 2 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 4 631 € · +183,8% võrreldes 2026 II kv
0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 2025 II kv
Ettevõte: 721 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 926 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 244 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: — I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 632 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 4 631 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 2025 II kv
Ettevõte: 721 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 926 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 244 € 2026 I kv
Ettevõte: — I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 632 € 2026 III kv
Ettevõte: 4 631 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2019 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 88 256 € · tegevusala mediaan 14 963 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2019
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 11 876 € 2019 2020
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 830 € 2020 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 12 134 € 2021 2022
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 128 € 2022 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 13 754 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 119 € 2024 2025
Ettevõte: 88 256 €
Tegevusala mediaan: 14 963 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2019
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 11 876 € 2019 2020
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 830 € 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 12 134 € 2021 2022
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 128 € 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 13 754 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 119 € 2025
Ettevõte: 88 256 €
Tegevusala mediaan: 14 963 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 9 946 € · tegevusala mediaan 384 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2019
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 399 € 2019 2020
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 319 € 2020 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 332 € 2021 2022
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 365 € 2022 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 383 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 308 € 2024 2025
Ettevõte: 9 946 €
Tegevusala mediaan: 384 € 2025 0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2019
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 399 € 2019 2020
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 319 € 2021
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 332 € 2021 2022
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 365 € 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 383 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 308 € 2025
Ettevõte: 9 946 €
Tegevusala mediaan: 384 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 11,3 % · tegevusala mediaan 6,1 % · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
0 3 5 8 10 13 2019
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 7,8 % 2019 2020
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 7,4 % 2020 2021
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 7,3 % 2021 2022
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 6,4 % 2022 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 6,4 % 2023 2024
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 5,7 % 2024 2025
Ettevõte: 11,3 %
Tegevusala mediaan: 6,1 % 2025 0 3 5 8 10 13 2019
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 7,8 % 2019 2020
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 7,4 % 2021
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 7,3 % 2021 2022
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 6,4 % 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 6,4 % 2023 2024
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 5,7 % 2025
Ettevõte: 11,3 %
Tegevusala mediaan: 6,1 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 56 023 € · +460,2% võrreldes 2024
0 20 000 40 000 60 000 2019
Ettevõte: 2 500 € 2019 2020
Ettevõte: 2 500 € 2020 2021
Ettevõte: 2 500 € 2021 2022
Ettevõte: 2 500 € 2022 2023
Ettevõte: 2 500 € 2023 2024
Ettevõte: 10 000 € 2024 2025
Ettevõte: 56 023 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 2019
Ettevõte: 2 500 € 2019 2020
Ettevõte: 2 500 € 2021
Ettevõte: 2 500 € 2021 2022
Ettevõte: 2 500 € 2023
Ettevõte: 2 500 € 2023 2024
Ettevõte: 10 000 € 2025
Ettevõte: 56 023 € 2025
Omakapital , € 2025: 19 946 € · +99,5% võrreldes 2024
0 5 000 10 000 15 000 20 000 2019
Ettevõte: 2 500 € 2019 2020
Ettevõte: 2 500 € 2020 2021
Ettevõte: 2 500 € 2021 2022
Ettevõte: 2 500 € 2022 2023
Ettevõte: 2 500 € 2023 2024
Ettevõte: 10 000 € 2024 2025
Ettevõte: 19 946 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 20 000 2019
Ettevõte: 2 500 € 2019 2020
Ettevõte: 2 500 € 2021
Ettevõte: 2 500 € 2021 2022
Ettevõte: 2 500 € 2023
Ettevõte: 2 500 € 2023 2024
Ettevõte: 10 000 € 2025
Ettevõte: 19 946 € 2025
Töötajad 2025: 1 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
04.03.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
28.11.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
11.03.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
16.01.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
16.02.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
13.01.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
08.06.2019 – 31.12.2019
17.01.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
81221 Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes