Estonian HR Consulting OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14721950 OÜ Tallinn Registreeritud 13.05.2019
Võrdle

Estonian HR Consulting OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14721950, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Tööhõiveagentuuride tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 76 252 € ja töötajaid 1.

Käive
76 252 €
↑ 409,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
19 579 €
↑ 320,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 674 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tööhõive · EMTAK 78

  • Käive · 2026 III kv 76 252 €
    tegevusala mediaan 32 553 € · ettevõtteid tegevusalal: 715
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 674 €
    tegevusala mediaan 1 477 € · ettevõtteid tegevusalal: 653
  • Müügitulu · 2025 91 545 €
    tegevusala mediaan 38 312 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 162
  • Puhasrentaablus · 2025 73,1 %
    tegevusala mediaan 4,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 914

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 76 252 € · +409,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 32 553 € · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 28 160 € Tegevusala mediaan: 34 535 €IV·232024 I kv Ettevõte: 8 680 € Tegevusala mediaan: 32 430 €2024 II kv Ettevõte: 16 055 € Tegevusala mediaan: 35 403 €II·242024 III kv Ettevõte: 20 325 € Tegevusala mediaan: 41 747 €2024 IV kv Ettevõte: 38 610 € Tegevusala mediaan: 36 918 €IV·242025 I kv Ettevõte: 7 100 € Tegevusala mediaan: 32 743 €2025 II kv Ettevõte: 32 795 € Tegevusala mediaan: 33 250 €II·252025 III kv Ettevõte: 16 370 € Tegevusala mediaan: 34 657 €2025 IV kv Ettevõte: 21 490 € Tegevusala mediaan: 35 558 €IV·252026 I kv Ettevõte: 28 012 € Tegevusala mediaan: 34 485 €2026 II kv Ettevõte: 14 971 € Tegevusala mediaan: 31 429 €II·262026 III kv Ettevõte: 76 252 € Tegevusala mediaan: 32 553 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 38 610 € Tegevusala mediaan: 36 918 €2025 I kv Ettevõte: 7 100 € Tegevusala mediaan: 32 743 €I·252025 II kv Ettevõte: 32 795 € Tegevusala mediaan: 33 250 €2025 III kv Ettevõte: 16 370 € Tegevusala mediaan: 34 657 €III·252025 IV kv Ettevõte: 21 490 € Tegevusala mediaan: 35 558 €2026 I kv Ettevõte: 28 012 € Tegevusala mediaan: 34 485 €I·262026 II kv Ettevõte: 14 971 € Tegevusala mediaan: 31 429 €2026 III kv Ettevõte: 76 252 € Tegevusala mediaan: 32 553 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 674 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 477 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 289 € Tegevusala mediaan: 1 458 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 224 € Tegevusala mediaan: 1 294 €2024 II kv Ettevõte: 866 € Tegevusala mediaan: 1 368 €II·242024 III kv Ettevõte: 866 € Tegevusala mediaan: 1 353 €2024 IV kv Ettevõte: 866 € Tegevusala mediaan: 1 536 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 091 € Tegevusala mediaan: 1 405 €2025 II kv Ettevõte: 1 535 € Tegevusala mediaan: 1 388 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 429 € Tegevusala mediaan: 1 492 €2025 IV kv Ettevõte: 1 535 € Tegevusala mediaan: 1 530 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 628 € Tegevusala mediaan: 1 483 €2026 II kv Ettevõte: 1 674 € Tegevusala mediaan: 1 408 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 674 € Tegevusala mediaan: 1 477 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 866 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025 I kv Ettevõte: 1 091 € Tegevusala mediaan: 1 405 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 535 € Tegevusala mediaan: 1 388 €2025 III kv Ettevõte: 1 429 € Tegevusala mediaan: 1 492 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 535 € Tegevusala mediaan: 1 530 €2026 I kv Ettevõte: 1 628 € Tegevusala mediaan: 1 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 674 € Tegevusala mediaan: 1 408 €2026 III kv Ettevõte: 1 674 € Tegevusala mediaan: 1 477 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 19 579 € · +320,7% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 5 459 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 473 €2024 II kv Ettevõte: 3 868 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 140 €2024 IV kv Ettevõte: 5 881 €IV·242025 I kv Ettevõte: 14 908 €2025 II kv Ettevõte: 8 547 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 943 €2025 IV kv Ettevõte: 3 106 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 583 €2026 II kv Ettevõte: 4 654 €II·262026 III kv Ettevõte: 19 579 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 5 881 €2025 I kv Ettevõte: 14 908 €I·252025 II kv Ettevõte: 8 547 €2025 III kv Ettevõte: 4 943 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 106 €2026 I kv Ettevõte: 5 583 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 654 €2026 III kv Ettevõte: 19 579 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 76 252 19 579 1 674 1
2026 II kv 14 971 4 654 1 674 1
2026 I kv 28 012 5 583 1 628 1
2025 IV kv 21 490 3 106 1 535 1
2025 III kv 16 370 4 943 1 429 1
2025 II kv 32 795 8 547 1 535 1
2025 I kv 7 100 14 908 1 091 1
2024 IV kv 38 610 5 881 866 1
2024 III kv 20 325 5 140 866 1
2024 II kv 16 055 3 868 866 1
2024 I kv 8 680 1 473 1 224 1
2023 IV kv 28 160 5 459 289 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
558 €
Käive töötaja kohta kvartalis
76 252 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, € 2025: 91 545 € · +9,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 312 € · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002019 Ettevõte: 500 € Tegevusala mediaan: 31 058 €20192020 Ettevõte: 798 € Tegevusala mediaan: 26 657 €20202021 Ettevõte: 12 220 € Tegevusala mediaan: 31 703 €20212022 Ettevõte: 16 350 € Tegevusala mediaan: 36 767 €20222023 Ettevõte: 39 590 € Tegevusala mediaan: 34 915 €20232024 Ettevõte: 83 640 € Tegevusala mediaan: 39 360 €20242025 Ettevõte: 91 545 € Tegevusala mediaan: 38 312 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002019 Ettevõte: 500 € Tegevusala mediaan: 31 058 €20192020 Ettevõte: 798 € Tegevusala mediaan: 26 657 €2021 Ettevõte: 12 220 € Tegevusala mediaan: 31 703 €20212022 Ettevõte: 16 350 € Tegevusala mediaan: 36 767 €2023 Ettevõte: 39 590 € Tegevusala mediaan: 34 915 €20232024 Ettevõte: 83 640 € Tegevusala mediaan: 39 360 €2025 Ettevõte: 91 545 € Tegevusala mediaan: 38 312 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 66 882 € · +47,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 720 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002019 Ettevõte: 500 € Tegevusala mediaan: 537 €20192020 Ettevõte: 631 € Tegevusala mediaan: 295 €20202021 Ettevõte: 12 530 € Tegevusala mediaan: 870 €20212022 Ettevõte: 13 955 € Tegevusala mediaan: 1 074 €20222023 Ettevõte: 30 575 € Tegevusala mediaan: 332 €20232024 Ettevõte: 45 356 € Tegevusala mediaan: 394 €20242025 Ettevõte: 66 882 € Tegevusala mediaan: 720 €2025020 00040 00060 00080 0002019 Ettevõte: 500 € Tegevusala mediaan: 537 €20192020 Ettevõte: 631 € Tegevusala mediaan: 295 €2021 Ettevõte: 12 530 € Tegevusala mediaan: 870 €20212022 Ettevõte: 13 955 € Tegevusala mediaan: 1 074 €2023 Ettevõte: 30 575 € Tegevusala mediaan: 332 €20232024 Ettevõte: 45 356 € Tegevusala mediaan: 394 €2025 Ettevõte: 66 882 € Tegevusala mediaan: 720 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 73,1 % · +18,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,7 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02550751001252019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,6 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,5 %20202021 Ettevõte: 102,5 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20212022 Ettevõte: 85,4 % Tegevusala mediaan: 6,6 %20222023 Ettevõte: 77,2 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20232024 Ettevõte: 54,2 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20242025 Ettevõte: 73,1 % Tegevusala mediaan: 4,7 %202502550751001252019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,6 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,5 %2021 Ettevõte: 102,5 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20212022 Ettevõte: 85,4 % Tegevusala mediaan: 6,6 %2023 Ettevõte: 77,2 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20232024 Ettevõte: 54,2 % Tegevusala mediaan: 5,0 %2025 Ettevõte: 73,1 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 125 479 € · +84,8% võrreldes 2024
0501001502019 Ettevõte: 3 000 €20192020 Ettevõte: 6 632 €20202021 Ettevõte: 19 161 €20212022 Ettevõte: 30 842 €20222023 Ettevõte: 60 030 €20232024 Ettevõte: 67 915 €20242025 Ettevõte: 125 479 €20250501001502019 Ettevõte: 3 000 €20192020 Ettevõte: 6 632 €2021 Ettevõte: 19 161 €20212022 Ettevõte: 30 842 €2023 Ettevõte: 60 030 €20232024 Ettevõte: 67 915 €2025 Ettevõte: 125 479 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 120 756 € · +124,1% võrreldes 2024
02550751001252019 Ettevõte: 3 000 €20192020 Ettevõte: 3 632 €20202021 Ettevõte: 16 161 €20212022 Ettevõte: 30 116 €20222023 Ettevõte: 58 517 €20232024 Ettevõte: 53 873 €20242025 Ettevõte: 120 756 €202502550751001252019 Ettevõte: 3 000 €20192020 Ettevõte: 3 632 €2021 Ettevõte: 16 161 €20212022 Ettevõte: 30 116 €2023 Ettevõte: 58 517 €20232024 Ettevõte: 53 873 €2025 Ettevõte: 120 756 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
01232019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2202501232019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 91 545 66 882 18 034 125 479 120 756 1
2024 83 640 45 356 11 884 67 915 53 873 1
2023 39 590 30 575 3 197 60 030 58 517 1
2022 16 350 13 955 0 30 842 30 116 0
2021 12 220 12 530 0 19 161 16 161 0
2020 798 631 0 6 632 3 632 0
2019 500 500 0 3 000 3 000 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
73,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
55,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
53,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
96,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
3,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
23,17
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
91 545 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 503 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 08.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 09.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 10.12.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 13.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 10.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 03.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 13.05.2019 – 31.12.2019 10.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 78101Tööhõiveagentuuride tegevus Põhitegevus
  • 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50119440 / 6
10.03.2026
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
10.03.2026
PDF
Ä 50119440 / 5
09.12.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
09.12.2025
PDF
Ä 50119440 / 4
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50119440 / 3
24.08.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
24.08.2023
PDF
Ä 50119440 / 2
16.09.2019
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2019
PDF
Ä 50119440
13.05.2019
Esmakanne Jõustunud
13.05.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes