OÜ Investorama
OÜ Investorama (OÜ), Tartu linn, registrikood 14714140, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 1 213 € ja töötajaid 0.
2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2024 1 213 €parem kui 21% ettevõteteltegevusala mediaan 12 853 € · ettevõtteid tegevusalal: 31 545
- Puhasrentaablus · 2024 1 150,5 %parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 591
Maksud ja käive
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 I kv | — | 39 | — | — |
| 2025 I kv | — | 26 | — | — |
| 2024 II kv | — | 9 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | 0 | 79 628 | 16 628 | 0 |
| 2024 | 1 213 | 13 955 | 0 | 112 308 | 18 735 | 0 |
| 2023 | 0 | -9 978 | 0 | 84 855 | 4 780 | 0 |
| 2022 | 1 351 | -85 141 | — | 24 758 | -80 242 | 0 |
| 2021 | 0 | -895 | — | 104 899 | 4 899 | 0 |
| 2020 | 256 | 2 332 | — | 10 794 | 5 794 | 0 |
| 2019 | 3 524 | 962 | — | 8 157 | 3 462 | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 01.01.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 13.01.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 19.01.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 10.03.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 24.01.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 09.03.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 30.04.2019 – 31.12.2019 | 26.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Tõnis MeringJuhatuse liige · alates 30.04.2019
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Tõnis MeringFüüsiline isik · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Tõnis Meringotsene osalus · alates 17.05.2019
Asutajad ja muud isikud
- Tõnis MeringAsutaja · 2 500 € · 29.04.2019
Tegevusalad (EMTAK)
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 50118617 / 6 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 50118617 / 5 02.03.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.03.2023 |
||
| Ä 50118617 / 4 22.12.2021 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 22.12.2021 |
||
| Ä 50118617 / 3 22.11.2021 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 22.11.2021 |
||
| Ä 50118617 / 2 25.03.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.03.2020 |
||
| Ä 50118617 / M1 24.03.2020 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 03.04.2020 | Puudused kõrvaldatud 24.03.2020 |
|
| Ä 50118617 30.04.2019 |
Esmakanne | Jõustunud 30.04.2019 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes