Ines Villido OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14704443 OÜ Aruvalla küla Registreeritud 15.04.2019
Võrdle

Ines Villido OÜ (OÜ), Aruvalla küla, registrikood 14704443, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Visuaalkunstiloome. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 3 550 € ja töötajaid 1.

Käive
3 550 €
↑ 209,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 956 €
↑ 51,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 430 €
↑ 19,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kunstiloome ja esituskunstid · EMTAK 90

  • Käive · 2026 III kv 3 550 €
    tegevusala mediaan 11 164 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 365
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 430 €
    tegevusala mediaan 1 096 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 077
  • Müügitulu · 2024 13 721 €
    tegevusala mediaan 3 534 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 015
  • Puhasrentaablus · 2024 -8,0 %
    tegevusala mediaan 6,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 579

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 3 550 € · +209,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 11 164 € · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 9 000 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 9 650 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8 357 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10 795 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 9 389 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 500 € Tegevusala mediaan: 9 320 €2025 II kv Ettevõte: 3 210 € Tegevusala mediaan: 8 080 €II·252025 III kv Ettevõte: 250 € Tegevusala mediaan: 10 850 €2025 IV kv Ettevõte: 2 100 € Tegevusala mediaan: 9 154 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 362 € Tegevusala mediaan: 10 512 €2026 II kv Ettevõte: 1 148 € Tegevusala mediaan: 9 107 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 550 € Tegevusala mediaan: 11 164 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 9 389 €2025 I kv Ettevõte: 2 500 € Tegevusala mediaan: 9 320 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 210 € Tegevusala mediaan: 8 080 €2025 III kv Ettevõte: 250 € Tegevusala mediaan: 10 850 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 100 € Tegevusala mediaan: 9 154 €2026 I kv Ettevõte: 2 362 € Tegevusala mediaan: 10 512 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 148 € Tegevusala mediaan: 9 107 €2026 III kv Ettevõte: 3 550 € Tegevusala mediaan: 11 164 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 430 € · +19,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 096 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 647 € Tegevusala mediaan: 840 €IV·232024 I kv Ettevõte: 694 € Tegevusala mediaan: 894 €2024 II kv Ettevõte: 718 € Tegevusala mediaan: 963 €II·242024 III kv Ettevõte: 718 € Tegevusala mediaan: 983 €2024 IV kv Ettevõte: 718 € Tegevusala mediaan: 963 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 963 € Tegevusala mediaan: 1 015 €2025 II kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 1 066 €II·252025 III kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 IV kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 1 085 €IV·252026 I kv Ettevõte: 855 € Tegevusala mediaan: 1 067 €2026 II kv Ettevõte: 1 195 € Tegevusala mediaan: 1 089 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 430 € Tegevusala mediaan: 1 096 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 718 € Tegevusala mediaan: 963 €2025 I kv Ettevõte: 1 963 € Tegevusala mediaan: 1 015 €I·252025 II kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 1 066 €2025 III kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 1 085 €III·252025 IV kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2026 I kv Ettevõte: 855 € Tegevusala mediaan: 1 067 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 195 € Tegevusala mediaan: 1 089 €2026 III kv Ettevõte: 1 430 € Tegevusala mediaan: 1 096 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 956 € · +51,3% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 647 €IV·232024 I kv Ettevõte: 694 €2024 II kv Ettevõte: 718 €II·242024 III kv Ettevõte: 718 €2024 IV kv Ettevõte: 718 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 289 €2025 II kv Ettevõte: 1 734 €II·252025 III kv Ettevõte: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 1 305 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 414 €2026 II kv Ettevõte: 1 293 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 956 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 718 €2025 I kv Ettevõte: 2 289 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 734 €2025 III kv Ettevõte: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 305 €2026 I kv Ettevõte: 1 414 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 293 €2026 III kv Ettevõte: 1 956 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 3 550 1 956 1 430 1
2026 II kv 1 148 1 293 1 195 1
2026 I kv 2 362 1 414 855 1
2025 IV kv 2 100 1 305 812 1
2025 III kv 250 812 812 1
2025 II kv 3 210 1 734 812 1
2025 I kv 2 500 2 289 1 963 1
2024 IV kv — 718 718 1
2024 III kv — 718 718 1
2024 II kv — 718 718 1
2024 I kv — 694 694 1
2023 IV kv — 647 647 1
2023 III kv — 865 863 1
2023 II kv — 514 590 1
2023 I kv — 624 653 1
2022 IV kv — 520 558 1
2022 III kv — — — 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
477 €
Käive töötaja kohta kvartalis
3 550 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2024
Müügitulu, € 2024: 13 721 € · −1,4% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 3 534 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002019 Ettevõte: 1 693 € Tegevusala mediaan: 3 283 €20192020 Ettevõte: 3 215 € Tegevusala mediaan: 2 338 €20202021 Ettevõte: 3 820 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 5 458 € Tegevusala mediaan: 2 950 €20222023 Ettevõte: 13 910 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 13 721 € Tegevusala mediaan: 3 534 €202405 00010 00015 0002019 Ettevõte: 1 693 € Tegevusala mediaan: 3 283 €2020 Ettevõte: 3 215 € Tegevusala mediaan: 2 338 €20202021 Ettevõte: 3 820 € Tegevusala mediaan: 2 332 €2022 Ettevõte: 5 458 € Tegevusala mediaan: 2 950 €20222023 Ettevõte: 13 910 € Tegevusala mediaan: 3 587 €2024 Ettevõte: 13 721 € Tegevusala mediaan: 3 534 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: -1 094 € · −127,5% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 204 € · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
-2 00002 0004 0002019 Ettevõte: 16 € Tegevusala mediaan: 234 €20192020 Ettevõte: 364 € Tegevusala mediaan: 87 €20202021 Ettevõte: -805 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: -1 161 € Tegevusala mediaan: 227 €20222023 Ettevõte: 3 977 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: -1 094 € Tegevusala mediaan: 204 €2024-2 00002 0004 0002019 Ettevõte: 16 € Tegevusala mediaan: 234 €2020 Ettevõte: 364 € Tegevusala mediaan: 87 €20202021 Ettevõte: -805 € Tegevusala mediaan: 260 €2022 Ettevõte: -1 161 € Tegevusala mediaan: 227 €20222023 Ettevõte: 3 977 € Tegevusala mediaan: 226 €2024 Ettevõte: -1 094 € Tegevusala mediaan: 204 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: -8,0 % · −36,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,9 % · parem kui 21% tegevusala ettevõtetel
-30-20-1001020302019 Ettevõte: 0,9 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20192020 Ettevõte: 11,3 % Tegevusala mediaan: 7,0 %20202021 Ettevõte: -21,1 % Tegevusala mediaan: 11,8 %20212022 Ettevõte: -21,3 % Tegevusala mediaan: 9,2 %20222023 Ettevõte: 28,6 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: -8,0 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2024-30-20-1001020302019 Ettevõte: 0,9 % Tegevusala mediaan: 7,5 %2020 Ettevõte: 11,3 % Tegevusala mediaan: 7,0 %20202021 Ettevõte: -21,1 % Tegevusala mediaan: 11,8 %2022 Ettevõte: -21,3 % Tegevusala mediaan: 9,2 %20222023 Ettevõte: 28,6 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2024 Ettevõte: -8,0 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 5 232 € · +2,2% võrreldes 2023
02 0004 0006 0002019 Ettevõte: 3 282 €20192020 Ettevõte: 4 168 €20202021 Ettevõte: 2 258 €20212022 Ettevõte: 1 272 €20222023 Ettevõte: 5 120 €20232024 Ettevõte: 5 232 €202402 0004 0006 0002019 Ettevõte: 3 282 €2020 Ettevõte: 4 168 €20202021 Ettevõte: 2 258 €2022 Ettevõte: 1 272 €20222023 Ettevõte: 5 120 €2024 Ettevõte: 5 232 €2024
Omakapital, € 2024: 3 798 € · −22,4% võrreldes 2023
01 0002 0003 0004 0005 0002019 Ettevõte: 2 516 €20192020 Ettevõte: 2 881 €20202021 Ettevõte: 2 026 €20212022 Ettevõte: 915 €20222023 Ettevõte: 4 892 €20232024 Ettevõte: 3 798 €202401 0002 0003 0004 0005 0002019 Ettevõte: 2 516 €2020 Ettevõte: 2 881 €20202021 Ettevõte: 2 026 €2022 Ettevõte: 915 €20222023 Ettevõte: 4 892 €2024 Ettevõte: 3 798 €2024
Töötajad 2024: 1 · +0,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120240,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 13 721 -1 094 7 903 5 232 3 798 1
2023 13 910 3 977 5 012 5 120 4 892 1
2022 5 458 -1 161 1 531 1 272 915 1
2021 3 820 -805 0 2 258 2 026 0
2020 3 215 364 0 4 168 2 881 0
2019 1 693 16 0 3 282 2 516 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
-7,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-28,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-20,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
72,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
27,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,46
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
13 920 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
659 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 08.08.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 04.12.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 21.08.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 09.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 01.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 15.04.2019 – 31.12.2019 07.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 90121Visuaalkunstiloome Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50117552 / M2
04.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 08.12.2024 Puudused kõrvaldatud
05.12.2024
PDF
Ä 50117552 / M1
15.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 18.10.2024 Puudused kõrvaldatud
24.08.2024
PDF
Ä 50117552 / 3
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50117552 / 2
14.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
14.02.2023
PDF
Ä 50117552
15.04.2019
Esmakanne Jõustunud
15.04.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes