Kadarbiku Metsad OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14703202 OÜ Lauri küla Registreeritud 11.04.2019
Võrdle

Kadarbiku Metsad OÜ (OÜ), Lauri küla, registrikood 14703202, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Metsavarumine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 16 446 € ja töötajaid 3.

Käive
16 446 €
↓ 70,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 072 €
↓ 53,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
3 329 €
↓ 0,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metsamajandus ja metsavarumine · EMTAK 02

  • Käive · 2026 III kv 16 446 €
    tegevusala mediaan 14 400 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 834
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 110 €
    tegevusala mediaan 1 226 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 276
  • Müügitulu · 2025 170 848 €
    tegevusala mediaan 29 224 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 730
  • Puhasrentaablus · 2025 7,9 %
    tegevusala mediaan 4,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 137

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 16 446 € · −70,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 400 € · parem kui 53% tegevusala ettevõtetel
0501001502023 IV kv Ettevõte: 20 809 € Tegevusala mediaan: 18 002 €IV·232024 I kv Ettevõte: 54 866 € Tegevusala mediaan: 20 304 €2024 II kv Ettevõte: 38 258 € Tegevusala mediaan: 19 485 €II·242024 III kv Ettevõte: 20 546 € Tegevusala mediaan: 15 991 €2024 IV kv Ettevõte: 76 111 € Tegevusala mediaan: 20 393 €IV·242025 I kv Ettevõte: 138 338 € Tegevusala mediaan: 19 023 €2025 II kv Ettevõte: 52 992 € Tegevusala mediaan: 19 272 €II·252025 III kv Ettevõte: 71 960 € Tegevusala mediaan: 14 822 €2025 IV kv Ettevõte: 22 411 € Tegevusala mediaan: 18 964 €IV·252026 I kv Ettevõte: 63 238 € Tegevusala mediaan: 17 087 €2026 II kv Ettevõte: 56 371 € Tegevusala mediaan: 18 725 €II·262026 III kv Ettevõte: 16 446 € Tegevusala mediaan: 14 400 €III·260501001502024 IV kv Ettevõte: 76 111 € Tegevusala mediaan: 20 393 €2025 I kv Ettevõte: 138 338 € Tegevusala mediaan: 19 023 €I·252025 II kv Ettevõte: 52 992 € Tegevusala mediaan: 19 272 €2025 III kv Ettevõte: 71 960 € Tegevusala mediaan: 14 822 €III·252025 IV kv Ettevõte: 22 411 € Tegevusala mediaan: 18 964 €2026 I kv Ettevõte: 63 238 € Tegevusala mediaan: 17 087 €I·262026 II kv Ettevõte: 56 371 € Tegevusala mediaan: 18 725 €2026 III kv Ettevõte: 16 446 € Tegevusala mediaan: 14 400 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 110 € · −0,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 226 € · parem kui 38% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 734 € Tegevusala mediaan: 1 083 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 227 € Tegevusala mediaan: 1 091 €2024 II kv Ettevõte: 668 € Tegevusala mediaan: 1 128 €II·242024 III kv Ettevõte: 989 € Tegevusala mediaan: 1 119 €2024 IV kv Ettevõte: 989 € Tegevusala mediaan: 1 188 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 003 € Tegevusala mediaan: 1 209 €2025 II kv Ettevõte: 1 010 € Tegevusala mediaan: 1 257 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 010 € Tegevusala mediaan: 1 175 €2025 IV kv Ettevõte: 1 010 € Tegevusala mediaan: 1 287 €IV·252026 I kv Ettevõte: 956 € Tegevusala mediaan: 1 232 €2026 II kv Ettevõte: 1 119 € Tegevusala mediaan: 1 221 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 110 € Tegevusala mediaan: 1 226 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 989 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 I kv Ettevõte: 1 003 € Tegevusala mediaan: 1 209 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 010 € Tegevusala mediaan: 1 257 €2025 III kv Ettevõte: 1 010 € Tegevusala mediaan: 1 175 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 010 € Tegevusala mediaan: 1 287 €2026 I kv Ettevõte: 956 € Tegevusala mediaan: 1 232 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 119 € Tegevusala mediaan: 1 221 €2026 III kv Ettevõte: 1 110 € Tegevusala mediaan: 1 226 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·2601232024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 072 € · −53,2% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 3 604 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 297 €2024 II kv Ettevõte: 5 875 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 519 €2024 IV kv Ettevõte: 61 €IV·242025 I kv Ettevõte: 16 101 €2025 II kv Ettevõte: 23 071 €II·252025 III kv Ettevõte: 13 726 €2025 IV kv Ettevõte: 5 328 €IV·252026 I kv Ettevõte: 10 072 €2026 II kv Ettevõte: 6 561 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 072 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 61 €2025 I kv Ettevõte: 16 101 €I·252025 II kv Ettevõte: 23 071 €2025 III kv Ettevõte: 13 726 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 328 €2026 I kv Ettevõte: 10 072 €I·262026 II kv Ettevõte: 6 561 €2026 III kv Ettevõte: 3 072 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 16 446 3 072 3 329 3
2026 II kv 56 371 6 561 3 357 3
2026 I kv 63 238 10 072 2 868 3
2025 IV kv 22 411 5 328 3 030 3
2025 III kv 71 960 13 726 3 030 3
2025 II kv 52 992 23 071 3 030 3
2025 I kv 138 338 16 101 3 009 3
2024 IV kv 76 111 61 2 966 3
2024 III kv 20 546 4 519 2 966 3
2024 II kv 38 258 5 875 2 004 3
2024 I kv 54 866 2 297 2 454 2
2023 IV kv 20 809 3 604 2 201 3
2023 III kv 33 623 5 258 2 162 3
2023 II kv 15 750 3 218 2 697 3
2023 I kv 33 271 5 828 3 098 4
2022 IV kv 66 847 11 011 2 872 4
2022 III kv 10 231 2 188 2 405 4
2022 II kv 65 911 8 601 2 405 3
2022 I kv 56 388 7 953 1 662 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
370 €
Käive töötaja kohta kvartalis
5 482 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 170 848 € · −33,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 29 224 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
01002003002019 Ettevõte: 6 739 € Tegevusala mediaan: 26 014 €20192020 Ettevõte: 22 587 € Tegevusala mediaan: 20 720 €20202021 Ettevõte: 79 291 € Tegevusala mediaan: 23 073 €20212022 Ettevõte: 204 791 € Tegevusala mediaan: 30 000 €20222023 Ettevõte: 99 471 € Tegevusala mediaan: 26 753 €20232024 Ettevõte: 256 596 € Tegevusala mediaan: 26 865 €20242025 Ettevõte: 170 848 € Tegevusala mediaan: 29 224 €202501002003002019 Ettevõte: 6 739 € Tegevusala mediaan: 26 014 €20192020 Ettevõte: 22 587 € Tegevusala mediaan: 20 720 €2021 Ettevõte: 79 291 € Tegevusala mediaan: 23 073 €20212022 Ettevõte: 204 791 € Tegevusala mediaan: 30 000 €2023 Ettevõte: 99 471 € Tegevusala mediaan: 26 753 €20232024 Ettevõte: 256 596 € Tegevusala mediaan: 26 865 €2025 Ettevõte: 170 848 € Tegevusala mediaan: 29 224 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 13 463 € · −78,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 275 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 00080 0002019 Ettevõte: 6 203 € Tegevusala mediaan: 1 201 €20192020 Ettevõte: -3 446 € Tegevusala mediaan: 519 €20202021 Ettevõte: 4 117 € Tegevusala mediaan: 841 €20212022 Ettevõte: 4 958 € Tegevusala mediaan: 1 888 €20222023 Ettevõte: 2 554 € Tegevusala mediaan: 626 €20232024 Ettevõte: 61 459 € Tegevusala mediaan: 488 €20242025 Ettevõte: 13 463 € Tegevusala mediaan: 275 €2025-20 000020 00040 00060 00080 0002019 Ettevõte: 6 203 € Tegevusala mediaan: 1 201 €20192020 Ettevõte: -3 446 € Tegevusala mediaan: 519 €2021 Ettevõte: 4 117 € Tegevusala mediaan: 841 €20212022 Ettevõte: 4 958 € Tegevusala mediaan: 1 888 €2023 Ettevõte: 2 554 € Tegevusala mediaan: 626 €20232024 Ettevõte: 61 459 € Tegevusala mediaan: 488 €2025 Ettevõte: 13 463 € Tegevusala mediaan: 275 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 7,9 % · −16,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,9 % · parem kui 56% tegevusala ettevõtetel
-2502550751002019 Ettevõte: 92,0 % Tegevusala mediaan: 8,6 %20192020 Ettevõte: -15,3 % Tegevusala mediaan: 6,8 %20202021 Ettevõte: 5,2 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20212022 Ettevõte: 2,4 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 2,6 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20232024 Ettevõte: 24,0 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20242025 Ettevõte: 7,9 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025-2502550751002019 Ettevõte: 92,0 % Tegevusala mediaan: 8,6 %20192020 Ettevõte: -15,3 % Tegevusala mediaan: 6,8 %2021 Ettevõte: 5,2 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20212022 Ettevõte: 2,4 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 2,6 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20232024 Ettevõte: 24,0 % Tegevusala mediaan: 6,0 %2025 Ettevõte: 7,9 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 223 575 € · −30,1% võrreldes 2024
01002003004002019 Ettevõte: 10 582 €20192020 Ettevõte: 22 438 €20202021 Ettevõte: 88 790 €20212022 Ettevõte: 133 029 €20222023 Ettevõte: 173 032 €20232024 Ettevõte: 319 657 €20242025 Ettevõte: 223 575 €202501002003004002019 Ettevõte: 10 582 €20192020 Ettevõte: 22 438 €2021 Ettevõte: 88 790 €20212022 Ettevõte: 133 029 €2023 Ettevõte: 173 032 €20232024 Ettevõte: 319 657 €2025 Ettevõte: 223 575 €2025
Omakapital, € 2025: 91 808 € · +17,2% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002019 Ettevõte: 8 703 €20192020 Ettevõte: 5 257 €20202021 Ettevõte: 69 374 €20212022 Ettevõte: 74 332 €20222023 Ettevõte: 76 886 €20232024 Ettevõte: 78 345 €20242025 Ettevõte: 91 808 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002019 Ettevõte: 8 703 €20192020 Ettevõte: 5 257 €2021 Ettevõte: 69 374 €20212022 Ettevõte: 74 332 €2023 Ettevõte: 76 886 €20232024 Ettevõte: 78 345 €2025 Ettevõte: 91 808 €2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
01232019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 1202501232019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 170 848 13 463 36 272 223 575 91 808 3
2024 256 596 61 459 35 857 319 657 78 345 3
2023 99 471 2 554 34 653 173 032 76 886 3
2022 204 791 4 958 34 857 133 029 74 332 3
2021 79 291 4 117 10 211 88 790 69 374 2
2020 22 587 -3 446 0 22 438 5 257 0
2019 6 739 6 203 0 10 582 8 703 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
7,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
14,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
6,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
41,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
58,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
8,67
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
56 949 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 008 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 19.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 01.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 04.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 13.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 25.08.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 11.04.2019 – 31.12.2019 17.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 0220Metsavarumine Põhitegevus
  • 02202Küttepuude tootmine
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50117435 / 6
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50117435 / 5
02.07.2020
Muutmiskanne Jõustunud
02.07.2020
PDF
Ä 50117435 / 4
18.11.2019
Muutmiskanne Jõustunud
18.11.2019
PDF
Ä 50117435 / M2
15.10.2019
Kättetoimetatav määrus 23.11.2019 Jõustunud
25.11.2019
PDF
Ä 50117435 / M1
04.10.2019
Korraldav määrus 14.10.2019 Jõustunud
04.10.2019
PDF
Ä 50117435 / 3
04.07.2019
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
04.07.2019
PDF
Ä 50117435 / 2
03.07.2019
Muutmiskanne Jõustunud
03.07.2019
PDF
Ä 50117435
11.04.2019
Esmakanne Jõustunud
11.04.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes