Lillemäe Kinnisvara OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14694199 OÜ Jõgeva linn Registreeritud 01.04.2019
Võrdle

Lillemäe Kinnisvara OÜ (OÜ), Jõgeva linn, registrikood 14694199, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Metsamajandust abistavad tegevused. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 19 000 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
435 €
↓ 24,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
261 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metsamajandus ja metsavarumine · EMTAK 02

  • Müügitulu · 2025 19 000 €
    tegevusala mediaan 29 224 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 730
  • Puhasrentaablus · 2025 92,2 %
    tegevusala mediaan 4,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 137

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 435 € · −24,3% võrreldes 2026 II kv
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 560 €IV·232024 I kv Ettevõte: 429 €2024 II kv Ettevõte: 574 €II·242024 III kv Ettevõte: 429 €2024 IV kv Ettevõte: 574 €IV·242025 I kv Ettevõte: 10 397 €2025 II kv Ettevõte: 435 €II·252025 III kv Ettevõte: 435 €2025 IV kv Ettevõte: 542 €IV·252026 I kv Ettevõte: 542 €2026 II kv Ettevõte: 575 €II·262026 III kv Ettevõte: 435 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 574 €2025 I kv Ettevõte: 10 397 €I·252025 II kv Ettevõte: 435 €2025 III kv Ettevõte: 435 €III·252025 IV kv Ettevõte: 542 €2026 I kv Ettevõte: 542 €I·262026 II kv Ettevõte: 575 €2026 III kv Ettevõte: 435 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 435 261 —
2026 II kv — 575 261 —
2026 I kv — 542 261 —
2025 IV kv — 542 261 —
2025 III kv — 435 261 —
2025 II kv — 435 261 —
2025 I kv — 10 397 174 —
2024 IV kv — 574 267 —
2024 III kv — 429 267 —
2024 II kv — 574 267 —
2024 I kv — 429 267 —
2023 IV kv — 560 267 —
2023 III kv — 429 267 —
2023 II kv — 429 267 —
2023 I kv — 560 267 —
2022 IV kv — 560 267 —
2022 III kv — 429 267 —
2022 II kv — 429 267 —
2022 I kv — 560 267 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2019 – 2025
Müügitulu, € 2025: 19 000 € · tegevusala mediaan 29 224 € · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 26 014 €20192020 Ettevõte: 828 € Tegevusala mediaan: 20 720 €20202021 Ettevõte: 2 326 € Tegevusala mediaan: 23 073 €20212022 Ettevõte: 2 267 € Tegevusala mediaan: 30 000 €20222023 Ettevõte: 1 458 € Tegevusala mediaan: 26 753 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 26 865 €20242025 Ettevõte: 19 000 € Tegevusala mediaan: 29 224 €2025010 00020 00030 0002019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 26 014 €20192020 Ettevõte: 828 € Tegevusala mediaan: 20 720 €2021 Ettevõte: 2 326 € Tegevusala mediaan: 23 073 €20212022 Ettevõte: 2 267 € Tegevusala mediaan: 30 000 €2023 Ettevõte: 1 458 € Tegevusala mediaan: 26 753 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 26 865 €2025 Ettevõte: 19 000 € Tegevusala mediaan: 29 224 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 17 513 € · +151,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 275 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 0002019 Ettevõte: -143 € Tegevusala mediaan: 1 201 €20192020 Ettevõte: 385 € Tegevusala mediaan: 519 €20202021 Ettevõte: -16 538 € Tegevusala mediaan: 841 €20212022 Ettevõte: -13 514 € Tegevusala mediaan: 1 888 €20222023 Ettevõte: 3 862 € Tegevusala mediaan: 626 €20232024 Ettevõte: 6 966 € Tegevusala mediaan: 488 €20242025 Ettevõte: 17 513 € Tegevusala mediaan: 275 €2025-20 000-10 000010 00020 0002019 Ettevõte: -143 € Tegevusala mediaan: 1 201 €20192020 Ettevõte: 385 € Tegevusala mediaan: 519 €2021 Ettevõte: -16 538 € Tegevusala mediaan: 841 €20212022 Ettevõte: -13 514 € Tegevusala mediaan: 1 888 €2023 Ettevõte: 3 862 € Tegevusala mediaan: 626 €20232024 Ettevõte: 6 966 € Tegevusala mediaan: 488 €2025 Ettevõte: 17 513 € Tegevusala mediaan: 275 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 92,2 % · tegevusala mediaan 4,9 % · parem kui 95% tegevusala ettevõtetel
-800-600-400-20002004002019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8,6 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,8 %20202021 Ettevõte: -711,0 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20212022 Ettevõte: -596,1 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 264,9 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,0 %20242025 Ettevõte: 92,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025-800-600-400-20002004002019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8,6 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,8 %2021 Ettevõte: -711,0 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20212022 Ettevõte: -596,1 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 264,9 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,0 %2025 Ettevõte: 92,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 164 289 € · +12,0% võrreldes 2024
0501001502002502019 Ettevõte: 2 500 €20192020 Ettevõte: 182 605 €20202021 Ettevõte: 204 677 €20212022 Ettevõte: 191 180 €20222023 Ettevõte: 194 919 €20232024 Ettevõte: 146 631 €20242025 Ettevõte: 164 289 €20250501001502002502019 Ettevõte: 2 500 €20192020 Ettevõte: 182 605 €2021 Ettevõte: 204 677 €20212022 Ettevõte: 191 180 €2023 Ettevõte: 194 919 €20232024 Ettevõte: 146 631 €2025 Ettevõte: 164 289 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 164 144 € · +11,9% võrreldes 2024
0501001502002502019 Ettevõte: 2 357 €20192020 Ettevõte: 182 462 €20202021 Ettevõte: 204 109 €20212022 Ettevõte: 190 594 €20222023 Ettevõte: 194 456 €20232024 Ettevõte: 146 631 €20242025 Ettevõte: 164 144 €20250501001502002502019 Ettevõte: 2 357 €20192020 Ettevõte: 182 462 €2021 Ettevõte: 204 109 €20212022 Ettevõte: 190 594 €2023 Ettevõte: 194 456 €20232024 Ettevõte: 146 631 €2025 Ettevõte: 164 144 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 19 000 17 513 0 164 289 164 144 0
2024 0 6 966 0 146 631 146 631 0
2023 1 458 3 862 0 194 919 194 456 0
2022 2 267 -13 514 0 191 180 190 594 0
2021 2 326 -16 538 0 204 677 204 109 0
2020 828 385 0 182 605 182 462 0
2019 — -143 0 2 500 2 357 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
92,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
10,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
10,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
693,58
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 02.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 08.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 22.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.04.2019 – 31.12.2019 01.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 02401Metsamajandust abistavad tegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50116409 / 3
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50116409 / 2
01.07.2020
Muutmiskanne Jõustunud
01.07.2020
PDF
Ä 50116409
01.04.2019
Esmakanne Jõustunud
01.04.2019
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes