Girey Guard Grupp OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14693165
OÜ Tallinn Registreeritud 29.03.2019
Võrdle
Girey Guard Grupp OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14693165, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 300 € ja töötajaid 0.
Riiklikud maksud
740 €
↓ 31,7% võrreldes: 2022 IV kv
Tööjõumaksud
791 €
↓ 32,3% võrreldes: 2022 IV kv
2023 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Juurdlus ja turvatöö · EMTAK 80
Maksud ja käive
2022 I kv – 2023 I kv
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2022 IV kv: 1 168 € · +343,4% võrreldes 2022 III kv · tegevusala mediaan 1 021 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
0 250 500 750 1 000 1 250 2022 I kv
Ettevõte: 33 €
Tegevusala mediaan: 990 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 50 €
Tegevusala mediaan: 933 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: 263 €
Tegevusala mediaan: 1 009 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 1 168 €
Tegevusala mediaan: 1 021 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 022 € I·23 0 250 500 750 1 000 1 250 2022 I kv
Ettevõte: 33 €
Tegevusala mediaan: 990 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 50 €
Tegevusala mediaan: 933 € 2022 III kv
Ettevõte: 263 €
Tegevusala mediaan: 1 009 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 1 168 €
Tegevusala mediaan: 1 021 € 2023 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 022 € I·23 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Juurdlus ja turvatöö (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2022 IV kv: 1 · −80,0% võrreldes 2022 III kv
0 2 4 6 8 2022 I kv
Ettevõte: 7 I·22 2022 II kv
Ettevõte: 6 II·22 2022 III kv
Ettevõte: 5 III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 1 IV·22 2023 I kv
Ettevõte: — I·23 0 2 4 6 8 2022 I kv
Ettevõte: 7 I·22 2022 II kv
Ettevõte: 6 2022 III kv
Ettevõte: 5 III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 1 2023 I kv
Ettevõte: — I·23
Riiklikud maksud , € 2023 I kv: 740 € · −31,7% võrreldes 2022 IV kv
0 250 500 750 1 000 1 250 2022 I kv
Ettevõte: 192 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 270 € II·22 2022 III kv
Ettevõte: 1 230 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 1 084 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 740 € I·23 0 250 500 750 1 000 1 250 2022 I kv
Ettevõte: 192 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 270 € 2022 III kv
Ettevõte: 1 230 € III·22 2022 IV kv
Ettevõte: 1 084 € 2023 I kv
Ettevõte: 740 € I·23
Majandusnäitajad aastate kaupa
2019 – 2024
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2024: 300 € · tegevusala mediaan 44 240 € · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 2019
Ettevõte: 33 359 €
Tegevusala mediaan: 53 844 € 2019 2020
Ettevõte: 10 805 €
Tegevusala mediaan: 39 399 € 2020 2021
Ettevõte: 22 746 €
Tegevusala mediaan: 42 643 € 2021 2022
Ettevõte: 18 355 €
Tegevusala mediaan: 42 659 € 2022 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 52 824 € 2023 2024
Ettevõte: 300 €
Tegevusala mediaan: 44 240 € 2024 0 20 000 40 000 60 000 2019
Ettevõte: 33 359 €
Tegevusala mediaan: 53 844 € 2020
Ettevõte: 10 805 €
Tegevusala mediaan: 39 399 € 2020 2021
Ettevõte: 22 746 €
Tegevusala mediaan: 42 643 € 2022
Ettevõte: 18 355 €
Tegevusala mediaan: 42 659 € 2022 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 52 824 € 2024
Ettevõte: 300 €
Tegevusala mediaan: 44 240 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Juurdlus ja turvatöö (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2024: 205 € · +142,6% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 224 € · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
-5 000 0 5 000 10 000 15 000 2019
Ettevõte: 8 243 €
Tegevusala mediaan: 1 246 € 2019 2020
Ettevõte: 8 459 €
Tegevusala mediaan: 513 € 2020 2021
Ettevõte: 13 019 €
Tegevusala mediaan: 631 € 2021 2022
Ettevõte: 1 947 €
Tegevusala mediaan: 209 € 2022 2023
Ettevõte: -481 €
Tegevusala mediaan: 301 € 2023 2024
Ettevõte: 205 €
Tegevusala mediaan: 224 € 2024 -5 000 0 5 000 10 000 15 000 2019
Ettevõte: 8 243 €
Tegevusala mediaan: 1 246 € 2020
Ettevõte: 8 459 €
Tegevusala mediaan: 513 € 2020 2021
Ettevõte: 13 019 €
Tegevusala mediaan: 631 € 2022
Ettevõte: 1 947 €
Tegevusala mediaan: 209 € 2022 2023
Ettevõte: -481 €
Tegevusala mediaan: 301 € 2024
Ettevõte: 205 €
Tegevusala mediaan: 224 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Juurdlus ja turvatöö (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2022: 10,6 % · −46,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,1 % · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
0 20 40 60 80 2019
Ettevõte: 24,7 %
Tegevusala mediaan: 4,5 % 2019 2020
Ettevõte: 78,3 %
Tegevusala mediaan: 3,1 % 2020 2021
Ettevõte: 57,2 %
Tegevusala mediaan: 2,6 % 2021 2022
Ettevõte: 10,6 %
Tegevusala mediaan: 2,1 % 2022 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2023 2024
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2024 0 20 40 60 80 2019
Ettevõte: 24,7 %
Tegevusala mediaan: 4,5 % 2020
Ettevõte: 78,3 %
Tegevusala mediaan: 3,1 % 2020 2021
Ettevõte: 57,2 %
Tegevusala mediaan: 2,6 % 2022
Ettevõte: 10,6 %
Tegevusala mediaan: 2,1 % 2022 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,8 % 2024
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Juurdlus ja turvatöö (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2024: 31 392 € · +0,7% võrreldes 2023
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2019
Ettevõte: 11 091 € 2019 2020
Ettevõte: 19 369 € 2020 2021
Ettevõte: 32 907 € 2021 2022
Ettevõte: 35 461 € 2022 2023
Ettevõte: 31 187 € 2023 2024
Ettevõte: 31 392 € 2024 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2019
Ettevõte: 11 091 € 2020
Ettevõte: 19 369 € 2020 2021
Ettevõte: 32 907 € 2022
Ettevõte: 35 461 € 2022 2023
Ettevõte: 31 187 € 2024
Ettevõte: 31 392 € 2024
Omakapital , € 2024: 31 392 € · +0,7% võrreldes 2023
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2019
Ettevõte: 10 743 € 2019 2020
Ettevõte: 19 202 € 2020 2021
Ettevõte: 32 221 € 2021 2022
Ettevõte: 34 168 € 2022 2023
Ettevõte: 31 187 € 2023 2024
Ettevõte: 31 392 € 2024 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2019
Ettevõte: 10 743 € 2020
Ettevõte: 19 202 € 2020 2021
Ettevõte: 32 221 € 2022
Ettevõte: 34 168 € 2022 2023
Ettevõte: 31 187 € 2024
Ettevõte: 31 392 € 2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 3 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 4 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2024 0 1 2 3 4 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 4 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 3 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 4 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 3 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Juurdlus ja turvatöö (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Omakapitali rentaablus (ROE)
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
08.04.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
02.05.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
25.04.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
12.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
18.04.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
29.03.2019 – 31.12.2019
10.06.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
80011 Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes